Obecny czas: Sob, 11.05.2024, 13:42




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 150 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
co myslicie o Dodge Viperze? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
Dj Boowzy napisał(a):
Sliko I Viper macie znakomita wiedze o Viperze gratulacje furka jest wypasiona

WIELKLIE dziÄ™ki za sĹ‚owa uznania (to naprawdÄ™ podnosi na duchu :D ), ale napewno s± lepsi od nas (napewno?! po prostu s± tacy :lol: ). Ja osobi¶cie caĹ‚y czas staram siÄ™ pogĹ‚Ä™biać swoj± wiedzÄ™ na temat tego autka :) .

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Sob, 23.08.2003, 10:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 153
Miejscowość: Głogów
Post 
wielkie dzieki dj boowzy za te słowa....

pozdrĂłwki


Sob, 23.08.2003, 12:22
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Ja rĂłwnieĹĽ jestem peĹ‚en uznania, ale (przepraszam) muszÄ™ jednak wywyĹĽszyć Vipera nad Silkiem. Co nie znaczy, ĹĽe Silko jej nie ma, ale wiedza jak± posiada Viper jest wrÄ™cz godna pozazdroszczenia :)
A przede wszystkim w Twoich tekstach widać miĹ‚o¶Ä‡ do tych autek i te teĹĽ mi siÄ™ spodobaĹ‚o :)

VIper...... ach któż nie podziwiał srebrnej strzały z serialu hehehe...
Autko GIT szczegĂłrnie I generacja :)

PS. Na pocz±tku tematu do tych co chcieli go zobaczyć na ĹĽywo.
3 lata temu czarny, l¶ni±cy Viper zawitaĹ‚ do moich rozszerzaj±cych siÄ™ oczu. TakĹĽe Viper jeÄ˝dziĹ‚ po Polsce i naprawdopodobniej jeÄ˝dzi dalej :) SpotkaĹ‚em go na wakacjach, jak podjeĹĽdĹĽaĹ‚ pod hotel w jastrzÄ™biej :)

... potem to już tylko tłum ludzi widziałem :) Ale co zobaczyłem to moje :)

A co do koloru to czerwony albo niebieski :) Choć tym czarnym też bym nie pogardził :)

_________________
Rover 75 V6 & other...


Sob, 23.08.2003, 13:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 153
Miejscowość: Głogów
Post 
ja wiem nie ma takiej wiedzy jak Viper moĹĽe ze wzgledu na moj wiek mam 15 lat i wszystkiego nie wiem o Dodge Viperze ale prubuje siÄ™ od lepszych odemnie dowiadywac tak jak np.Viper ma wieksza wiedze odemnie i probuje sie od niego dowiedziec tego czego nie wiem o Dodge Viperze....

PozdrĂłwki...


Sob, 23.08.2003, 14:11
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
I o to wĹ‚a¶nie na forum chodzi, od tego ono jest :)

Pozdrawiam fanĂłw Viper'a :)

