 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 15:54
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 8 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
Cheetah
Postów: 644 Miejscowość: Stuposiany
|
 2014 Datsun On-Do
Cytuj: Najnowszym modelem i pierwszym oferowanym w Rosji będzie zaprezentowany w Moskwie Datsun on-Do. Nazwa, będąca zlepkiem rosyjskiego i japońskiego dobrze definiuje samochód, który jest Ładą z innym logo.
Już na pierwszy rzut oka widać, że kształt nadwozia, drzwi i lusterka są identyczne jak w Ładzie Grancie. Datsun będzie też powstawał w tej samej fabryce w Togliatti co rosyjski sedan. Jedną z zalet nowego Datsuna ma być jego strona praktyczna. 4337 mm długości, 1700 mm szerokości i 1500 mm wysokości oznacza, że on-Do wymiarami zbliżony będzie do Dacii Logan.    Toć to rusek z japońską twarzą! 
_________________ W oczekiwaniu na mojego własnego sedana RWD PB w manualu
|
| Śro, 09.04.2014, 10:11 |
|
 |
|
james_gastovski
Postów: 1354
|
 Re: 2014 Datsun On-Go
Tak się zastanawiam jaki to ma sens i nie widzę żadnego. Budżetowy samochód z rosyjskiego rynku przebrandowany na inny budżetowy samochód na rynek rosyjski, wtf?
_________________ Moja prospektów kolekcja niewielka
|
| Śro, 09.04.2014, 11:03 |
|
 |
|
Iceman
Postów: 3300
|
 Re: 2014 Datsun On-Go
On-Do, popraw temat. A tak swoją drogą to straszny paszkwil, pomyśleć że tak szkalają pamięć po Fairlady jakimś kacapowatym tworem. Dacia Logan to miss piękności przy tej Ladzie.
_________________
Cytuj: okol napisał(a): A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.
|
| Śro, 09.04.2014, 11:11 |
|
 |
|
cobra
Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
|
 Re: 2014 Datsun On-Go
Jak będzie wyraźnie tańszy od Loganki to się sprzeda. 
|
| Śro, 09.04.2014, 11:12 |
|
 |
|
mk2
Postów: 982 Miejscowość: Stargard Szcz.
Samochód: Leon TSI, C25 Camper
|
 Re: 2014 Datsun On-Go
Mnie zastanawia czy w przyszłości ta marka nie zaoferuje czegoś lepszego w Polsce.
|
| Śro, 09.04.2014, 13:30 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 2014 Datsun On-Do
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Śro, 09.04.2014, 13:58 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: 2014 Datsun On-Do
Aż oczy bolą jak się patrzy na ten samochód  Proporcje to jakiś koszmar  Tutaj jest bogatsza wersja na 14' albo 15' calowych kołach a być może dadzą w standardzie 13' 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Śro, 09.04.2014, 18:08 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: 2014 Datsun On-Do
Ciekawi mnie, jaki jest sens oferowania auta, które jest praktycznie bliźniakiem Łady Granty  Aczkolwiek Ruskie i tak kupią i mało ich obchodzi, że ma za wąskie przetłoczenie od słupka B do zderzaka patrząc pod kątem blasku zachodzącego słońca Riwiery.
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Śro, 09.04.2014, 19:28 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 8 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |