Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 16:55




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
2016 Audi A4 / A4 Avant / S4 / Allroad 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 2016 Audi A4 / A4 Avant / S4 / Allroad
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(c) NetCarShow

Cytuj:
Pod maską znajdą się na dwa silniki benzynowe - 1.4 TFSI o mocy 150 KM i 250 Nm i 2.0 TFSI o mocy 190 KM lub 252 KM (odpowiednio 320 Nm i 370 Nm) oraz dwa silniki TDI o pojemności dwóch i trzech litrów. Mniejsza jednostka osiąga maksymalnie 150 KM i 320 Nm lub 190 KM i 400 Nm, a większa aż 218 KM i 400 Nm i 272 KM i 600 Nm momentu obrotowego. Absolutną nowością będzie 170-konna wersja 2.0 TFSI napędzana gazem CNG. Silniki benzynowe i 2-litrowe Diesle będą współpracować z manualną 6-biegową skrzynią bądź 7-biegową przekładnią dwusprzęgłową S tronic. Jednostki 3.0 TDI wyposażone będą w 8-biegowy automat.


(c) moto.pl

_________________
PB RWD jest wysoko


Pon, 29.06.2015, 16:24
Profil

Postów: 292
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Myślałem, że jednak będą łączone światła z tyłu.
A tak wyszło zwyczajnie, jak lifting poprzedniej budy, czyli jak to audi, nuda i w zasadzie to nuda aż do mdłości.
Reasumując: bardzo, bardzo mi się podoba. Sedan w czerni będzie moim ulubieńcem :)


Pon, 29.06.2015, 16:43
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Boszzz kolejny model z liftem nadającym jeszcze bardziej emerycki design. Przynajmniej wnętrze wygląda nowocześniej.


Pon, 29.06.2015, 16:44
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Wieje nudą na kilometr. Wnętrze świetne, ale z zewnątrz - ten model mógłby debiutować spokojnie parę lat do tyłu, brakuje w stosunku do poprzedniego modelu jakiejś kropki nad i ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 29.06.2015, 17:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Już nie tylko ciężko odróżnić od siebie poszczególne Audi, teraz też kolejne generacje to będzie problem :? :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Pon, 29.06.2015, 19:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
No bez jajcow, ilez mozna to samo tluc?
Sam w sobie jest ładny i ma swietne wnetrze, ale za bardzo podobny do poprzednika.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Pon, 29.06.2015, 21:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Od jakiegoś czasu gdy widzę jakieś "nowe" Audi sprawdzam dokładnie kalendarz czy faktycznie mamy 2015 rok. Niestety, rok się zgadza, po prostu u Niemców jest kryzys. Mam nadzieję, że to odbije się na statystykach sprzedaży, szczególnie tego przebrzydłego Q7. A4 jest tak nudne, że Superb to dynamiczna i sportowo nakreślona limuzyna przy nim. Jednym słowem dno stylistyczne, osobiście wstydziłbym się podpisać pod takim projektem.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pon, 29.06.2015, 21:56
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Styliści znów mieli wolne, wygląda elegancko i widać premium ale absolutnie zero wysiłku, ale i tak chciałbym takie auto posiadać.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 29.06.2015, 22:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
https://www.youtube.com/watch?v=8TlAAOEX9EY

Strasznie nie podoba mi sie linia boczna. Od wielu lat jest taka sama, ble.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Wto, 30.06.2015, 1:48
Profil

Postów: 79
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Pierwsze kilka słów po ujrzeniu nowego A4: nuda, emeryckie auto, jak lifting, gorzej od poprzednika, fatalny tył w kombi, marne światła z przodu. Minęły 24h i słowa nadal aktualne.
Póki co podobają mi się tylko trzy rzeczy: wnętrze, silnik 3.0 TDI 272 KM 600 Nm oraz zdjęcie niebieskiego kombi z profilu (z napisem Collection).


Wto, 30.06.2015, 8:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Mnie się podoba :twisted: Wydaje mi się trochę, jakby auto było bardziej "zwarte" niż poprzednia generacja, mocno w stylu A3 L. Nie odpowiadają mi tylko tylne światła - faktycznie mogli je połączyć albo zrobić coś ciekawszego.


