Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 6:29




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
2017 Honda CR-V 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 2017 Honda CR-V
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Cytuj:
Podczas listopadowej wystawy Los Angeles Auto Show zaprezentuje się premierowo Honda CR-V po zmianach generacyjnych. Debiut samochodu na rynku europejskim – zapewne w drugiej połowie 2017.

To na razie tylko amerykańska wersja nowej Hondy CR-V, jednak zmiany z stylistyce pod kątem rynku europejskiego będą prawdopodobnie minimalne. Uwagę zwraca płaska pokrywa silnika i okazały pas przedni z układem reflektorów, które mają diodowe światła do jazdy dziennej. W kabinie – rekordowa jak na omawiany segment ilość miejsca na nogi dla pasażerów siedzących z tyłu, deska rozdzielcza z przyjemnymi materiałami wykończeniowymi, a także system multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym i nawigacją firmy Garmin.

Na rynek amerykański przygotowano dwie wersje silnikowe do wyboru – to nowiutkie turbo 1.5 VTEC o mocy 192 koni oraz wolnossąca konstrukcja 2.4 i-VTEC. Jaka oferta pojawi się ostatecznie dla nowej CR-V po naszej stronie Atlantyku? Tego na razie nie wiadomo.

samar.pl

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 19.10.2016, 8:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2017 Honda CR-V
Tył zalatuje Volvo V90 ale wnętrze całkiem spoko jak na Hondę :wink: Ogólnie wygląda lepiej niż poprzednik :> :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Czw, 20.10.2016, 17:59
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2017 Honda CR-V
Ten tył przypomina mi jeden z koszmarnych konceptów Mitsubishi, ale tu o dziwo nie wygląda tak źle. Na pewno jest lepiej od poprzedniej garbatej generacji. ;)


Pią, 21.10.2016, 7:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 870
Samochód: Citroen C5 2.0i 16v
Post Re: 2017 Honda CR-V
Moim zdaniem stylistycznie, zarówno z zewnątrz jak i w środku, najładniejszy CR-V w całej historii tego modelu. Podoba mi się też, że ostatnimi czasy Honda zaczyna wyróżniać się na rynku czymś oprócz niezawodności - przestrzenią ,szczególnie z tyłu. Obecnie wydaje mi się pracują na pewne skojarzenie/stereotyp pokroju "Honda=duża ilość miejsca w kabinie" - moim zdaniem dobry krok w dobie coraz bardziej klaustrofobicznych i zabudowanych wnętrz. Magic seats wg mnie powinien być w każdym aucie tak swoją drogą. Nie jestem w stanie dostrzec na tych zdjęciach, czy tu też trafi?

A i jeszcze jedno - wydaje mi się, że auto ma ciut większy prześwit od obecnego modelu (chociaż nie wiem czy to nie kwestia, że auto jest na razie przygotowane pod rynek amerykański, czy też może złudzenie) - dla mnie, jeśli faktycznie tak jest, bardzo in plus.


Pią, 21.10.2016, 11:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1259
Post Re: 2017 Honda CR-V
A ja uważam, że wcale nie wygląda lepiej od poprzednika. Przód faktycznie lepszy, ale ten tył jest tragiczny, jakieś powyginane wszystko i za wysoko umieszczone. :/


Sob, 22.10.2016, 10:34
Profil

Postów: 19
Post Re: 2017 Honda CR-V
Zgadzam się z kolegą przód ładny jednak tył.. Dla mnie jest większy problem ten silnik 1.5 V-Tec 192KM nie rozumiem dlaczego rezygnują z 2.0 155KM wolnossący długowieczny motor. Przy właściwym podejściu do serwisu, przeglądach co max 15tys km, dobry olej ja używam shella 5W40 ultra wtedy można nim spokojnie zrobić 200-300tyś km bez problemu, wiem kilu znajomych ma, mają po 170-240 tyś km przejechane moja ma 70 tyś. Najważniejsza jest eksploatacja i nie oszczędzanie na serwisie.


Śro, 30.11.2016, 22:15
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2017 Honda CR-V
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

carscoops

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 02.12.2016, 10:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 973
Samochód: FR, IT
Post Re: 2017 Honda CR-V
O dziwo nie wygląda tak beznadziejnie jak się spodziewałem tego. :p

_________________
1999 Alfa Romeo 156 2.0 TS 155 PS
2015 Citroen C5 Tourer 2.0 HDI 163 PS


Sob, 03.12.2016, 12:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018