Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 8:34




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
2015 Nissan Pulsar 
Autor Wiadomość

Postów: 797
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Mazda 3 jest tańsza.
Auris 1.3 jest tańszy.
Hyundai i30 1.5 jest tańszy.
Kia Ceed 1.6 jest tańsza.
Peugeot 308 1.2 jest tańszy.
VW Golf 1.2 jest tańszy.

Wszystko BEZ PROMOCJI.

Hmmm.... :>


Pią, 12.09.2014, 13:14
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Może paru kapeluszników złapią...

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 12.09.2014, 13:26
Profil

Postów: 797
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
U mnie w okolicy jeździ chyba jedyna w mieście Tiida sedan. Matko co to za Azja w najgorszym wydaniu :twisted:


Pią, 12.09.2014, 13:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 296
Miejscowość: Wawa
Samochód: Picasso THP, Mazda 3
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Moja ciotka lat 75, jeździ Tiidą. Kupioną kilka lat temu w salonie 8)

Bardzo chwali sobie wygodę.


Pią, 12.09.2014, 13:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
No, pewnie trzymanie boczne też - jak na obrotowym taborecie.

Ceny to chyba od Suzuki pożyczali. Albo nalepią znaczek Infiniti na atrapę ;P


Pią, 12.09.2014, 14:19
Profil

Postów: 797
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
MoonWalk napisał(a):
Ceny to chyba od Suzuki pożyczali

Możesz rozwinąć, bo nie kumam. :?

Ale przypomniałeś mi o konkurencie Tiidy sedan - był krótko w sprzedaży SX4 sedan. Tez widziałem kiedyś 1 sztukę na drodze. :mryellow:


Pią, 12.09.2014, 14:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Chodziło mi np. o absurdalne Kizashi :P

SX4 sedan był taki rzadki? Z kilkanaście razy co najmniej go widziałem na drodze, a przynajmniej jeden jest w moim mieście (srebrny bodajże, nie wiem bo w sumie dawno go nie widziałem już xD) Aczkolwiek SX4 sedan był dla mnie ciekawym autem, zawsze lubiłem takie podwyższone sedany, tym bardziej, że jego tylne nadkola nawet nie wyglądały tak pokracznie jak to zwykle bywa np. w sedanach klasy B.


Pią, 12.09.2014, 23:29
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Kizashi to był przecież model stworzony głównie z myślą o rynku amerykańskim i japońskim, a m.in. na polskim zawitał przy okazji (podobnie jak ostatnio Genesis). Do tego na wysoką cenę wpływało to, że silnik miał pojemność powyżej 2 litrów.


Sob, 13.09.2014, 8:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Ceny nie sa zle... problemem sa silniki. Nigdy nie kupie czegos ponizej 1.4 i bez co najmniej 4 cylindrow.

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Sob, 13.09.2014, 10:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Ceny są za wysokie o 10 tys.zł. Nie zapominajmy, że to jedynie zliftingowana Tiida, która za granicą jest już od 3 lat.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Sob, 13.09.2014, 10:39
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Straszna bida w tym wnętrzu...

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoevolution

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 24.09.2015, 15:24
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Wnętrze niestety japońskie na wskroś, jakoś Koreańczycy szybciej nauczyli się co lubi Europejski klient. Nie do końca tego rozumiem, bo wnętrze to dla kierowcy wizytówka auta i jak ktoś nie jest ignorantem to można się czuć trochę nabitym w butelkę. Ostatnio leciałem serią E90 i przeszła mi chęć na młodszy model, bo po prostu środek jest średni jak na ceny premium. Pulsar niestety przez to pewnie będzie marginesem sprzedaży, szczególnie przy konkurencji europejskiej czy Aurisie.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 24.09.2015, 19:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Wiem, że to nie jest miejsce na dyskusję na ten temat, ale ostatnio jechałem po sobie odpowiednio najpierw A4 B7, a zaraz potem B8 i niestety wnętrze starszego modelu robi dużo lepsze wrażenie, zwłaszcza jeśli chodzi o materiały.

