Forum dotyczące samochodów seryjnych, produkowanych obecnie (choćby w ilościach śladowych) bądź oficjalnie zaprezentowanych
Wyślij odpowiedź

Czw, 14.10.2004, 16:11

Reanimator napisał(a):uwaĹĽam ĹĽe taka argumentacja jest bezsensowna
no bo patrząc z twojego pkt widzenia to powinieneś i bentleya nienawidzić.

Dla szczególnie ograniczonych: porównaj ilość wspólnych części KW i Skody oraz KW i Bentleya.

Czw, 14.10.2004, 16:15

obawiam się, ze jakby się dało, to w bentleyu znalazło by się 1.9 tdi albo 2.0 Tdi :twisted:

Czw, 14.10.2004, 16:37

Obydwa auta bardzo mi się podobają. Miałem okazję pooglądać nową Octavię i powiem tylko, że zdjęcia nie oddają uroku tego auta. Zmiany nie są zbyt wielkie ale samochód troche jakby "spoważniał", wygląda bardziej dostojnie i elegancko. Dla mnie rewelacja. Ale co ja się rozpisuję, to przecież "kibelwagen", nie Guerri? :wink:

Czw, 14.10.2004, 17:36

wspaniałe auto, zarowno poprzednik jak i nowa wersja, swietne wykonanie, dobre silniki, duze wnetrze i ogromny bagaznik do tego swietna stylistyka i niska cena :lol: czego chciec wiecej ... :?: MERCEDES'a ... :mrgreen:

Czw, 14.10.2004, 19:08

markus napisał(a):MiaĹ‚em okazjÄ™ pooglÄ…dać nowÄ… OctaviÄ™ i powiem tylko, ĹĽe zdjÄ™cia nie oddajÄ… uroku tego auta.


Zgadzam się z markusem, teżwidziałęm to auto nie raz, pewnego razu nawet oglądałem go ze wszystkich ston chyba z godzię, i takie same wnioski mi się nasunęły. Naprawde bardzo udane, baaa perfekcyjne auto. Gdybym miał kiedykolwiek kupować auto tej klasy to dla mnie wybór jest oczywisty. Tylko Skoda

Czw, 14.10.2004, 19:56

K0RN napisał(a):duze wnetrze

Chyba w nowej jest troche wiecej, bo w starszej to z tyłu było do tragicznie mało.

Czw, 14.10.2004, 20:24

nie tak tragicznie, ale "za" mało, poza tym niewygodnie ukształtowana podloga

Sob, 16.10.2004, 7:47

eF napisał(a):Ja mam do Skody sentyment i bardzo lubie te markÄ™. Dobre, niedrogie auta - oczywiĹ›cie,ĹĽe moĹĽna chciec wiÄ™cej, ale na codzien to wystarczy.


teraz skoda mierzy troszkÄ™ wyĹĽej o ile octavia I to potwierdzala, to II i superb maja troche wyzsze aspiracje :D poza tym w swoich klasach sa dla mnie wzorcami do nasladowania :lol: :wink:

Sob, 16.10.2004, 9:12

WidzÄ™, ĹĽe Skoda ma mocny front sympatykĂłw. Bardzo dobrze, ĹĽe panuje w tej kwestii spory obiektywizm i nie wszyscy patrzÄ… na tÄ… bardzo dobrÄ… markÄ™ przez pryzmat jakĹĽe znienawidzonego "kiblewagena".

Sob, 16.10.2004, 9:56

Spark^ napisał(a):
K0RN napisał(a):duze wnetrze

Chyba w nowej jest troche wiecej, bo w starszej to z tyłu było do tragicznie mało.


Dobrze napisane ;) troche więcej bo i tak mało ;P

Sob, 16.10.2004, 10:50

Dj Boowzy napisał(a):
Spark^ napisał(a):
K0RN napisał(a):duze wnetrze

Chyba w nowej jest troche wiecej, bo w starszej to z tyłu było do tragicznie mało.


Dobrze napisane ;) troche więcej bo i tak mało ;P


No nie wiem, ja przy swoim wzroście 1,80 m nie marzekałem na brak miejsca w Octavii :? :? nawet jadąc z tyłu :roll:

Sob, 16.10.2004, 14:11

Wilu napisał(a):
Dj Boowzy napisał(a):
Spark^ napisał(a):
K0RN napisał(a):duze wnetrze

Chyba w nowej jest troche wiecej, bo w starszej to z tyłu było do tragicznie mało.


Dobrze napisane ;) troche więcej bo i tak mało ;P


No nie wiem, ja przy swoim wzroście 1,80 m nie marzekałem na brak miejsca w Octavii :? :? nawet jadąc z tyłu :roll:



nie chwal sie wzrostem cycu ... :mrgreen:

Sob, 16.10.2004, 15:47

Ludzie nie łamcie regulaminu ! conajmniej 2 cytaty mogą być :twisted:

Zabrania siÄ™ uĹĽywania funkcji „cytuj” w nadmiarze; maksymalna ilość podcytatĂłw przypadajÄ…ca na jeden post wynosi 2, ilość pojedynczych cytatĂłw nie jest Ĺ›ciĹ›le okreĹ›lona.

:twisted: :twisted: :twisted:

Sob, 16.10.2004, 17:02

Dj Boowzy napisał(a):Ludzie nie Ĺ‚amcie regulaminu ! conajmniej 2 cytaty mogÄ… być :twisted:

Zabrania siÄ™ uĹĽywania funkcji „cytuj” w nadmiarze; maksymalna ilość podcytatĂłw przypadajÄ…ca na jeden post wynosi 2, ilość pojedynczych cytatĂłw nie jest Ĺ›ciĹ›le okreĹ›lona.

:twisted: :twisted: :twisted:


A dawno Ci nikt nie przy***dolił? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


:wink:

Sob, 16.10.2004, 17:14

Dostosowuje siÄ™ do regulaminu :twisted:

Sob, 16.10.2004, 18:12

Stara jakoĹ› do mnie bardziej przemawia...

Sob, 16.10.2004, 21:11

Ice napisał(a):A dawno Ci nikt nie przy***doliĹ‚? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


:wink:


Zsatnawia mnie Twoja dzisiejsza agresja :? jaka jest jej przyczyna :?: :?: :wink:

Sob, 16.10.2004, 21:20

Dzisiaj po tym jak wstałem czułem się jakiś inny, no i miałem lekkie problemy z przejściem przez futryne :twisted: Ah te hormony :lol: ;)

Sob, 16.10.2004, 21:26

Aaaaaaaaaa, no i wszystko jasne :wink: :wink: :wink: :lol: 8)

Pon, 18.10.2004, 21:55

Dobre, duże, tanie, ale nudne. Jesli ktś nie podchodzi emocjonalnie do auta, będzie mu wystarczać, jeśli nie, bedzie go wkurzać i w końcu zmieni na Renault. :mrgreen:
Wyślij odpowiedź