Obecny czas: Nie, 05.05.2024, 6:09




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 273 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Forumowe urodziny użytkowników :) 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 552
Miejscowość: Tarnów
Samochód: Opel Astra G
Post 
o kurde a mi za pare dni juz 2.... tygodnie stukna hehe ale jeszcze troche posiedze i sie doczekam roku dwĂłch trzech itd :) pozdrawiam


Pon, 24.07.2006, 16:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post 
Ja sie nadal zastanawiam kiedy bedzie właściwy czas zeby sie Wam przedstawic, kiedys chyba to był Ice napisał ze powinni sie przedstawiac jego zdaniem ludzie, którzy juz cos napiszą na tym forum i beda tu jakis czas wiec jakos tak sobie pomyśłałem ze ma racje i narazie pisze z ukrycia. Jeszcze chyba sobie troszke poczekam.


Pon, 24.07.2006, 19:16
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Rules napisał(a):
Ja sie nadal zastanawiam kiedy bedzie właściwy czas zeby sie Wam przedstawic, kiedys chyba to był Ice napisał ze powinni sie przedstawiac jego zdaniem ludzie, którzy juz cos napiszą na tym forum i beda tu jakis czas wiec jakos tak sobie pomyśłałem ze ma racje i narazie pisze z ukrycia. Jeszcze chyba sobie troszke poczekam.


Mi chodzi przede wszystkim o mentalne podejście. Wkurza mnie fakt, bo wpisy "starej gwardii" nie są na odwal się, a jak topic zaśmiecają wpisy usera który napisze "Mam na imie Zenek i mam tylei tyle lat" , napiisze dwa zdania, walnie 30 postów i zniknie.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 24.07.2006, 22:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Ice napisał(a):
"Mam na imie Zenek i mam tylei tyle lat" , napiisze dwa zdania, walnie 30 postĂłw i zniknie.


No właśnie o to chodzi :/

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pon, 24.07.2006, 22:35
Profil
Post 
Wilu napisał(a):
Ice napisał(a):
"Mam na imie Zenek i mam tylei tyle lat" , napiisze dwa zdania, walnie 30 postĂłw i zniknie.


No właśnie o to chodzi :/


i większość tam jest tak napisane.


Wto, 25.07.2006, 6:31
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post 
Reanimator napisał(a):
Wilu napisał(a):
Ice napisał(a):
"Mam na imie Zenek i mam tylei tyle lat" , napiisze dwa zdania, walnie 30 postĂłw i zniknie.


No właśnie o to chodzi :/


i większość tam jest tak napisane.


Trudno się z tobą niezgodzic , wystarczy popatrzec na wypowiedzi Sdziobaka i Czołgisty55.

Tak samo dzieje sie w forumowicze o forumowiczach czasem , ktos wejdzie i napisze "wszyscy jestescie zajebisci" i tyle. :?

_________________
PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.


Wto, 25.07.2006, 6:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Debosy napisał(a):
No to teraz wypadało by mówic do ciebie "Proszę pana".


Skoro chcesz to prosze bardzo, nie zabraniam Ci tego :twisted:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 26.07.2006, 10:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post 
Debosy napisał(a):
napisze "wszyscy jestescie zajebisci" i tyle.

to chyba ja tak napisalem :roll: :twisted: :wink:

_________________
http://www.tanidrift.pl


Śro, 26.07.2006, 10:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Debosy napisał(a):
ktos wejdzie i napisze "wszyscy jestescie zajebisci" i tyle.


No i ma 100% racji :mryellow:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 26.07.2006, 10:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
Ludzie skończcie z tym - jak ktoś chce być anonimowym to powinno się to uszanować

Jak ktoś chce napisać, że się nazywa Jurek, Julek czy Jacek czy Asia :wink: i ma 12 , 17 czy 89 lat to w czym Wy macie problem, widocznie tyle ten ktoś chce o sobie napisać.
Ja bardzo długo nie pisałem nic o sobie, chyba dopiero po roku pobytu napisałem coś w "My" i uważam że tyle wystarczy, i nie mam zamiaru wyciągać tutaj na forum całego swojego życia
A jak ktoĹ› chce to teĹĽ ok - widocznie ma takÄ… potrzebe
jak np Willu :D - Angello

Ile można wciąż to samo wałkować :? :? (Kurde naprawde mnie to już wnerwia
Czy to dla Was aż takie ważne, chcecie ich poderwać czy co :> :mryellow: :mryellow: i boicie się że wpadniecie w pedofilstwo, pytajcie się na privach jakiej są orientacji itd :mryellow:

to nie jest czatowisko tylko forum o motoryzacji

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 10.08.2006, 8:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
a dziĹ› mi roczek stuka od momentu zarejestrowania... ;-)

baaardzo mnie pochlonelo siedzenie tutaj, nie ma dnia zebym tu nie wszedl ;-)

pozdro wszystkim...

