Obecny czas: Pon, 13.05.2024, 21:14




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Kia Rio 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 437
Miejscowość: Toronto Poland
Samochód: Volvo V-50 + Panda
Post 
Przyznam, ze jak na spokojnie przejrzalem zdjecia - podoba mi sie. Koreanczycy szybko nadrabiaja zaleglosci. Gdzies czytalem ze sa tacy jak japonczycy tylko ucza sie 4 razy szybciej. Kto wie - moze niedlugo bedzie szal na hyundaya czy kia (jeden koncern przeciez) jak teraz na toyote. Kiedys tez na zachodzie sie smiali z japonskich.

Wracajac do tego modelu KIA - duzy skok naprzod w porownaniu z poprzednikiem. Gdybym mial kupic Corse a to, to chyba bym zajrzal do salonu KIA.

_________________
|---------------------------------------------------------------------------------------|
Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat


Wto, 14.06.2005, 16:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Rayers napisał(a):
Przyznam, ze jak na spokojnie przejrzalem zdjecia - podoba mi sie. Koreanczycy szybko nadrabiaja zaleglosci. Gdzies czytalem ze sa tacy jak japonczycy tylko ucza sie 4 razy szybciej. Kto wie - moze niedlugo bedzie szal na hyundaya czy kia (jeden koncern przeciez) jak teraz na toyote. Kiedys tez na zachodzie sie smiali z japonskich.


jedna taka Kia już jest a zwie się Sorento. Co najwyżej za 10 lat koncern Hyundai\Kia będzie rówym konkurentem aut japońskich i europejskich. Gorzej z resztą koreańców :?

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Wto, 14.06.2005, 16:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 437
Miejscowość: Toronto Poland
Samochód: Volvo V-50 + Panda
Post 
johny napisał(a):
Rayers napisał(a):
Przyznam, ze jak na spokojnie przejrzalem zdjecia - podoba mi sie. Koreanczycy szybko nadrabiaja zaleglosci. Gdzies czytalem ze sa tacy jak japonczycy tylko ucza sie 4 razy szybciej. Kto wie - moze niedlugo bedzie szal na hyundaya czy kia (jeden koncern przeciez) jak teraz na toyote. Kiedys tez na zachodzie sie smiali z japonskich.


jedna taka Kia już jest a zwie się Sorento. Co najwyżej za 10 lat koncern Hyundai\Kia będzie rówym konkurentem aut japońskich i europejskich. Gorzej z resztą koreańców :?


Racja. bylem widzialem siedzialem. nie jezdzilem. podoba mi sie crdi silniczek - niczego sobie (moze moje zboczenie dieslowskie sie odzywa). Obejrzalem sorento dosc dokladnie - spasowania nie powstydzilby sie renomowany producent. Jakosc materialow - wspomniana przeze mnie wczesniej altea moglaby brac przyklad. Poza sorento wyjezdza omawiana juz tutaj sonata (hyunday). Robi wiec sie ciekawie....

_________________
|---------------------------------------------------------------------------------------|
Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat


Wto, 14.06.2005, 20:20
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Rayers napisał(a):
Poza sorento wyjezdza omawiana juz tutaj sonata (hyunday). Robi wiec sie ciekawie....


wizualnie jest po prostu świetny, wnętrze też niezłe, co prawda czytałem że zawieszenie jest zbyt miękkie na europejskie warunki ale Hyundai celuje jednak głównie w gusta hamerykańskie, a oni lubią takie pontony.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Wto, 14.06.2005, 20:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018