Obecny czas: Sob, 04.05.2024, 0:22




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Fanklub Mercedesa ?! 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Ja na przykład też lubie Mercedesa nawet bardzo :D , ale i tak bardziej wole Maybacha i każdy to powinien wiedzieć . :P

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 13.08.2004, 13:06
Profil
Post 
ja też kocham Maybacha,Mercedes wiedział jaką marke reaktywować


Pią, 13.08.2004, 13:09
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
A ja nie jestem fanem mercedesa ;) Co nie oznacza wcale, że jestem jego wrogiem... Już dawno pisałem, że nie kupiłbym żadnego auta z gwiazdą na masce, z wyjątkami: new SLK i CLS. Nie oznacza to, że całą resztę traktuję jako złe auta, ale dla mnie zbyt mało ciekawe, aby to był właśnie mój wyróżnik w każdej klasie...

PS. A od Accorda (bo i taki wątek tu powstał) wolałbym np. BMW 3 series lub Mazdę 6.

t.m.

_________________
Rover 75 V6 & other...


Pią, 13.08.2004, 13:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1666
Miejscowość: Zamość
Post 
Co do tego wÄ…tku z Merolami, teĹĽ go lubiÄ™, ale bez przesady. Do wszystkiego podchodzÄ™ z dystansem, moĹĽe oprĂłcz Renault :wink:


Pią, 13.08.2004, 15:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Ostatnio jak byłem w Wawie i tego czerwonego Focusa kupywaliśmy, przychodził jakiś gościu, który szukał Puchacza 250 TD. Czemu :?: Mówił, że on już duzo przeżył, stać go nawet na nowego Merca, a chce Puchacza, bo nie ma się przed kim popisywać, a zresztą jakby jechał "okularnikiem" to gdzies w lesie mogliby go zatrzymać i pistolet do głowy przystawić, wiadomo jak to jest w tym kraju, a tak nikt by sie nie trudził.

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Pią, 13.08.2004, 17:56
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
Pytacie mnie ( niektorzy :) ) na jakiej zasadzie porownuje merca klasy C ( czy klasy E ) do accorda ... 8)
Jest taka jedna zasada : popatrzcie uprzejmie na ceny :wink:
Czy warto wydawac tyle forsy na " zwykle " auto (merca) jesli za mniejsze pieniadze mozna kupic AWD + silnik boxer :twisted: subaru ?
Nikt mi nie powie , ze taki Merc C czy E...jezdzi lepiej od Legacy czy outbacka ..
Smiem twierdzic , ze taki C jezdzil gorzej nawet od Mondeo st200 :twisted: ...ktore tez nie rdzewieje i plastiki nie trzeszcza :wink: .
A mercedesa znam bardzo dobrze - przeciez kazda taksowka ( nieomal ) to ta marka :roll: ...przynajmniej w Wawie .

:D


Pią, 13.08.2004, 18:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Ella napisał(a):
Smiem twierdzic , ze taki C jezdzil gorzej nawet od Mondeo st200 :twisted: ...

Nie porĂłwnyj napedu przedniego do tylnego, bo na suchym, tylny zawsze bije przedni 8)

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Pią, 13.08.2004, 18:56
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
I jeszcze jedno :wink: :
popatrzcie kto jezdzi mercem w Niemczech ...a kto w Polsce 8)
W Polsce jezdza glownie dresy , jakies ogolone lby ...i rzadko siwy Pan ! Zas u "Niemcow" -statystycznie rzecz ujmujac -srednia wieku posiadaczy Mercedesow to lat 50 , albo i wyzej :P . To sa ludzie z forsa ( juz sie dorobili ), ktorzy chca jezdzic autem prestizowym , wygodnym , duzym...NIEMIECKIM ..i maja na to :wink: !

Jak mozna marzyc o samochodzie drogim , skoro za mniejsze pieniadze mozna kupic cos znacznie , znacznie lepszego ( lepiej jezdzacego 8) )....
zejdzcie na ziemie Panowie :twisted:


Pią, 13.08.2004, 19:03
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
Spark^ napisał(a):
Ella napisał(a):
Smiem twierdzic , ze taki C jezdzil gorzej nawet od Mondeo st200 :twisted: ...

Nie porĂłwnyj napedu przedniego do tylnego, bo na suchym, tylny zawsze bije przedni 8)


I tam ...
Ja w ogole nie rozumiem tych zachwytow nad tylnym napedem ?! ST200 ma przedni +TCS ( jakby polowa AWD ) ..i rwie do przodu jak nalezy ( sama sprawdzilam :wink: ).
Zas tylny naped poznalam w aucie terenowym :twisted: ,
zima wpadl do rowu :evil:


Pią, 13.08.2004, 19:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Lepiej od Merców to jeżdżą tylko BMW, ale to są sportowe limuzyny, a Mercedesy, było wcześnie produkowane, jako synonim luksusowej i dostojnej limuzyny, a teraz Mietki upodabniają sie stylem do BMW, czyli sportowych limuzyn. Ale z tymi tańszymi to po trochu masz rację, ale. Jest jedno ale. Tańsza samochody maja napęd tylko na przód, lub ewentualnie 4x4, lecz opcjonalnie. Jednak Mietka C może pobić w stylu jazdy /w segmencie D/ tylko BMW 3 i Subaru Impreza lub Legacy, bo nie wiem, które jest w segmencie D, bo mają napęd 4x4 i rodem z rajdów samochodowych..