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Pią, 25.09.2015, 7:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Pelna zgoda, mam identycznie.

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Pią, 25.09.2015, 18:14
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Cytuj:
W moto-branży pojawiła się informacja, jakoby polski oddział Nissana zdecydował o wstrzymaniu sprzedaży swojego kompaktowego modelu. Czy to prawda?

Otóż tak. Informację potwierdziła na naszą prośbę polska centrala firmy. W zaistniałej sytuacji do kupienia mogą być jeszcze egzemplarze, które znajdują się w zapasach dealerów.

Nissan Pulsar dołączył do oferty w roku 2014, sprzedawany wyłącznie jako 5-drzwiowy hatchback. W gamie jednostek napędowych figurował początkowo motor 1.2 DIG-T/115 KM oraz diesel 1.5 dCi/110 KM. Nieco później dodano jeszcze mocniejszy, 190-konny turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności skokowej 1,6 litra.

Dzięki rozstawowi osi wynoszącemu 2700 mm Pulsar wyróżnia się na tle klasowych rywali przestronną kabiną i dużym bagażnikiem. Przeszkodą w osiągnięciu większej popularności mogła być jednak przede wszystkim mało konkurencyjna cena.

samar.pl

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 19.04.2017, 14:54
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Ciekawe jak będzie z Micrą, bo jeśli dobrze pamiętam to poniżej 50 tysięcy jest tylko bidamodel bez klimy i z lichym silniczkiem 70 koni.

Do tego niewiele droższy jest Note, który jest jest o wiele większy i bardziej praktyczny.


Śro, 19.04.2017, 15:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
To jest bardzo przestronne i dobrze wyciszone auto, szkoda, że nie odnalazł się na rynku :>

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Śro, 19.04.2017, 17:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Alfisti4ever napisał(a):
To jest bardzo przestronne i dobrze wyciszone auto, szkoda, że nie odnalazł się na rynku :>


O tak, ilością miejsca z tyłu zdecydowanie bryluje wśród kompaktów. Co do wyciszenia to nie mogę zbyt wiele powiedzieć bo robiłem zbyt małe przebiegi żeby to określić ;) Myślę, że poprzednik czyli Tida zaszufladkowała to auto jako nudne auto, idealne na taxi ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 19.04.2017, 20:44
Profil

Postów: 797
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
cobra napisał(a):
Ciekawe jak będzie z Micrą, bo jeśli dobrze pamiętam to poniżej 50 tysięcy jest tylko bidamodel bez klimy i z lichym silniczkiem 70 koni.
Do tego niewiele droższy jest Note, który jest jest o wiele większy i bardziej praktyczny.

Micra w sensownym wyposażeniu podstawowym, z silnikiem 0.9 turbo (powiedzmy, że sensownym ;) kosztuje bez promocji ok. 56.000 zł.
Note kończy swój żywot w tym roku. Od 2018 ma go nie być w ofercie.

Czyżby Renault zadecydowało, że Nissan będzie robił tylko crossovery i SUVy + Micrę? :/


Czw, 20.04.2017, 11:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2015 Nissan Pulsar
Aveya napisał(a):
cobra napisał(a):
Ciekawe jak będzie z Micrą, bo jeśli dobrze pamiętam to poniżej 50 tysięcy jest tylko bidamodel bez klimy i z lichym silniczkiem 70 koni.
Do tego niewiele droższy jest Note, który jest jest o wiele większy i bardziej praktyczny.

Micra w sensownym wyposażeniu podstawowym, z silnikiem 0.9 turbo (powiedzmy, że sensownym ;) kosztuje bez promocji ok. 56.000 zł.
Note kończy swój żywot w tym roku. Od 2018 ma go nie być w ofercie.

Czyżby Renault zadecydowało, że Nissan będzie robił tylko crossovery i SUVy + Micrę? :/


Gdzieś muszą zrobić miejsce pod Mitsubishi... :roll:


Pon, 24.04.2017, 23:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018