Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:43




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
2016 GAC Trumpchi GS8 320T SUV 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2016 GAC Trumpchi GS8 320T SUV
Oto SUV z Chin, który naprawdę przypadł mi do serca swoją stylizacją. Można by się przyczepić, że jest trochę zbyt barokowa (a nawet rococo), ale właściciele dużych SUVów to lubią (jak sądzę :P ).
Trumpchi GS8 jest napędzany 2-litrowym turbodoładowanym benzynowcem o mocy 201 KM i momencie 300 Nm, połączonym z sześciobiegowym automatem i napędem 4x4 (system i-4WD).
Jego rozmiary: 4810/1910/1770 mm, rozstaw osi: 2800 mm. Kawał bryki.
W sumie wykończenie wnętrza wygląda fajnie, tylko kierownica jakoś nie pasuje do drewnianych i skórzanych elementów. Systemy multimedialne operują nie tylko w języku chińskim, ale i w angielskim. Podobno Guangzhou Auto poważnie rozważa eksport tego modelu (i innych) m.in. do USA.
Mnie osobiście bardzo podobają się przednie i tylne lampy samochodu, a także grill i linia okien.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródła: car.autohome.com.cn, carnewschina.com, chinacarforums.com

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 30.08.2016, 9:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018