Wto, 30.06.2015, 8:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Wygląda świetnie, gdyby nie to, że znowu mam wrażenie, że "gdzieś już to widziałem". Powtarzalność i "spójność" stylistyczna po prostu zabija Audi, ich premierom dla mnie nie towarzyszą żadne emocje, bo i tak wiadomo, że dostaniemy to samo tylko z innym wzorem świateł i jakimiś delikatnymi poprawkami.

Za to wnętrze jest dla mnie rewelacyjne.

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Sob, 04.07.2015, 22:28
Profil

Postów: 292
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
E tam, (prawie) wszyscy walą w trąbę. Jeszcze zobaczycie za kilka lat, może nawet 10 lub więcej - takie audi będzie wyglądać świeżo, w przeciwieństwie do stylistycznej ekstrawagancji u konkurencji.
Jak dla mnie audi to mistrz ponadczasowej stylistyki (no może poza bulwą tt pierwszej generacji, ale pamiętajmy, że to projekt z samego początku lat 90).


Sob, 04.07.2015, 22:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Tak wizualnie... skad ja mam wiedziec czy b8 czy b9 jest nowsze?
Samochod jest ladny... ale ile mozna... Laczac te wszystkie takie same generacje tego jak psow na ulicach.

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Nie, 05.07.2015, 12:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Hahaha. Jaka ta kierownica jest obleśna. Zmienili jedną rzecz i to na coś tak żenującego.

Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać. Poza tym kompletnie nie ma czego komentować. No może jeszcze to, że ten komputer pokładowy w zegarach wchodzi do kolejnych modeli Audi.


Pon, 06.07.2015, 19:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Gdyby nie forum, w ogóle by nie zauważył, że to nowy model. Dziwna jest polityka VAG, gdzie każda większa modernizacja określana jest mianem nowego modelu. Może faktycznie działa to na klientów?


Śro, 08.07.2015, 10:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Popatrz sobie w statystyki sprzedaży.

_________________
PB RWD jest wysoko


Pią, 10.07.2015, 15:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Jak ktoś interesuje się trochę ekonomią to wie też, że z góry nie może zakładać że po raz setny uda się ta sama sztuczka. Poza tym jak obecna klientela zasili nekropolie to zmiany w końcu nadejdą. Naszych dzieci czy wnuków tak geriatrycznie stylizowane auta kręcić już nie będą, one szukają unikalności, charakteru, ekspresji wyrazu na co wpływa ich otoczenie czy media, a zagrywki takie jak u Audi nie spełniają ich potrzeb. Nowe pokolenia nadchodzą, ludzie się zmieniają.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Pią, 10.07.2015, 15:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
E tam. Ludzie szukają prestiżu, a nie oryginalności przede wszystkim. A u nas Audi=Prestiż.
W Polsce jeszcze trochę na tym pociągną.

Zresztą nawet tutaj przewinął się ostatnio taki klasyczny zaślepiony prestiżem. Bodajże w temacie o sprzedaży nowych samochodów.


Pią, 10.07.2015, 15:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2016 Audi A4/A4 Avant
Iceman napisał(a):
Jak ktoś interesuje się trochę ekonomią to wie też, że z góry nie może zakładać że po raz setny uda się ta sama sztuczka. Poza tym jak obecna klientela zasili nekropolie to zmiany w końcu nadejdą. Naszych dzieci czy wnuków tak geriatrycznie stylizowane auta kręcić już nie będą, one szukają unikalności, charakteru, ekspresji wyrazu na co wpływa ich otoczenie czy media, a zagrywki takie jak u Audi nie spełniają ich potrzeb. Nowe pokolenia nadchodzą, ludzie się zmieniają.


Ale bzdety wypisujesz. Audi od lat są mocno podobne do siebie, zresztą tak jak VW i ludzie to kupują. Mam polewkę z tych twoich prognoz sprzedażowych :lol:

_________________
PB RWD jest wysoko


Pią, 10.07.2015, 15:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018