_________________
Rover 75 V6 & other...


Sob, 23.08.2003, 14:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
Ojejku... :oops: ,jeste¶cie naprawdÄ™ baaaaaaaardzo mili(Shift,siLko).Nigdy nie my¶laĹ‚em,nawet siÄ™ nie spodziewaĹ‚em,ĹĽe kto¶ moĹĽe tak docenić moj± wiedzÄ™(fajne uczucie 8) ),WIELKIE DZIĘKI CHŁOPAKI.MoĹĽe dlategoOjejku... :oops: ,jeste¶cie naprawdÄ™ baaaaaaaardzo mili(Shift,siLko).Nigdy nie my¶laĹ‚em,nawet siÄ™ nie spodziewaĹ‚em,ĹĽe kto¶ moĹĽe tak docenić moj± wiedzÄ™(fajne uczucie 8) ),WIELKIE DZIĘKI CHŁOPAKI.MoĹĽe dlatego,ĹĽe jako¶ nie miaĹ‚em moĹĽliwo¶ci podzielenia siÄ™ ni± z innymi,a teraz daje "korki" z wiedzy o Viperze :D
siLko...fakt jak ja miaĹ‚em 15 lat to teĹĽ nie wiele wiedziaĹ‚em o Viperze,ale pokupowaĹ‚o siÄ™ "trochÄ™" tych katalogĂłw(wszystkie roczniki "SamochodĂłw ¦wiata"+"... Sportowe..."+... Stulecia") i ksi±ĹĽe(sztuk 2 :P )nagraĹ‚em teĹĽ kilka filmĂłw dokumentalnych(z tego jeden o dĹ‚ugo¶ci,z tego co pamiÄ™tam to,ok.1h50min(!!!),tylko i wyĹ‚±cznie o Viperze od pocz±tku do koĹ„ca :D ).To s± wĹ‚a¶nie Ä˝rĂłdĹ‚a mojej wiedzy,to wszystko,no dodatkowo szcz±tkowe informacje(bo lwia czÄ™¶Ä‡ z tych informacji byĹ‚a mi juĹĽ doskonale znana(necik mam dopiero od wrze¶nia tamtego roku,wiÄ™c swoje to ja juĹĽ dawno wiedziaĹ‚em z "pisanych" i telewizyjnych Ä˝rĂłdeĹ‚ informacji :D ).Jak ten samochĂłd naprawde CiÄ™ interesuje to wiedza sama bÄ™dzie Ci "wskakiwaĹ‚a" do gĹ‚owy(sporo teĹĽ moĹĽna znaleĽć na stronkach internetowych polskich i zagranicznych).Tak wiÄ™c siLko jak bÄ™dziesz tak "stary" jak ja( :lol: ) to Twoja wiedza z pewno¶ci± bÄ™dzie o wiele wiÄ™ksza niĹĽ jest teraz.Trzymaj tak dalej z tym "pÄ™dem" do wiedzy o Viperku,a napewno siÄ™ uda :) .Pod tym adresem jest sporo danych i trochÄ™ zdjęć o różnych edycjach i wersjach Vipera:
http://www.supercars.net/
WiÄ™c je¶li masz jeszcze jakie¶ pytania dotycz±ce Vipera(i nie tylko) to "wal jak w dym",a chÄ™tnie na nie odpowiem :)
