Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:51




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Poszalej z znajomymi samochodami rajdowymi. 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Poszalej z znajomymi samochodami rajdowymi.
Dla wielu osób to nie tylko będzie frajda. Zaproś znajomych i szalej samochodami rajdowymi do wyboru najlepsze światowe marki w bardzo niskich cenach Lataj 'wiatrakowcem' ucz się driftingu. I zarazem zarabiaj w najlepszym programie partnerskim tego tupu. Tu masz wszystko - zabawę na maksa i solidne zarabianie. Korzystaj i ciesz się życiem razem z przyjaciółmi. http://www.devil-cash.pl/?idpartner=amberus


Czw, 26.03.2015, 14:30
Profil

Postów: 104
Post Re: Poszalej z znajomymi samochodami rajdowymi.
Abstrahując od nabijania przez Ciebie reflinków :P to rzeczywiście jeden z fajniejszych prezentów jakie można facetowi zrobić.


Pon, 28.09.2015, 4:41
Profil

Postów: 4
Post Re: Poszalej z znajomymi samochodami rajdowymi.
Cześć chłopaki, mam do was takie pytanie. Ostatnio doszły mnie słuchy w mojej firmie, że co roku szef przed świętami organizuje wszelkiego rodzaju wypady dla swoich pracowników. Ja osobiście lubię samochody, a do tego większość osób pracujących u nas to mężczyźni. Dlatego też pomyślałam o takim wypadzie i poszaleć na torze. Może byście mi doradzili jak podejść szefa i mu podsunąć taką myśl. Wiem najpierw zrobię mały wywiad i rozeznanie w firmie czy wszyscy są za. A potem trzeba będzie jakoś podejść szefa...


Wto, 29.09.2015, 8:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018