Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 4:37




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
2016 Audi A4 / A4 Avant / S4 / Allroad 
Autor Wiadomość

Postów: 292
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Iceman. Pleciesz głupoty.
Mam 25lat. Konczę poważne studia. Do tej pory myślałem, że moim pierwszym poważnym salonowym autem będzie saab (ulubione auto w mojej grupie zawodowej). Saab znikł, ale zostały inne prestiżowe marki. Pośród nich jedynie audi jest stonowane, a to bardzo pożądana i elegancka cecha. Dlatego choć do zakupu jeszcze kilka wiosen to już dziś wiem co wybiorę.
Gdy byłem w gimnazjum, potem liceum podobały mi się tzw krzywusy, krzykliwe modne auta. Te jednak stają się śmieszne po pewnym czasie. Wśród niektórych grup społecznych i zawodowych ważna jest prezencja. Audi ją ma. Dlatego te auta zawsze będą się świetnie sprzedawać. Nieważne czy znawcy będą mówić inaczej :)


Pią, 10.07.2015, 16:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Co mają studia do tego jakie auto się kupuje? Można skończyć budowlankę, mieć chęć do pracy i pomysłowość i jeździć BMW 7, wykształcenie nie ma nic do rzeczy przy wyborze auta. Od lat kupują? Od momentu gdy VW zaczal szeroka dzialalnosc minelo okolo 40 lat, co daje nam NIECALE 2 pokolenia w przeciagu czasu, a wy mowicie jakby zrotowalo sie z 10 co najmniej. Aktualnie to jednak najwieksze wzrosty sprzedazy Mercedes, ktory stosuje rewolucje w swoich modelach i ludzie to kupuja, jak w kolejnych generacjach bedzie tak samo to Audi w ogole w sprzedazy poleci na leb na szyje. Ty kupisz A4, ale inni pojda po S60 czy klasę C lub nawet IS bo wielu mlodym ludziom nie 25, ale nawet over 30 Lexusy przypadaja do gustu powoli. Takze to ja sie bede smial za jakies 10 lat z tych slow ktore tu dzis piszecie, bankowo :lol:

Na koniec: W czym jest gorsza prezencja Mercedesa, Volvo czy Lexusa? Każdy ma indywidualna definicje prezencji, negujesz moje slowa bo wg ciebie tylko Audi ja ma, a jak dla mnie ma prezencje chlopa panszczyznianego. Nie sadzilem, ze to napisze, ale Passat i Superb bija prezencja A4ke i to nie moje osobiste zdanie, ale wielu ludzi.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pią, 10.07.2015, 16:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Tu nie chodzi o wykształcenie, tylko o grupę i przynależność do niej. Zresztą szkoda gadać...bo to bzdury są. Są gusta na świecie tak różne, jak wielu jest ludzi. Każdy może znaleźć coś dla siebie i znajduje! Ty opierasz swoje "prognozy" na designie, a w zasadzie na swoim guście. Jakoś dziwnym trafem każda twoja prognoza w topicach się rozmijała ze stanem faktycznym. Chyba nie umiesz pojąć, że każdemu podoba się co innego i ma do tego prawo. Ludzie mogą wybierać coś innego niż wydaje się tobie i ludziom z twojego kręgu. Nie wspomnę o fakcie, że szkoda mi ludzi, którzy wybierają i jarają się autem tylko pod względem wyglądu.... Skoro kilka osób mówi, że to bzdury, to chyba szkoda dalej polemizować.

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Pią, 10.07.2015, 18:16
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Audi S4

Nowa generacja usportowionej wersji A4. Silnik V6 3.0 l turbo (wcześniej kompresor) moc 354 KM i 500 Nm. Zużycie paliwa to 7.4 l ma 100 km

źródło: autobild

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 20.09.2015, 12:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 797
Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant/S4
Tył i linia boczna wyglądają jak Mercedes E-klasa

_________________
Live ist brutal in zasadzkas


Wto, 22.09.2015, 9:47
Profil

Postów: 292
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant/S4
Piotr_24 napisał(a):
Tył i linia boczna wyglądają jak Mercedes E-klasa


Serio masz aż tak dużą wadę wzroku?

http://preview.netcarshow.com/Mercedes- ... 600-5d.jpg


Wto, 22.09.2015, 10:48
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant/S4
Jak dla mnie to lina boczna wygląda tak samo jak w każdym Audi od 20 paru lat.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Wto, 22.09.2015, 16:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 797
Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant/S4
rocker1 napisał(a):
Piotr_24 napisał(a):
Tył i linia boczna wyglądają jak Mercedes E-klasa


Serio masz aż tak dużą wadę wzroku?

http://preview.netcarshow.com/Mercedes- ... 600-5d.jpg


Mówisz o sobie ???

_________________
Live ist brutal in zasadzkas


Śro, 23.09.2015, 10:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant/S4
Kolko przednie przesuneli... brawo!

Image

Image

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Śro, 23.09.2015, 17:40
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant/S4
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 28.09.2015, 13:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 143
Miejscowość: Lubin
Samochód: A4 B7 Avant BKN
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant/S4
Jeździłem już nowym A4 2,0TFSI 252KM i 3,0TDI.
Krótko mówiąc miazga! Perfekcyjne auto, super wyciszona, mega komfortowe. Dużo miejsca w środku z przodu i z tyłu.
Dla porównania jezdzilem Cklasą i BMW3- przepaść, no może w MB wnętrze zrobiło pozytywne wrażenie.

_________________
Audi- Vrosprung durch Technik


Pon, 19.10.2015, 9:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant/S4
że przepasc na korzysc Audi?

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Pon, 19.10.2015, 18:24
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant/S4
Audi A4 Allroad Quattro

Do gamy Audi dołącza nowy model A4 Allroad czyli podniesiona wersja kombi nowego A4. Zawieszenie jest podniesione o 34 mm i posiada seryjny napęd na 4 koła. W Stanach Zjednoczonych A4 Allroad dostępny będzie wyłącznie z benzynowym 2.0 litrowym TFSI o mocy 252 KM i 273 Nm. W Europie oprócz TFSI dostępny będzie również z pięcioma silnikami TDI o mocy od 150 do 272 KM. Skrzynie biegów dostępne w A4 Allroad to 6 biegowa manualna skrzynia oraz automaty - S-Tronic z podwójnym sprzęgłem oraz 8 biegowy tip tronic. Sprzedaż rozpocznie się latem. Debiut w Detroit.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image


Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pon, 11.01.2016, 18:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant/S4/Allroad
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

autoevolution

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 23.03.2016, 11:48
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Audi A4 / A4 Avant / S4 / Allroad
Audi S4

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 28.07.2016, 15:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: 2016 Audi A4 / A4 Avant / S4 / Allroad
:lol: check engine juz sie swieci

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Pią, 29.07.2016, 0:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018