Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Re: Moje 2 lata na forum

Nie, 13.01.2008, 18:37

Specjalnie była przyszykowana :twisted:

i wzajemnie :wink:

Re: Moje 2 lata na forum

Czw, 17.01.2008, 13:45

ja bym wolał byś ją przywiózł na zlot :twisted: :twisted:

Re: Moje 2 lata na forum

Czw, 17.01.2008, 13:57

To jeszcze się okaże kiedy będzie :twisted: :wink:

Re: Moje 2 lata na forum

Czw, 17.01.2008, 14:06

znajÄ…c ĹĽycie pewnie w sierpniu standardowo od 2Ăłch lat ;)

Re: Moje 2 lata na forum

Pią, 08.02.2008, 16:55

Mi tydzień temu stuknęło 3 lata pobytu na forum z przerwami. Szybko ten czas leci. Forum sie bardzo rozrosło i śmiem nawet twierdzić że jesteśmy na 1 miejscu jeśli chodzi o nowości, newsy itp w kraju. Nie znam innego polsko-języcznego forum tak rozwiniętego jak nasze. Czasem zdarza się że nawet jesteśmy szybsi od zachodnich for. Myślę ze jesteśmy w pierwszej 10 tego typu for na świecie, jest to może optymistyczne ale wydaje mi się bardzo realne. Czasem widuje na innych forach zdjęcia kopiowane od nas. Od czasu do czau specjalnie zmieniam coś delikatnie na fotce którą daję albo troszkę zmieniam jej rozmiar aby móc śledzić gdzie się pojawia. Sporo ludzi pracuje u nas nad tym aby forum było na czasie i brawo dla nich.
Pozdro dla wszystkich i mam nadzieję że za kolejne 3 lata będziemy w ścisłym TOP 5 ;)

Re: Moje 2 lata na forum

Pią, 08.02.2008, 20:12

No no kuules :mryellow: GratulacjÄ™ wielkie od demnie :twisted:
Życzę następnych lat na forum ;] Mi dopiero niedawno dwa latka stuknęły :oops:

Mimo że czasami były między nami kłótnie, sprzeczki i nie porozumienia, to i tak uważam że jesteś "super gość" i oby w przyszłości było o wiele lepiej :P

Twoje zdrowie kuules ;)
Image

Re: Moje 2 lata na forum

Pią, 08.02.2008, 21:44

VW_Marcin napisał(a):No no kuules :mryellow: GratulacjÄ™ wielkie od demnie :twisted:
Życzę następnych lat na forum ;] Mi dopiero niedawno dwa latka stuknęły :oops:

Mimo że czasami były między nami kłótnie, sprzeczki i nie porozumienia, to i tak uważam że jesteś "super gość" i oby w przyszłości było o wiele lepiej :P


Dzięki ;) Znasz mnie na tyle ze wiesz ze lubie czasem dac ognia. Tobie to nalezy sie pochwała, bo godnie mnie zastąpiłeś jak mnie nie było. Widze też jeszcze kilka osób które się bardzo starają ;) cieszy mnie to bardzo. Im więcej dobrych "ludzi" do roboty tym wyższy poziom forum. Tylko co poniektórzy nie kumają mojego klimatu, ale wiem że ciężki jestem :mryellow: :mryellow:

Re: Moje 2 lata na forum

Pią, 15.02.2008, 22:30

A no więc dzisiaj ja mam tą przyjemność wpisać się w tym temacie :twisted: Właśnie dziś minęły moje 2 latka na forum. Dziękuję wszystkim za to że ze mną wytrzymali i tym dzięki którym mogłem powiększać swoją wiedzę w dziedzinie samochodów. W karierze były także sprzeczki itp. Lecz myśle że nikt nie ma do mnie nic za złe za to że pare rzeczy nie wiedziałem albo coś :) . Jeszcze raz dzięki Wam za to no i myśle że kolejnych 2 dożyje;p :D Pozdro :D :D