Shift...WITAM PONOWNIE NA FORUM:!: (nieÄ˝le z takimi sĹ‚owami do moderatora :lol: ).Mam nadziejÄ™,ĹĽe dobrze wypocz±Ĺ‚e¶ WIELKI BRACIE(widziaĹ‚em TwĂłj "gĹ‚os" w komentarzach do ktĂłrej¶ z nowo¶ci na stronie "SamochodĂłw ¦wiata" :),nadany z innej dĹ‚. i szer. geograficznej niĹĽ dotychczas).Chyba nie mogĹ‚e¶ siÄ™ doczekać,kiedy wrĂłcisz do gawiedzi :wink: .Teraz,jak widzÄ™,kaĹĽdy ma paski Ĺ‚adowania :P na forum.To naprawdÄ™ dobry pomysĹ‚,widać ile zostaĹ‚o "Ĺ‚adowania"(postĂłw) do wgrania kolejnego "tytuĹ‚u" w¶rĂłd forumowiczĂłw :D
Ach,srebrna strzała,to były czasy,człowiek był piękny i młody,a dzisiaj jest już tylko...hmm...o czym to ja pisałem...?! :P
Kurcze zazdroszczÄ™ Ci Shift tego Black Vipera.Kiedy¶ mĂłj kumpel widziaĹ‚ na ĹĽywo czerwonego RT/10 w MiÄ™dzyzdrojach,ale nie zrobiĹ‚ fotki :cry: ,bo nie wzi±Ĺ‚ aparatu z hotelu.Od razu poleciaĹ‚ po aparat,ale jak wrĂłciĹ‚ to Vipera juĹĽ nie byĹ‚o.PóĽniej caĹ‚y dzieĹ„(!!!) chodziĹ‚ i go szukaĹ‚ w mie¶cie,ale go...nieznalazĹ‚ :( .Ja bym nie pogardziĹ‚ ĹĽadnym Viperem(zawsze moĹĽna go przelakierować :lol: )
Wiem,ĹĽe w Polsce jest żółty GTS ACR(American Club Racer) z czarnymi pasami,bo kiedy¶ pokazywali go w programie "4x4"(marzenia do speĹ‚nienia czy co¶ takiego tam byĹ‚o).
MĂłwisz Shift,ĹĽe widać moj± miĹ‚o¶Ä‡ do Vipera?No to dobrze widać! :) .
Ja teĹĽ pozdrawiam wszystkich fanĂłw Vipera,bo to naprawdÄ™ ¶wietne autko dla ludzi z charrrakterem! 8)
P.S.
Co do rekordĂłw to Viper,jak wchodziĹ‚ do produkcji,miaĹ‚ najprawdopodobniej najwiÄ™ksz± sumÄ™ szeroko¶ci opon:275+335=610mm(!!!),jedynie Corvette'a ZR-1 byĹ‚a blisko(275+315=590mm).Teraz teĹĽ chyba ma nadal najwiÄ™ksze,tym bardziej,ĹĽe Viper II ma troszkÄ™ szerszy tyĹ‚(+10mm).To co w Viperze jest z przodu(szeroko¶Ä‡ opon) to w wiÄ™kszo¶ci samochodĂłw sportowych(nawet z najwyĹĽszej półki)jest z tyĹ‚u.
P.S.2
Masz racjÄ™ Shift,takie wĹ‚a¶nie powinno być forum: kuturalna dyskusja,wymienianie siÄ™ informacji miÄ™dzy sob±,dzielenie siÄ™ swoimi do¶wiadczeniami,wraĹĽeniami i opiniami itd.,itp.,etc.,...,

