Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 4:46




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
JDM Allstars 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post JDM Allstars
Image

Paweł Trela wygrał 4 rundę JDM Allstars, niestety nie znalazłem więcej informacji na ten temat.
http://www.youtube.com/watch?v=UpHIpFE_ ... r_embedded

Źródło: speedhunters.com

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Pon, 30.08.2010, 8:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: JDM Allstars
Ja daje więcej info:
skopał du*y, bo jest mega wysoko :>

Cytuj:
Oj, bylo bardzo grubo wczoraj. Mimo wsystko ze te zawody byly piatymi zawodami driftingowymi na ktorych bylem w zyciu, to te daly mi nawiecej mocnych wrazen.
Widze ze wszyscy zachwalaja Trela. Ja musze powiedziec, ze brawa naleza sie wszystkim Polakom, bo naprawde pokazali klase. Pieknie jezdzili w parach. Mysle, ze Polacy podwyzszyli poziom tej imprezy.
Ogolnie na zawody przybylo bardzo duzo polakow pokibicowac, nawet na godzine przed koncem pojawila sie polska flaga na widowni. Kolo mnie stali Rosjanie i z tego co widzialem to tez kibicowali caly czas naszym zawodnikom. Bardzo pozytywnie bylo.

Podziele sie jeszcze moimi spostrzezeniami co do przejazdow Polakow:
- Jankowski - wg. mnie lepiej mu szlo w parach niz w kwalifikacjach - w Top 32 wygral w pieknym stylu, doslownie zniszczyl swojego przeciwnika. Tzn. gdy uciekal zostawil swojego przeciwnika daleko z tylu, gdy gonil od samego poczatku do konca trzymal sie przyklejony na centymetry (bok w bok) do oponenta. Cos pieknego. W top 16 Jankowski trafil na Christiego Carpentera z Irlandii. Troche mialem obawy czy Jankos da mu rade. Carpenter to bardzo dobry zawodnik (4 miejsce w
kwalifikacjach). Ale znowu Piotrek pokazal klase. Gdy gonil, od drugiego zakretu Jankowski wszedl pod pache Carpenterowi i do konca sie go trzymal na centymetry. W top 8 znowu trafil na Irlandczyka - Colfera. Tu poziom obu zawodnikow byl bardzo wyrownany. Obaj szli bardzo blisko siebie i praktycznie przejazdy byly identyczne. Sedziowie tez nie mogli sie zdecydowac co do jednoznacznej wygranej, wiec zarzadzili dogrywke. Tu niestety Jankowskiego na chwile wyprostowalo. Jankowski dal czadu.
- Terej - w pierwszych i jedynych parach trafil na zawodnika w rx7. Walka byla wyrownana, sedziowie jednak stwierdzili ze Tery byl lepszy i wszedl do top16. Ogolnie w drugim przejezdzie punktowanym Tery przelecial doslownie na grubosc lakieru kolo betonowej bandy, co wywolalo szal na widowni. Szkoda ze awaria auta wykluczyla go z rywalizacji..
- Trela - zasluzone pierwsze miejsce. To co On wyprawial tego sie nie da opisac, to trzeba bylo zobaczyc. W top32 z latwoscia wygral jadac spokojnie, trzymajac zachowawczy dystans do przeciwnika. Pozniejsze jego przejazdy byly bardziej hardcorowe. W top 16 tez objechal Esperance bez problemu. Natomiast w top8 Pawel trafil na bardzo trudnego zawodnika - Luke Finka. Mysle, ze dla Pawla Fink byl najtrudniejszym przeciwnikiem. Ich pojedynki byly najciekawsze i najagresywniejsze. Poprostu masakra. Poczatkowo sedziowie oznajmili wygrana Finka, lecz Trela zlozyl protest i sedziowie po odtworzeniu filmu z kamery zatwierdzili dogrywke. Skonczylo sie wygrana Treli, ale latwo tu nie mial. W top4 bez problemu objechal Angola. W finale Trela wygral z Colferem po dogrywce. Trzeba przyznac ze Trela dal niezle przedstawienie, ludzie byli pod duzym wrazeniem jego przejazdow.


z www.driftforum.pl

_________________
http://www.tanidrift.pl


Wto, 31.08.2010, 8:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018