Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 19:43




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 527 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 27  Następna
Mam prośbę / problem! 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 552
Miejscowość: Tarnów
Samochód: Opel Astra G
Post Re: Mam prośbę / problem!
syfa jakiegoś masz, nie wiem jak z dostępnością programu malwarebytes na tej platformie, ale poszukaj czegoś w ten deseń i przeskanuj.


Nie, 22.06.2014, 22:15
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Mam prośbę / problem!
Problem rozwiązała najlepsza metoda informatyczna - restart kompa i jest ok :lol:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 23.06.2014, 11:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 200
Miejscowość: Gniezno/DE-Witten
Samochód: Mercedes CL 500
Post Re: Mam prośbę / problem!
Panowie jak sie pisze nazwe tych zabawkowych zolnierzykow z usa,teraz podam jak to sie wymawia:dzijajdzo

_________________
Wyznaje tylko w jedną religie.
Mercedes

20 kwietnia 2011-na świat przychodzi moja ukochana córeczka Zuzia!
19.11.2010-ślub z moją ukochaną Monisią


Czw, 17.07.2014, 7:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: Mam prośbę / problem!
G.I. Joe

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Czw, 17.07.2014, 8:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Mam prośbę / problem!
Mam problem z ustawieniem w BIOSie funkcji Smart Fan Temperature. Ustawiłem ją na włączoną, w spoczynku trzyma 1500rpm i temperaturę 41-43 stopni. Później włączyłem grę i spodziewałem się automatycznego przyspieszenia, jednak po paru sekundach nic się nie zmieniło, PC się zresetował, wiatrak przez kilka sekund po resecie chodził bardzo głośno, pewnie 3000rpm lub więcej. Co można zmienić? Wyłączony Smart Fan daje 2500rpm i PC ciągle jest głośny.


Nie, 20.07.2014, 14:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post Re: Mam prośbę / problem!
Zastanawia mnie jedna kwestia w temacie przyczepek lekkich, stąd pytanie do ogarniętych w tej materii. Oto przykładowy scenariusz: chcę kupić w markecie fabrycznie nową przyczepkę, jak jednak mogę z nią wrócić do domu. Każda przyczepka powinna posiadać dowód rejestracyjny i OC, a więc bez tego nie mogę teoretycznie wrócić nią "na kołach" tuż po zakupie. Interesuje mnie po prostu jak wygląda taki zakup od strony procedur. A może wygląda to tak, jak z kupnem fabrycznie nowego pojazdu, czyli kupuję, dostaję papiery, potem do wydziału komunikacji i dopiero odbiór?

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Pią, 01.08.2014, 11:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1886
Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
Post Re: Mam prośbę / problem!
Wygląda to tak samo jak w przypadku samochodu. Najpierw rejestrujesz, wracasz i odbierasz.


Pon, 11.08.2014, 9:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7465
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Mam prośbę / problem!
gdzie można w Warszawie kupić trap do dachu :?: Za wszelkie sugestie z góry dziękuję.

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Czw, 14.08.2014, 23:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Mam prośbę / problem!
Pytanie z cyklu komputerowych - nie mogę pozwolić sobie na reinstal systemu, ale mam jakieś gówna ukryte.. polecicie jakiś program który kompleksowo przeskanuje system i wyrzuci syf ? Antywir u mnie to standardowy Essentials więc jemu nie ufam :P


Wto, 26.08.2014, 13:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 355
Miejscowość: wietrzne miasto
Post Re: Mam prośbę / problem!
choopster napisał(a):
Pytanie z cyklu komputerowych - nie mogę pozwolić sobie na reinstal systemu, ale mam jakieś gówna ukryte.. polecicie jakiś program który kompleksowo przeskanuje system i wyrzuci syf ? Antywir u mnie to standardowy Essentials więc jemu nie ufam :P


Malwarebytes i Combofix
Po tych dwoch programach przewaznie jest czysto.


Wto, 26.08.2014, 22:05
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Mam prośbę / problem!
Panowie szukam porady. Przymierzam się do spełnienia dziecięcego marzenia ;) Gran Turismo + kiera.

