Forum dotyczące samochodów seryjnych, produkowanych obecnie (choćby w ilościach śladowych) bądź oficjalnie zaprezentowanych
Wyślij odpowiedź

Morgan Plus 8

Pią, 09.03.2012, 21:08

Morgan po raz kolejny odświeża swój klasyczny model
1100-kilogramowy roadster ma silnik BMW 4,8l V8 o mocy 367 KM.
Wersja z silnikiem V6 Ford Cyclone ma 950 kg. Przyśpiesza do setki w 4,9 s, Vmax 225 km/h.
Może być wyposażony również w 6-biegowy automat i ABS.

Image Image Image Image Image Image Image Image
turbo.fr

Re: 2006 Morgan Aero 8

Pią, 09.03.2012, 21:20

Nie jest to Aero 8, tylko Plus 8 i ma zupełnie nowy silnik czyli właśnie te V8 od BMW. Nie jest więc do końca to samo.

Pozdrawiam

Re: Morgan Plus 8

Pią, 09.03.2012, 21:59

Sorry, pomerdało mi się
Wyślij odpowiedź