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Pią, 13.08.2004, 19:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Ella napisał(a):
ST200 ma przedni +TCS ( jakby polowa AWD ) ..i rwie do przodu jak nalezy ( sama sprawdzilam :wink: ).
Zas tylny naped poznalam w aucie terenowym :twisted: ,
zima wpadl do rowu :evil:

A widzisz. W Mondziaku jest elektronika a w Mietku i "bimerze" jej nie ma i tu jest przewaga. Tylny napęd zaś, jak napisałem bije zawsze przedni napęd na suchym.

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Pią, 13.08.2004, 19:12
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Buha nie wiem jak u Ciebie Ella w mieście ale u mnie dresy niejeżdzą mercami ! Bardzo żadko widze bezkarkowców w mesiach ! Więcej właśnie starszych panów podróżuje takimi autami jak Mercedes u mnie w mieście .

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 13.08.2004, 19:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Dopiero teraz zobaczyłem, dzienx Boowzy. Ella chyba pomyliłaś Mercedesa z BMW, bo pasiasta młodzież buja sie raczej wcześniejszymy "betkami", bo stare Merce to są właśnie limuzyny dla ustawionych ojców rodzin ;)

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Pią, 13.08.2004, 19:18
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Albo Mercami bujają się też dorosłe kobiety ;) bizneswomen .

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 13.08.2004, 19:20
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
"ogolnoe łby" & "dresy" to jeżdżą BmW - przedewszystkim 318 i stare 5 (przynajmiej w TEJ POLSCE W KTÓREJ JA ŻYJE)
Merce pomimo wszystko jest prestiĹĽowÄ… markÄ… , przynajmiej jak dla mnie
a i modele nawet typowo młodzieżowe jak Sportcoupe są całkiem fajne ... choć Merol to zawsze bedzie limuzna a za historie którą stworzył należy mu sie respect ... pozatym nie każdemu potrzebny jest Boxer & napęd na cztery łapcie :wink: :twisted:


Pią, 13.08.2004, 19:48
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Hmm... Fordzik Mondeo ST220... mniam, rrrooaarrrr... :D
Mam słabość do tego modelu i szczerze powiem, że też wolałbym go od Merca C-klasse. Takie małe zboczenie ;)

Spark^ napisał(a):
Subaru Impreza lub Legacy, bo nie wiem, ktĂłre jest w segmencie D

Reprezentantem segmentu D w Subaru jest Legacy.

t.m.

_________________
Rover 75 V6 & other...


Pią, 13.08.2004, 20:11
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Ella nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale w swoich poglądach jesteś troche odrealniona od życia szarego człowieka.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 13.08.2004, 20:42
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
Tomasz napisał(a):
Hmm... Fordzik Mondeo ST220... mniam, rrrooaarrrr... :D
Mam słabość do tego modelu i szczerze powiem, że też wolałbym go od Merca C-klasse. Takie małe zboczenie ;)


Jakie tam zboczenie :twisted: ,
po prostu wiesz co mowisz Tomasz :).
Akurat st 220 nie znam :cry: , ale skoro st200 jezdzilo super , to co dopiero jego lepszy brat :wink: .
Choc zalezy to od silnika , ale st Mondeo poradzi sobie nie tylko z klasa C , ale i E jak sadze :wink: .
Gwiazda budzi byc moze respekt ( niektorych :) ) , ale jesli mowimy o super mercedesach to raczej majac na mysli modele z najwyzszej polki...zas te "popularne" -> A , C...a moze i E...to sa zwykle auta , czesto znacznie gorsze od innych samochodow z tych samych lub nizszych pulapow cenowych ! Taka jest prawda i nie ma co zyc zludzeniami...
Ja osobiscie wolalabym subaru niz C.Lub SUV'a niz C :wink: .


Pią, 13.08.2004, 20:55
Profil

Postów: 278
Miejscowość: Warszawa
Post 
Ice napisał(a):
Ella nie wiem w jakim ty świecie żyjesz, ale w swoich poglądach jesteś troche odrealniona od życia szarego człowieka.


Ice...
powtorze cos , co juz mowilam :? :
JESLI WIEKSZOSC COS UWAZA ,
TO NIE ZNACZY ZE WIEKSZOSC MA RACJE 8) .

Spojrz chocby na polityke i mase (wiekszosc) wyborcza...kogo wybiera :oops:


Spark^ napisał(a):
Tylny napęd zaś, jak napisałem bije zawsze przedni napęd na suchym.

A czy zawsze jest sucho :P
Dzisiaj np potwornie lalo :wink: ...


DeusZ napisał(a):
"... pozatym nie każdemu potrzebny jest Boxer & napęd na cztery łapcie :wink: :twisted:


Jak to ?
Czy zawsze jestes w stanie zagwarantowac sobie
dobre warunki drogowe ?
By wypinac sie na naped na 4 kola :wink: .


Pią, 13.08.2004, 20:59
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
Ella napisał(a):
Jak to ?
Czy zawsze jestes w stanie zagwarantowac sobie
dobre warunki drogowe ?
By wypinac sie na naped na 4 kola :wink: .


A po co mi dobre warunki drogowe ... jazda w poslizgu - sama radość :twisted: zabije sie , trudno , zabije kogoś - mógł sobie twoją Subarke kupić :wink: dla mnie 4x4 ma zalety owszem , ale w szybkich samochodach , a Legacy dla mnie do takich nie należy :wink: :twisted:

A pozatym zakładając z góry , ze warunków drogowych nie przewidzisz i.t.p można by tak samo założyć , żeby jeździć zawsze na łańcuchach albo najlepiej gumach z kolcami - w końcu w naszym klimacie śniezyca zawsze jest możliwa :wink: :twisted:


Pią, 13.08.2004, 21:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018