Re: Moje 2 lata na forum

Sob, 15.03.2008, 12:12

Dziś dokładnie o 17:42 stuknie mi drugi rok na tym forum. :wink: Na początku był to czysty spam, potem zaczełem sie mniej udzielać (widac). Przez 2 lata nabiłem prawie 1800 postów, czyli niewiele :wink: Było kilka konfliktów, kłutni, byłem postrzegany jako neokid (i może nadal jestem, ale mam nadzieje, że jednak tak nie jest)... może i słusznie, bo jak teraz patrze jakie to głupoty pisałem na początku to aż robi mi się niedobrze... No cóż, mam nadzieje że nastepne lata będą lepsze dla mnie jak i dla innych użytkowników :wink:

Pozdrawiam wszystkich :)

Re: Moje 2 lata na forum

Nie, 16.03.2008, 9:35

No i kolejny , gratuluje MochleBoy dwĂłch latek .
No i Bana nie dostałeś a tak się bałeś :mryellow: życze kolejnych owocnych lat .

Re: Moje 2 lata na forum

Nie, 16.03.2008, 9:39

Ostatnio zmieniony przez MochleBoy Dzisiaj, 13:59, w całości zmieniany 34326556 razy


Widać, że miałeś 1000 myśli na sekundę pisząc posta. :twisted:

RĂłwnieĹĽ gratuluje od serca!! Czasem jesteĹ› wkurzajÄ…cy, ale kto nie jest. :lol:

To juĹĽ CZTERY lata!

Pią, 11.04.2008, 20:31

Zgodnie z nową świecką tradycją nadszedł czas na kolejny topic podsumowujący kolejny rok mojej działalności na forum. Tak, Panie i Panowie, dziś stuknęły równe cztery lata mojej bytności na forum. Przez ostatni rok bywałem trochę "w kratkę" (zwłaszcza w tym roku) ale absolutnie nie mam zamiaru się z Wami żegnać. Po prostu człowiek się starzeje :twisted: obowiązków przybywa i takie tam. Ale dla SŚ zawsze znajdzie się trochę czasu. Cieszę się, że wciąż są osoby z naszego forum, z którymi mam kontakt, fajnie że przybyło kilka nowych ciekawych twarzy. Ja sam postaram się wnosić w życie SŚ nieco więcej. Pozdrowienia dla Was wszystkich!

Re: To juĹĽ CZTERY lata!

Pią, 11.04.2008, 21:13

gratulujÄ™ Dziadku :) Mnie w lipcu minie "czwĂłrka"

Re: To juĹĽ CZTERY lata!

Pią, 11.04.2008, 22:15

Mi po wakacjach trójka błyśnie :mryellow: Panowie, a w te wakacje to już 3-ci zlot będzie :shock: przybywajcie ...
... w ogóle wszyscy jesteście wspaniali :D :P :mryellow: :)

(drunk 11.4 2k8)

Re: To juĹĽ CZTERY lata!

Sob, 12.04.2008, 9:10

GratulujÄ™ i kolejnych czterech ĹĽyczÄ™... i zlotu udanego kolejnego ĹĽyczÄ™ :twisted: :twisted: :twisted:

Re: To juĹĽ CZTERY lata!

Sob, 12.04.2008, 21:26

No to zdrĂłwko :mryellow:

Re: To juĹĽ CZTERY lata!

Pon, 14.04.2008, 17:13

No no Markus, powoli stara du*pa się robisz :twisted: Chyba nadszedł czas na moherowy beret, co :twisted: :>

Swoją droga, obyś dotrwał jeszcze następnych czterech lat, a dalej niech się dzieje z Tobą wola boska... :wink:

Re: To juĹĽ CZTERY lata!

Śro, 16.04.2008, 12:45

teraz to chyba na dniach Kobi założy temat jak mija 5 rok ;)

Re: To juĹĽ CZTERY lata!

Śro, 16.04.2008, 16:14

Spark^ napisał(a):teraz to chyba na dniach Kobi zaĹ‚oĹĽy temat jak mija 5 rok ;)


W sumie rocznikowo to już 5 lat jest ;) Poza tym Tomasz wcześniej będzie obchodził 5-lecie ;)

Re: To juĹĽ CZTERY lata!

Śro, 16.04.2008, 18:18

Ja teĹĽ w kratkÄ™ ale rĂłwnieĹĽ predko was nie zostawie.

A i zlocik obowiazkowo być musi. :P
Wyślij odpowiedź