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Ostatnio edytowany przez ToHrn Nie, 24.08.2003, 13:17, edytowano w sumie 2 razy

Nie, 24.08.2003, 9:55
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
No moze i Viper ma wieksza wiedze o "Viperze" ale Silko ma ja tez i napewno beda powiekszac swoja wiedze poprzez ten portal co prawda ja niewidzilaem jeszcze zandej notki o Viperze ale moze kiedys ja rowniez zazdroszcze tak wielkiej wiedzy o tym fascyjnujacym autku :)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Ostatnio edytowany przez Kobi, Nie, 24.08.2003, 10:24, edytowano w sumie 1 raz

Nie, 24.08.2003, 10:23
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Ja również witam :) Nawet nie wiesz jak bardzo brakowało mi serwisu i forum :) Znów jestem w swoim żywiole :D

Ehhh... gdzie ja wtedy byĹ‚em, podczas gdy puszczali te fajne dokumentalne filmy o Viperze? BÄ™dzie w stanie mi to kto¶ wytĹ‚umaczyć? Hihihihi.....

_________________
Rover 75 V6 & other...


Nie, 24.08.2003, 10:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 153
Miejscowość: Głogów
Post 
siemka chĹ‚opaki....Dogde Viper to samochĂłd maszyna to jest super bryka ja ten samochĂłd po prostu kocham:)...nigdy jeszcze nie widziaĹ‚em Dodge Viper'a na ĹĽywo,bardzo bym chciaĹ‚ go zobaczyć.MĂłj kolega wracaj±c kiedy¶ ze szkoĹ‚y spotkaĹ‚ Dodge Viper'a GTS stoj±cego na parkingu obok Hotelu,pobieg od razu do domu po aparat i zrobiĹ‚ 2 zdjÄ™cia 1 z tylu 2 z przodu ,kiedy¶ poĹĽyczyĹ‚em od niego te zdjÄ™cia jak patrzyĹ‚em na Viper'a to po prostu serce zaczeĹ‚o mi szybciej bić pĂłzniej chodziĹ‚Ä™m z my¶l± dlaczego to ja go nie widziaĹ‚em.Jakbym siÄ™ dowiedziaĹ‚ ze Dodge Viper jest w moim mie¶cie to nawet z koĹ„ca miasta leciaĹ‚bym ĹĽeby go zobaczyć i jeszce przez tydzieĹ„ bym my¶laĹ‚ o nim.Kiedy¶ gdy wyszedĹ‚em na dwĂłr przed blok inny kumpel zacz±Ĺ‚ opowiadać jak on teĹĽ widziaĹ‚ Dodge Viper'a GTS wyjeĹĽdĹĽaj±cego z recznej myjni,kumpel mĂłwiĹ‚ ĹĽe na poĹ‚owe ulicy spaliĹ‚ gumy.Aha jeszcze jedno napisaĹ‚em list do programu 4*4(tam gdzie speĹ‚niaj± motoryzacyjne marzenia).NapisaĹ‚em w nim ĹĽe chcÄ™ siÄ™ przejechać Dodge Viper'em GTS,tylko jeszcze tego listu nie wysĹ‚aĹ‚em poniewaĹĽ nie mam adresu.Jak kto¶ zna adres do programu 4*4 to prosze o napisanie odpowiedzi


pozdrĂłwki dla fanĂłw Viper'a


Nie, 24.08.2003, 12:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
Shift...nie wiem gdzie byĹ‚e¶,ale napewno nie przed telewizorem :lol: .A tak na serio to filmy byĹ‚y na dwĂłch programach: AB Moteurs i Avante(cyfrowe programy satelitarne).A to,ĹĽe Ci brakowaĹ‚o serwisu i forum to byĹ‚o widać,"pÄ™kĹ‚e¶" i zabraĹ‚e¶ gĹ‚os w dyskusji w Newsach :D
siLko...to juĹĽ chyba taki los "kochankĂłw" :lol: Vipera,Ci ktĂłrzy lubi± "przelotne znajomo¶ci" z mniej lub bardziej znanymi,to spotykaj± Vipera bez problemu.A Ci ktĂłrzy "pragn±" staĹ‚ego "uczucia" nie mog± go znaleĽć :cry: MoĹĽe zakazany owoc lepiej smakuje :lol: ?
Mam nadziejÄ™,ĹĽe wszyscy chwytaj± o co tutaj biega,tu nie ma ĹĽadnych udziwnionych podtekstĂłw(same "klasyczne" metafory).PiszÄ™ o tym co by¶cie mnie nie pos±dzali o jakie¶ tam "opowie¶ci dziwnej tre¶ci..." :lol:
siLko...musisz chyba wej¶Ä‡ na stronÄ™ TV Polsat i tam poszukać adresu do programu 4x4(ja niestety nie znam adresu do programu 4x4 :( )A widziaĹ‚e¶ moĹĽe ten program 4x4 z Viperem?Ja niestety widziaĹ‚em tylko zapowiedÄ˝ z programu poprzedzaj±cego ten wĹ‚a¶nie odcinek,ale kumpel ogl±daĹ‚(a jakĹĽe,on tylko wie jak wygl±da Viper,ale to on widziaĹ‚ ten odcinek,ironia losu :cry: ) i mĂłwiĹ‚,ĹĽe go¶ciu miaĹ‚ nie tÄ™g± min± jak go wĹ‚a¶ciciel przewiĂłzĹ‚ po pĹ‚ycie lotniska z prÄ™dko¶ci± dwustukilkudziesiÄ™ciu km/h.Potem nawet odbyĹ‚ krĂłtkie szkolenie w prowadzeniu i sam mĂłgĹ‚ poprowadzić tego Vipera,oczywi¶cie z "normaln±" prÄ™dko¶ci±,bo tak to wĹ‚a¶ciciel miaĹ‚by nie tÄ™g± minÄ™ po przejaĹĽdĹĽce :lol: .
VIPER RULES AND EATS OTHER SUCKING CARS AND THAT'S ALL FOLKS!!!
P.S.
Przy okazji,to wie kto¶ moĹĽe kiedy bÄ™dzie w koĹ„cu nowy "MS¦"?MiaĹ‚ być juĹĽ pod koniec lipca,a daĹ‚ BĂłg jest juĹĽ koniec sierpnia.

