Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 20:06




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
2014 Hyundai Genesis / 2017 Genesis G80 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2014 Hyundai Genesis / 2017 Genesis G80
Image
Image
Image
Image
Image

Cytuj:
With an overall length of 4,990mm (196.5in), overall width of 1,890mm (74.4in) and overall height of 1,480mm (58.2in), the Genesis is slightly longer (+4mm) and taller (+5mm) than its predecessor. The wheelbase has been extended by 75mm (2.95in) to 3,010mm (118.5in), increasing cabin space, especially on the back seat.

The new Hyundai Genesis brings new technologies such as the CO2 cabin sensor control, and safety features such as Automatic Emergency Braking (AEB), Blind Spot Detection system with integrated Head-Up Display and radar-controlled Advanced Smart Cruise Control, among others.

The sedan also debuts a new HTRAC All-Wheel-Drive system and new multi-link rear suspension, while all four V6 and V8 gasoline engines (3.0-, 3.3-, 3.8- and 5.0-liter GDI) have been upgraded, offering better low-mid torque and improved performance. The latter is the most powerful, delivering 425PS (419hp) and helping the Genesis sprint from 0 to 100 km/h (62 mph) in 5.4 seconds. All engines are linked to an 8-speed automatic transmission.


Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

carscoops

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 26.11.2013, 16:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Wygląda całkiem nieźle, podoba mi się wnętrze.

_________________
PB RWD jest wysoko


Wto, 26.11.2013, 18:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Może ciut nijako, ale i tak bardziej mi się podoba niż ostatnie przestylizowane Hyundaie. Tylko to miejsce na tablicę w atrapie wygląda idiotycznie jak zawsze, nie mam pojęcia czemu producenci co jakiś czas wyjeżdżają z takim rozwiązaniem.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Wto, 26.11.2013, 18:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Uuu, mięsisty.. Lajk dat! Wygląda fajnie, nawet lepiej niż na spyshotach. A, no i pacząc na te foty dochodzę do wniosku że Genesisowi potrzeba dobrego koloru. Niebieski albo czarny- to jest to! :D

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Wto, 26.11.2013, 19:13
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
james_gastovski napisał(a):
Może ciut nijako, ale i tak bardziej mi się podoba niż ostatnie przestylizowane Hyundaie. Tylko to miejsce na tablicę w atrapie wygląda idiotycznie jak zawsze, nie mam pojęcia czemu producenci co jakiś czas wyjeżdżają z takim rozwiązaniem.


Może dlatego, że np. w niektórych stanach USA nie wymagana jest tablica rejestracyjna z przodu?

Autko wygląda ok chociaż z zewnątrz bardziej podobała mi się pierwsza generacja. W każdym razie fajnie, że dwójka będzie autem globalnym. :)


Wto, 26.11.2013, 19:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Wygląda po prostu nieźle, lepiej niż barokowy poprzednik, wnętrze dość proste, Europy nie zdobędzie ale w USA i Azji klienci się znają

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Wto, 26.11.2013, 21:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Wygląda okropnie i jakby powiedzieli Amerykanie "Out of date" - to wszystko już w ostatnim 10-leciu było, zero świeżości i odrobiny własnego stylu, już wolę Quorisa z tej 2-ki.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Wto, 26.11.2013, 22:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2693
Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
^^
W USA nie bylo - pamietaj ze tam Pezotow nie maja :D

_________________
STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.


Śro, 27.11.2013, 8:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 531
Miejscowość: Szczecin
Samochód: italiano diesel
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Jest ok. Mogliby tylko zrezygnować z "Hyundai" w nazwie i stworzyć markę Genesis. Może jako odrębna marka, wzorem Japończyków, byłaby szansa na sukces.


Śro, 27.11.2013, 8:48
Profil

Postów: 797
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Na tych zdjęciach ten bentleyo-astono-bmwdaj wyszedł lepiej.
Mimo tej całej wtórności podoba mi się deska i niesymetryczne nawiewy. Pozwolili sobie na drobną ekstrawagancję :D

No i - jak zauważył ktoś wcześniej - nie jest podobny do Hyundaiów dla ludu. Nie ma tych fyfnastu linii lecących pod różnymi kątami. I to jest plus.


Czw, 28.11.2013, 12:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 797
Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Jest cholernie ładny , Hyundai zrobił naprawde ogromny postęp obojętnie czy to nowy Genesis czy i40 czy tez inny model , ich modele mają moc ....... :D

_________________
Live ist brutal in zasadzkas


Czw, 28.11.2013, 17:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
r_lukas napisał(a):
Jest ok. Mogliby tylko zrezygnować z "Hyundai" w nazwie i stworzyć markę Genesis. Może jako odrębna marka, wzorem Japończyków, byłaby szansa na sukces.

Takie rozwiązanie jest kuszące, ale też ryzykowne - wypromowanie nowej marki w segmencie premium jest czasochłonne i kosztowne a sukces nie jest gwarantowany. Z drugiej strony wątpię, że pod marką Hyundai kiedykolwiek przebiją się do czołówki na tym rynku - kluczem jest tu przecież renoma i prestiż.

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Czw, 28.11.2013, 17:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Lexus, Infiniti, Acura - postępowanie jest jednoznaczne.


Czw, 28.11.2013, 21:18
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Cytuj:
Jak udało się nam dowiedzieć z wiarygodnych źródeł, marka Hyundai zamierza w przyszłym roku wprowadzić na rynek europejski model Genesis sedan nowej generacji. Liczba samochodów trafiających na Stary Kontynent nie będzie jednak duża.
Nowy Hyundai Genesis sedan będzie dostępny w wersji z napędem na tylną oś lub jako samochód z napędem 4x4. Rozpoczęcie dostaw na rynek europejski spodziewane jest w drugim kwartale 2014.

Wprowadzenie tej prestiżowej limuzyny ma za zadanie m.in. dodatkowo wzmocnić wizerunek południowokoreańskiej marki w oczach klientów w Europie, podkreślając zarazem potencjał i jakość, którą osiągnęła już ta firma.

samar.pl

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Nie, 15.12.2013, 0:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Ciezki wizualnie, wnetrze grobowca.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Pon, 16.12.2013, 1:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 14.01.2014, 15:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Uwielbiam go.

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Wto, 14.01.2014, 20:22
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Ja bym tylko jedno zmienił: przednią atrapę.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 14.01.2014, 21:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
Jak tak samo skrzywdzą wersję coupe to się na nich wypnę.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Wto, 14.01.2014, 22:38
Profil

Postów: 797
Post Re: 2014 Hyundai Genesis
RR ltd Co. napisał(a):
Ja bym tylko jedno zmienił: przednią atrapę.

To na pewno. :)
I jeszcze wyrzucić ten znaczek H na klapie. Jak już chcą poważnie iść w ten segment, to najlepiej bez marki kojarzonej z budżetowymi produktami.
Genesis i tyle.


Śro, 15.01.2014, 14:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018