Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 7:20




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
[F1 2010] GP Belgii 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 488
Miejscowość: Kozy k. Bielska-Białej
Samochód: '83 Fiat 126p
Post Re: [F1 2010] GP Belgii
Wtedy chyba jeszcze nie padało. Być może trafił na fragment toru, który jeszcze nie przeschnął po poprzednich opadach, ale dla mnie to wyglądało bardziej na jakąś drobną acz znaczącą usterkę w układzie przeniesienia napędu. Nie chce tu bronić Vettela, bo jego wina jest tu oczywista, ale reakcja bolidu była poniekąd dziwna.

_________________
EcoNegative


Pon, 30.08.2010, 10:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post Re: [F1 2010] GP Belgii
co do Vettela to wpadl w posliz bo po 1 bylo slisko a po 2 ( z tego co mowili panowie komantatorzy z Polsatu :P ) Vetel wykonal 2 razy zmiane kierunku jazdy ( co jest zabronione ) i przez to stracil przyczepnosc :)


Pon, 30.08.2010, 18:50
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: [F1 2010] GP Belgii
Klasyfikacje po GP Belgii

Image

Źródło: f1wm.pl

Komentarz był porażający ... najbardziej zapadło mi w pamięć to, że po wypadu Buttona i Vettela obaj nie jechali już wyścigu jak to panowie powiedzieli, gdzie po kilku chwilach Vettel otrzymał karę przejazdu przez pit lane :lol:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pon, 30.08.2010, 19:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post Re: [F1 2010] GP Belgii
mnie najbardziej wkurzali jak wzieli sie za przepowiadanie pogody :P normalnie nie wiem :P
przypomnial mi sie ten filmik :P

http://www.youtube.com/watch?v=Znecdu8b ... r_embedded


sorry za OT ale nie mogłem :mryellow: :mryellow:


Pon, 30.08.2010, 19:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 101
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Konstal 105Na
Post Re: [F1 2010] GP Belgii
Bardzo dobry weekend, a to, co w nim było najlepsze, to kwalifikacje. Były to najlepsze kwalifikacje jakie oglądałem (nie przegapiłem wyścigu od sezonu 2004 włącznie, szczątkowo oglądałem też 02 i 03), a wyścig był na drugim miejscu w tym sezonie (tuż za niesamowitym GP Australii) pod względem widowiskowości i przyjemności z oglądania. Swoją drogą czy ktoś poza mną to zauważa że nawet jak nie jest się kubicocentrycznym widzem F!, to tak się składa że kiedy jest zajebisty wyścig, on zajmuje wysokie miejsce? :)

W kwalifikacjach po raz pierwszy widziałem żeby kierowcy się tak zajadle ścigali - przeważnie mamy precyzyjne wypuszczanie kierowcy by wyjechał we w miare dużą lukę na torze, ciągłe przepuszczanie kierowców będących na pomiarowym okrążeniu przez tych którzy są na zjazdowym/wyjazdowym, ogólnie nudno (choć po zmianie systemu kwalifikacji od 2006 i tak jest w chuuuj ciekawiej niż przedtem) - a tu ostra bitwa o znalezienie się przed rywalem, by zdążyć, mając przed sobą pusty tor, wykręcić szybkie okrążenie póki tor jest suchy. Powiem wam że takie spekulowanie o pogodzie jest w F1 jeszcze lepsze niż sama ulewa :D Co się dzieje przy prawdziwej ulewie to widzieliśmy w Malezji '09 i już więcej nie chcemy :P A takie deszczyk/nie-deszczyk to jest to, wyścig/kwalifikacje stają się od razu cholernie ciekawe.

Australii dał bym 10/10 w tym sezonie, a Belgii 9/10. Ale kwalifikacjom w Spa...dziesiątka bez wahania.

_________________
RWD über alles


Pią, 01.10.2010, 20:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018