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Ostatnio edytowany przez ToHrn Nie, 24.08.2003, 13:35, edytowano w sumie 2 razy

Nie, 24.08.2003, 13:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 153
Miejscowość: Głogów
Post 
znalazĹ‚em fajn± stronke o Dodge Viperze...podaje stronke
http://www.dodge-vipers.com/


Nie, 24.08.2003, 13:26
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Viper napisał(a):
P.S.
przy okazji,to wie kto¶ moĹĽe kiedy bÄ™dzie w koĹ„cu nowy "MS¦"?MiaĹ‚ być juĹĽ pod koniec lipca,a daĹ‚ BĂłg jest juĹĽ koniec sierpnia.

Oj... ciężko bÄ™dzie, ciężko... W tym tygodniu co teraz bÄ™dzie to bardzo w±tpiÄ™, ĹĽeby siÄ™ pokazaĹ‚ :(

_________________
Rover 75 V6 & other...


Nie, 24.08.2003, 13:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
siLko...no,no naprawdÄ™ ciekawa stronka,jeszcze jej dokĹ‚adnie nie przejĹĽaĹ‚em,ale fotek jest co nie miara :D Dobry materiaĹ‚ znalazĹ‚e¶.Kiedy¶ znalazĹ‚em stronkÄ™ o Viperze(nowe,uĹĽywane)(ale to byĹ‚o z 2 lata temu w szkole i niestety nie mam adresu :( ) i fotek byĹ‚o do bĂłlu.ZwykĹ‚e Vipery,stuningowane,w rĂłznych indywidualnych malowaniach,ze zmianami zewn. i wewn.,no niebo :P .Ale ta stronka widzÄ™,ĹĽe tez nie mniej(a moĹĽe nawet bardziej) bogata w fotki.
Shift...o kurcze!Wielka szkoda,ĹĽe siÄ™ tak opóĽnia.No cóż trzeba siÄ™ uzbroić w cierpliwo¶Ä‡.

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Nie, 24.08.2003, 13:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 516
Miejscowość: Kraśnik
Post 
Dla mnie jest to samochód którym wszędzie zaszpanujesz jest najlepszy pod względem wyglądu przejechać się nim koło takiego Kraśnika to by wszyscy za nim biegli i piszczeli :D

_________________
Zapraszam wszystkich na moją stronęhttp://tablicelkr.prv.pl


Sob, 17.01.2004, 11:19
Profil

Postów: 199
Post 
W jednym z warszawskich komisow stoi na sprzedanie zolty Viper cabrio z 96 roku za 199,000 zł

_________________
Janusz Kulig 1969-2004 :(


Pon, 26.01.2004, 10:24
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Tak tanio? Poważnie? Może "po przejściach"? :lol:

_________________
Rover 75 V6 & other...


Pon, 26.01.2004, 10:55
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
199,tyĹ› "Danusiu nie wierze :lol: " ty chyba nie mĂłwsz serio co Bruno

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pon, 26.01.2004, 13:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
Ta cena jest za dobry wóz bez "przejść" :) . W '96-'98 Viper RT/10 z '92 kosztował tak coś około 150,000 zł. bruno! ten Viper o którym piszesz to RT/10 czy GTS i w jakim jest kolorze :D ?

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Pon, 26.01.2004, 13:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Czyżbyś się napalił n a niego :?: :mrgreen:

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Pon, 26.01.2004, 13:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1032
Miejscowość: Zgierz
Samochód: Alfa Romeo GT
Post 
A co :lol: !? Jak jest dobry to biorę i już, tylko po drodze do Wawy obrobię jakiś bank :D . Ten kto mi pomoże będzie mógł tego Vipera przyprowadzić do mnie do Zgierza :D .

_________________
--
Pozdrawiam,
Tomek "ToHrn"
EgoCar.pl


Pon, 26.01.2004, 14:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 150 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018