_________________
locha lover


Sob, 12.08.2006, 16:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post 3
Hej! 3 lata minęły jak z bicza trzasnął. Dobrze pamiętam jak szukałem jakiegoś forum motoryzacyjnego w wyszukiwarce onetu i trafiłem na coś, co się zwało Samochody Świata. Forum było wówczas aktywne od około roku, ale był na nim znacznie mniejszy ruch niż dzisiaj. Forumowa atmosfera przypadła mi do gustu i zostałem tu na stałe. SŚ to było obowiązkową częścią każdego dnia. Stało się częścią mojego życia. Chyba na żadnej stronie nie spędziłem więcej czasu niż tu. Stopniowo zaczynałem coraz więcej pisać. Poznaliście mnie wtedy jako oddanego fana Opli, starych Citroenów i motoryzacji włoskiej oraz jako antyfana VAG (z czasem jednak zestarzałem się i wiele radykalizmu ze mnie ubyło). W pierwszej połowie mojego pobytu na SŚ pisalem częściej, zrobiłem trochę galerii. Po jakimś czasie mój zapał pisarski ostygł i stałem się bardziej obserwatorem niz uczestnikiem forum. W ciągu tych trzech lat udało mi się pokłócić z wieloma forumowiczami, wielu do siebie zrazić. Ale też z niektórymi bardzo miło i ciekawie się dyskutowało. Ogólnie rzecz biorąc, te 3 lata spędzone z Wami dały mi wiele frajdy, sporo naauczyły. Dobra... starczy tych głupot. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

_________________
HLVS!


Nie, 25.03.2007, 15:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post 
Gratuluję tak długiego stażu na forum. 3 lata to spory kawałek czasu jak na pobyt na forum. Oby do następnej takiej rocznicy.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Nie, 25.03.2007, 15:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
U mnie to niedługo stuknie 3 .... i pół ;)

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Nie, 25.03.2007, 15:22
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
3 lata i jeszcze się z nami piwa nie napił :twisted:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 25.03.2007, 17:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 805
Miejscowość: sosnowietz-zagórze
Samochód: skoda felicja 1.3
Post 
gratulacje kolego, widzisz jak czas zasuwa:(

_________________
wchodzimy na pełnej kurwie- ludzie z zasadami


Pon, 26.03.2007, 7:15
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
Ice napisał(a):
3 lata i jeszcze się z nami piwa nie napił


pomyśl ile będzie musiał nadrobić na spocie :twisted: :twisted: (znaczy się do przedyskutowania :>)

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pon, 26.03.2007, 12:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Drogie koleĹĽanki i koledzy!

Kilkanaście dni temu i mnie stuknął trzeci "krzyżyk" na forum. Przez cały ten czas byłem praktycznie nierozerwalnie związany z naszą wspólnotą i myślę, że tak będzie po wsze czasy :) Kilka miesięcy temu zostałem mianowany moderatorem naszego forum - mam nadzieję, że wywiązuję się dobrze z powierzonej mi funkcji i obiecuję ciągle bacznie stać na straży prawa i porządku :twisted:

Chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom za wspólnie spędzony czas, za masę świetnych tematów, dzięki którym poznajemy coraz to nowe "obszary" motoryzacji. Życzę nam wszystkim wielu, wielu wspólnych lat oraz ciągłego podnoszenia merytorycznej jakości naszego forum.

VIVA LA SAMOCHODY ĹšWIATA!!!

_________________
http://www.exoticcars.pl


Pią, 04.05.2007, 10:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
My również dziękujemy, i życzymy kolejnych bezproblemowych latek :twisted:

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Pią, 04.05.2007, 10:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post 
markus napisał(a):
VIVA LA SAMOCHODY ĹšWIATA!!!


Gratulacje :!: :!: :!: Gdybyś nie tak aprobował Mercedesy i jednocześnie trochę innym okiem patrzył na VW to byłbyś cool gość. Wiem, że jedną markę lubisz, na drugą się krzywisz. Prawie w każdym porównaniu gdzie bierze udział Mercedes to zawsze on jest na pierwszym miejscu. Zaś zawsze gdy VW jest w porównaniu to musi być ostatni. Trochę obiektywne patrzenie na każdą markę doda ci duży plus. Nawet jeden moderator zwrócił na to uwagę w temacie "Forumowicze o Forumowiczach". Chyba nie wmówisz mi, że zawsze VW to zło. :>
Poza tym miło się czyta twoje posty i aż żal bierze, że rzadko odwiedzasz forum. Zakładasz ciekawe tematy i mądrze piszesz. Tak trzymać. Pozdrawiam. :D Jeszcze gratuluje i do kolejnej rocznicy. ;)


Pią, 04.05.2007, 10:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 273 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018