Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 8:47




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
2015 Mercedes-AMG GT/ GT R/GT/GT-C Roadster 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT
Robi wrażenie ale za piękny to nie jest, trochę taki zbytnio obły miejscami. Najbliższy konkurent czyli Jaguar F-type ma więcej stylu, urody i czegoś tam jeszcze.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Wto, 09.09.2014, 22:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT
A ja spodziewałem się kolejnego przewidywalnego Mercedesa i jest bardzo pozytywnie zaskoczony. Niby bez fajerwerków stylistycznych, ale ten przód ma w sobie jakąś lekkość i od razu kojarzy mi się z najlepszymi czasami sportowych Mercedesów. Niestety wnętrze (przynajmniej na zdjęciach) wydaje się już przebajerowane.

No i dla mnie lepiej wygląda na drodze niż w studiu podczas sesji.


Śro, 10.09.2014, 11:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT
Za długo się pieścili z premierą i za długo jeździli z praktycznie niezamaskowanym modelem, więc ciężko o efekt zaskoczenia, aczkolwiek mnie się podoba - poprawny, baby super car, jaki przyda się w gamie Mercedesa. Cały czas boli, że SLS jest już na tamtym świecie i teraz flagowym supercarem jest ten model, który przy SLS-ie zdecydowanie wygląda jak ubogi krewny :wink:

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Śro, 10.09.2014, 19:20
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT
Sam siebie zdublowałeś ...masz miszcza :mryellow:
viewtopic.php?f=1&t=39758

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 10.09.2014, 21:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu :mryellow:
Ale to tylko ku chwale forum :lol:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 11.09.2014, 7:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT
SLR > SLS > AMG GT. Nazywanie go "następcą" to odcinanie kuponów, a GT dla mnie wygląda jak SLS dla ubogich. Jestem na nie.


Czw, 11.09.2014, 22:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 116
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Lancia κ Coupe 2.0t
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT
Bladyhel napisał(a):
SLR > SLS > AMG GT. Nazywanie go "następcą" to odcinanie kuponów, a GT dla mnie wygląda jak SLS dla ubogich. Jestem na nie.


Tylko, że AMG GT nie jest następcą SLS i nikt go następcą nie nazywa... chyba, że ktoś niezbyt zorientowany w temacie.

_________________
NAJSZYBSZE SAMOCHODY ŚWIATA / TOP GEAR


Pią, 19.09.2014, 9:00
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: autoblog.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 15.11.2014, 20:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT
Ołłłł goooottt! Dzyndzle do zamykania drzwi?? Rili? Który mamy rok? 2002?
Poza tym wygląda jakby miał za dużego tego garba... Może na żywo to lepiej wygląda. Ale i tak bym nim sadził boczury tłuste jak Magda Gesler!!

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Sob, 15.11.2014, 21:42
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT/ GT R
Mercedes AMG GT R

Oto najbardziej ostra wersja AMG jaką Mercedes będzie miał w ofercie - AMG GT R. Według producenta ma konkurować z McLarenem 675 LT czy Porsche 911 GT3 RS. Od AMG GTS różni się nie tylko znacznie innym body-kitem ale przede wszystkim większą o 75 KM mocą oraz momentem obrotowym. Finalnie AMG GT R legitymuje się mocą 585 KM oraz 700 Nm. Przyspieszenie od 0-100 km/h w 3.6 s. Nowe są również koła, lepsze hamulce, zmodyfikowano zawieszenie oraz układ kierowniczy. Przednia atrapa chłodnicy ma nawiązywać do W194 300SL Gullwing z 1950 roku.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 25.06.2016, 12:14
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT/ GT R/GT/GT-C Roadster
Oficjalne zdjęcia nowej odmiany roadster w dwóch wersjach GT oraz GT-C. Różnica w mocy znaczna. GT dysponuje 469 KM natomiast GT-C 550 KM. Silnik naturalnie 4.0 litra V8. Przyspieszenie do setki wersji GT 3.9 s, natomiast GT-C 3.7 s. Prędkość maksymalna modelu GT C 316 km/h. Inne zmiany odróżniające GT C od GT Roadster to inne zestrojenie skrzyni, inny układ wydechowy. GT Roadster waży 1595 kg, natomiast GT C o 65 kg więcej. Miękki dach dostępny będzie w trzech kolorach - beżowym, czarnym oraz czerwonym. Premiera odbędzie się w Paryżu na początku października.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 15.09.2016, 17:23
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT/ GT R/GT/GT-C Roadster
Spasiona centralna konsola strasznie wygląda. Poza tym jeździłbym. :)


Pią, 16.09.2016, 9:24
Profil

Postów: 292
Post Re: 2015 Mercedes-AMG GT/ GT R/GT/GT-C Roadster
Ta konsola środkowa jest tak szeroka, że gdyby zamiast niej możnaby wstawić dodatkowy fotel.
Auto paskuda, najbrzydsze gt od mercedesa ever.


Pią, 16.09.2016, 16:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018