Generalnie punkt wyjścia do zakup konsoli i na te chwilę po wstępnym wglądzie wychodzi na to, że na obecną chwilę zestaw sensowny to PS3 + GT6 + Logitech G27. Do tego trzeba będzie też kupić jakiś TV, jakieś ~32". Jakieś pomysły, sugestie czy uwagi? Jestem generalnie nieco zielony w temacie :>

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 08.09.2014, 20:56
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Mam prośbę / problem!
Co do gry i konsoli to tak - jest to imo najlepszy zestaw (na PC drogo może wyjść złożenie porządnego zestawu, a Xbox 360 nie ma wsparcia dla kierownic Logitecha). W PS4 nie ma się co pchać, bo jest jeszcze droga i póki co nie ma symulatorów/pseudosymulatorów (pod koniec roku wyjdzie Project Cars). TV radziłbym o wiele większy niż 32 cale, chyba że planujesz rozstawić się z kierownicą w niewielkiej odległości od niego. Ja bym radził minimum 40 cali... przyda się dodatkowo np. do oglądania filmów.


Wto, 09.09.2014, 15:54
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Mam prośbę / problem!
Wszystko jest tematem otwartym, na razie się rozglądam. Dzięki za opinię! ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 09.09.2014, 19:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post Re: Mam prośbę / problem!
Mam problem.
Zmywałem dziś naklejkę rejestracyjną acetonem, więc oczywiście trochę poplamiłem deskę rozdzielczą. W efekcie pojawiły się białe plamy, które po próbie umycia ciepłą wodą, rozeszły się jeszcze bardziej. :roll:
Wie ktoś jak się tego pozbyć? Vectra B 99r. DTI

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Pon, 13.10.2014, 19:37
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Mam prośbę / problem!
MochleBoy napisał(a):
Vectra B 99r. DTI

Ja bym poszedł z tym do ASO :twisted:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 13.10.2014, 19:55
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Mam prośbę / problem!
MochleBoy napisał(a):
Mam problem.
Zmywałem dziś naklejkę rejestracyjną acetonem, więc oczywiście trochę poplamiłem deskę rozdzielczą. W efekcie pojawiły się białe plamy, które po próbie umycia ciepłą wodą, rozeszły się jeszcze bardziej. :roll:
Wie ktoś jak się tego pozbyć? Vectra B 99r. DTI


Jednym słowem wybieliłeś deskę ;) Myślę, że nie wiele da się z tym zrobić chyba, że wymienisz deskę :P

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pon, 13.10.2014, 22:07
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Mam prośbę / problem!
Czy ktoś reklamował sprzęt Apple po skończeniu się rocznego okresu gwarancji od Apple na podstawie obowiązującego okresu 24 miesięcy odpowiedzialności sprzedawcy?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 14.10.2014, 11:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post Re: Mam prośbę / problem!
Kobi napisał(a):
MochleBoy napisał(a):
Mam problem.
Zmywałem dziś naklejkę rejestracyjną acetonem, więc oczywiście trochę poplamiłem deskę rozdzielczą. W efekcie pojawiły się białe plamy, które po próbie umycia ciepłą wodą, rozeszły się jeszcze bardziej. :roll:
Wie ktoś jak się tego pozbyć? Vectra B 99r. DTI


Jednym słowem wybieliłeś deskę ;) Myślę, że nie wiele da się z tym zrobić chyba, że wymienisz deskę :P


To raczej jest jakiś osad. Po zmoczeniu deski wodą, plama staje się niewidoczna, tudzież można ją rozmyć (wodą lub detergentem).

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Wto, 14.10.2014, 20:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: Mam prośbę / problem!
Potrzebowałem na szybko monitor do służbowego kompa. Kupiłem używany Medion MD5043, jak się później okazało ma on w sobie głośniki, po podłączeniu kabla z monitora do karty dźwięku pojawia się okienko RealTek Sound Manager, ale niestety nic nie gra. Zainstalowałem sterowniki, ale dalej nie działa, możecie coś poradzić? Dodam, że jestem cienki w te klocki, wiec tym bardziej liczę na Waszą pomoc.

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Czw, 23.10.2014, 13:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Mam prośbę / problem!
W moim Samsungu można zmienić głośność przyciskami pod monitorem. Może masz wyciszone? W sumie to jest Plugnplay i powinno działać bez żadnych sterowników imo.


Czw, 23.10.2014, 14:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 527 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 27  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018