Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 4:56




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
2015 BMW 2-Series Active Tourer 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
Chciałbym, żeby nikt tego nie kupił, ale myślę, że chętni się znajdą. Poza tym pomijając kwestie wyglądu to o krótkiej wersji 2er Active Tourer to piszą raczej pozytywnie.

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 12.02.2015, 14:51
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
Aveya napisał(a):
- Kupiłem BMW.
- M?
- Nie.
- X?
- Nie.
- Jakieś fajne, ostre coupe?
- Eee...
- Hybrydę? i3?
- Coś ty... .
- Nie mów, że piątkę w dizlu?
- Nie. Dwójkę.
- A co to jest?
- Minivan, ale sportowy!
- ... . Hmm,... . Spodnie rurki masz..., ej - pokaż no, brodę zapuszczasz?!
:twisted:


Padłem :lol: Ten dialog świetne oddaje jak taki zakup brzmi absurdalnie ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 12.02.2015, 21:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
Dwójka w dizlu ^^


Pią, 13.02.2015, 2:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
Lepsze jest to, że na klapie bagażnika w tym trumnowozie jak i zarówno w kupę może być to samo oznaczenie np. 220d czy 220i, cwany właściciel wymiga się więc i będzie mówić oznaczeniem :lol:

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pią, 13.02.2015, 13:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 116
Miejscowość: Między Jasłem, a Dębicą
Samochód: Das Auto
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
O ile zwykła dwójka podoba mi się, nawet bardzo, to ta 7-osobowa wersja powoduje u mnie odruch wymiotny. Mam nadzieję, że to się nie sprzeda, mają już tych dziwadeł wystarczająco, nie muszą tworzyć nowych.


Ostatnio edytowany przez lukasras Pon, 16.02.2015, 14:35, edytowano w sumie 2 razy

Pią, 13.02.2015, 18:31
Profil

Postów: 292
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
Swoją drogą zauważyliście do czego ten świat doszedł i do czego doprowadziło bmw?
X3, x5, x4, x6, 3 gt, 6 (sedan coupe, czy jak się to nazywa?), to wszystko dziwadła, które nie miałyby miejsca 20-25-30 lat temu, czyli wszelkiego rodzaju krzyżówki dziś są uznawane jako normalne, normalne dla bmw. Zaś 7 osobowy van, czyli w sumie auto, które jest w motoryzacji znane od xx lat uznawane jest za dziwadło. Świat staje na głowie.


Pią, 13.02.2015, 19:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
Dla mnie BMW mogłoby nie istnieć, więc mnie w to nie zaliczaj :lol:

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Sob, 14.02.2015, 10:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 531
Miejscowość: Szczecin
Samochód: italiano diesel
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
Przy 5 GT wszyscy jęczeli, że gorzej się nie da... Pomijając elektryki, BMW pokazało dwójkę VAN, no i szok! Design na miarę Kia, masakra. Jednak jak to w życiu bywa, da się jeszcze gorzej. Powstała wersja karawan. Czekam na więcej paszkwili ;)


Sob, 14.02.2015, 20:32
Profil

Postów: 292
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
Oby tylko nie wpadli na równie obrzydliwy pomysł, co mercedes z tym całym cla i cla sb.


Nie, 15.02.2015, 8:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
Na 2016 lub 17 szykują 1er sedan :roll: Kolejne wariacje na przednionapędowej płycie pewnie tylko kwestią czasu.

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 15.02.2015, 9:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2015 BMW 2-Series Active Tourer
Przypomina mi trochę mojego scenika... :cry:
Tylko jak na hybrydę to nie za bardzo jest oszczędny...

BMW serii 2 Active Tourer 225xe Lounge

Cytuj:
Paleta wersji BMW serii 2 Active Tourer zostanie powiększona wraz z rocznikiem 2016. Do pierwszego minivana BMW dołączy odmiana 225xe z napędem plug-in hybrid.
BMW serii 2 Active Tourer w odmianie z napędem typu plug-in hybrid, jest poszerzeniem zasięgu technologii BMW eDrive. W konstrukcji umieszczono akumulator litowo-jonowy pod kanapą tylną. Rozwiązanie to pozwoliło na pełne korzystanie z obfitości przestrzeni bagażowej.
Samochód do napędu wykorzystuje 1.5-litrowy, 3-cylindrowy silnik benzynowy wyposażony w technologię BMW TwinPower Turbo. Generowana moc 136 KM i 220 Nm jest przenoszona na koła przednie przez poprzez 6-stopniową skrzynię automatyczną Steptronic. Dodatkowy wysokoprądowy generator na przedniej osi pełni trzy role: jest w stanie na bardzo krótkich dystansach wspierać silnik benzynowy dodatkową mocą 15 kW i siłą 150 Nm, generuje energię elektryczną podczas jazdy i umożliwia bardzo płynne uruchamianie i gaszenie silnika benzynowego. Dodatkowy silnik elektryczny umieszczony został ponad tylną osią wraz z dwustopniową skrzynią biegów i elektroniką sterującą. Przenosi on na tylne koła moc 65 kW/88 KM i moment obrotowy 165 Nm.

Zespół napędowy plug-in hybrid w modelu BMW 225xe rozwija maksymalną moc systemową 165 kW/ 224 KM. Taki zestaw pozwala cieszyć się zarówno czysto elektryczną mobilnością, jak i nieograniczonymi podróżami konwencjonalnymi. Czysto elektryczny zasięg w BMW 225xe wynosi 41 km. Napęd spalinowy na koła przednie i elektryczny na tylne natomiast zapewnia w pełni elektronicznie sprzężony napęd na wszystkie koła, unikatowy w segmencie kompaktowych vanów. Średnie zużycie paliwa wynosić ma zaledwie 2,1-2,0 l/100 km, a emisja CO2 – 49-46 g/km.

se.pl

Silnik 3-cylindrowa hybryda 1499 cm3 PB biturbo (TwinPower Turbo), 165 kW / 224 KM, 385 Nm. Napęd 4x4 dołączany (z tyłu z silnika elektrycznego).
Rozmiary: 4,34 m / 1,80 m / 1,56 m.
Bagażnik: 260l. Zużycie paliwa: cykl miejski / pozamiejski / mieszany: 8 / 7,7 / 7,8l / 100 km.


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

automobile-magazine.fr

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 13.12.2016, 10:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018