Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 11:24




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
2016 Renault Clio/ Clio RS FL 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 2016 Renault Clio/ Clio RS FL
Francuski producent przedstawił zdjęcia swojego odświeżonego przedstawiciela segmentu B czyli Clio IV generacji. Zmiany jakie zaszły podczas tego liftingu najbardziej zauważalne są z przodu pojazdu gdzie mamy nowy przedni zderzak z większym wlotem powietrza. Nowe są również reflektory, które opcjonalnie mogą być w pełni diodowe. Nowe są także tylne światła. Paleta kolorów nadwozia wzbogaciła się o kilka nowych kolorów - Intense Red, Titanium Grey, Pearlescent White oraz Iron Blue. We wnętrzu użyto lepszych materiałów oraz zmodernizowano system multimedialny R-Link. Opcją będzie dobry system nagłośnienia marki Bose. Producent wraz z liftingiem wprowadza również nową jednostkę wysokoprężną o mocy 110 KM.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: carscoops.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Wto, 14.06.2016, 16:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2016 Renault Clio FL
Tyle co się zastanawiałem, kiedy będzie jego lifting, bo stuknęły już przecież 4 lata od prezentacji i ponad 3 i pół od wprowadzenia do sprzedaży.

A tu proszę. Chociaż szczerze, nieco inaczej (śmielej) to sobie wyobrażałem. Myślałem, że zetną górną część reflektorów na prosto, aby przystawał do reszty gamy i dołożą przedłużenia tylnych lamp.
Chociaż to Clio i tak jest dalej uznane chyba najładniejszym autem w klasie (ja osobiście preferuję 208), więc drastyczny lifting mógłby nie posłużyć. Ale przy takiej linii spokojnie mogą to sprzedawać jeszcze dłużej, jak poprzednie Clio, więc może jeszcze jeden lift się zdarzy. Zmiany in plus, fajnie, że ledy weszły do środka reflektorów.

Niemniej w przyszłym Clio życzyłbym potencjalnym nabywcom więcej miejsca i lepszej widoczności, bo to jakaś makabra w tym aucie.


Wto, 14.06.2016, 20:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 982
Miejscowość: Stargard Szcz.
Samochód: Leon TSI, C25 Camper
Post Re: 2016 Renault Clio FL
Dołożyli to czego brakowało. Bardzo fajne autko.


Pią, 17.06.2016, 21:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: 2016 Renault Clio FL
Bardzo rozsądny lifting. Szczególnie dodanie pełnych świateł LED, bo Clio bardzo ich brakowało - nawet w najwyższych wersjach nie były dostępne jako opcja, a poprawiałyby zarówno bezpieczeństwo jak i wygląd. To doszło i bardzo się cieszę, ponieważ sam samochód wciąż wygląda atrakcyjnie.

W ogóle bardzo lubię ten samochód. Miałem przyjemność jeździć nim w zeszłym roku (Grandtour GT) i zrobiłem sobie wycieczkę na Mazury, czysta przyjemność :)

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Nie, 19.06.2016, 15:07
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Renault Clio FL
Zliftowana wersja RS/RS Trophy. Silnik bez zmian (1,6l PB 200/220 KM z sześciobiegową skrzynią dwusprzęgłową)

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoevolution

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 06.07.2016, 8:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2016 Renault Clio/ Clio RS FL
Ledowe reflektory robio robotę. :P

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Śro, 06.07.2016, 19:16
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2016 Renault Clio/ Clio RS FL
Mnie się podobają DRLe. fajny kształt.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 07.07.2016, 7:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018