Obecny czas: Śro, 22.05.2024, 18:22




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
2014 Bentley Continental Flying Spur 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 183
Post Re: 2014 Bentley Flying Spur
Wczoraj widziałem go na żywo. Nie spodziewałem się, że może wyglądać... Dobrze. Po prostu dobrze. Na zdjęciach wydawał mi się okropny, niezgrabny i koślawy. Zwłaszcza tył. Coś w stylu projektant płakał jak rysował. Tymczasem miło mnie zaskoczył. Oglądając go na ulicy stwierdzam, że jest elegancki i stylowy a ten z pozoru tragiczny kufer wygląda całkiem neutralnie.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=7IdYN5ghtI8


Wto, 09.12.2014, 17:42
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2014 Bentley Continental Flying Spur
Wyobrażaliście sobie kiedykolwiek podróżowanie z prędkością 325 km/h na tylnej kanapie i przeglądanie ulubionych stron w internecie ? Tak ? W takim razie Bentley przygotował auto specjalnie dla was. Continental Flying Spur W12S to pierwszy czterodrzwiowy Bentley, który przekroczy barierę 320 km/h. Co wyróżnia W12S oprócz niebotycznej prędkości maksymalnej ? Przyspieszenie do setki w 4.5 s oraz moc silnik 635 KM i moment obrotowy równy 820 Nm. Ze zmian kosmetycznych możemy wyróżnić przyciemnione tylne lampy czy siedmioramienne 21 calowe felgi.

Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 10.09.2016, 22:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018