Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:36




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1558 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 78  Następna
Telefony komórkowe 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Telefony komĂłrkowe
HeJeCzKa :twisted:

Nadchodzi piekny dzień wypłaty i chcę sobie za jej część sprawić wreszcie nowy telefon po mojej 4 lotniej wysłużonej Nokii (która mimo wielu przejść wciąż działa jak nówka, co się tyczy również baterii o_O ) . Na telefon chciałbym przeznaczyć 300-400 złotych, więcej raczej nie bo szkoda mi kasiory. Zwracam się do was, bo w telefonach orientuje się tyle co nic (zwracam uwagę na cyferki przy nazwach marek dopiero jak zmieniam fona) i potrzebuję porady co byście polecili w tej cenie, bo kompletnie się w modelach prawie że nie orientuje.

Co tel ma mieć:
- przede wszystkim mi zależy na mp3 - przynajmniej z 50 mb wbudowaniej pamięci, 100 wystarczy w zupełności, a jeszcze najlepiej żeby była opcja z kartą dodatkową.
- reszta pierdół typu aparat, filmy czy coś - w sumie w każdym telefonie to teraz jest, nie zależy mi tu na niczym konkretnym.
- latarka lub coś w jej stylu mile widziane, choćniekoniecznie
- fajnie jak by był model "rozsuwany" ew. z klapką , choć też nie koniecznie i nie był jakąś krową.

Najbardziej mi zaleĹĽy na mp3. PreferujÄ™ NokiÄ™ i SE, inne marki mile widziane, chodĹş podchodzÄ™ do nich z dystansem ;)

A może ktoś się orientuje w jakieś ciekawej ofercie na karte, bo abonament odpada (chyba że jakiś tani ;) ) . Telefon może być używka, chodzi mi o polecenie / podrzucenie kilku pomysłów w zasięgu mojego portfela ;)

Z góry wielkie dzięki za pomoc. Wiem, że zawracam tyłek straszną pierdołą, ale po 4 latach nie zwracania uwagi na ten rynek jestem ciemny, ale modeli multum, więc nie chciałbym czegoś ciekawego przegapić ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 26.08.2007, 22:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Cytuj:
Co tel ma mieć:
- przede wszystkim mi zależy na mp3 - przynajmniej z 50 mb wbudowaniej pamięci, 100 wystarczy w zupełności, a jeszcze najlepiej żeby była opcja z kartą dodatkową.
- reszta pierdół typu aparat, filmy czy coś - w sumie w każdym telefonie to teraz jest, nie zależy mi tu na niczym konkretnym.
- latarka lub coś w jej stylu mile widziane, choćniekoniecznie
- fajnie jak by był model "rozsuwany" ew. z klapką , choć też nie koniecznie i nie był jakąś krową.


Latarka phhii i co jeszcze ? :twisted: Pewnie ją potrzebujesz do penetracji kenji'ego :twisted: W takim razie nie dodałeś opcji ...wibrator :twisted:


A na poważnie to nie spotkałem się z telefonem z latarką, chyba że taką której główna funkcją był flesz do zdjęcia ;) A 50-100 mb to strasznie mało w dzisiejszych czasach, więc koniecznie jakiś model gdzieś można dokupić większa kartę ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 26.08.2007, 22:51
Profil

Postów: 1621
Samochód: Leon I
Post 
Kobi napisał(a):
Latarka phhii i co jeszcze ? :twisted: Pewnie ją potrzebujesz do penetracji kenji'ego :twisted: W takim razie nie dodałeś opcji ...wibrator :twisted:

nie no ku*wa.. spadłem z krzesła.. leże i się podnieść nie mogę :lol: :lol: :lol:

Sony Ericcson k800i? k700i? niesttey nie wiem jak w cenie. ale z tego co widziałem robi ładne zdjęcia.. ma latarke:
Kobi napisał(a):
do penetracji kenji'ego
:lol: :lol: :lol:
no i karte można sobie dokupić wiekszych rozmiarów bo standardówka to maks 128 mb
mp3 oczywiście posiada :wink:

_________________
Jan Paweł II (18.V.1920r. - 2.IV.2005r.)


Nie, 26.08.2007, 22:56
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Kobi napisał(a):
A na poważnie to nie spotkałem się z telefonem z latarką


Moja 3200 chociażby ją ma. Pierdoła, a przyedała mi się chyba częściej, niż sam telefon do rozmów :twisted: :wink:


Freeze napisał(a):
k800i?


Jak mi takiego za mĂłj budĹĽet sprzedasz, to biorÄ™ :mryellow: :wink:

Proszę o konkrene propozycje. Telefonów fajnych z kartą do mp3 to też znam sporo, ale swoje kosztują, a nie chce na tel wydawać fortuny.


Kobi napisał(a):
A 50-100 mb to strasznie mało w dzisiejszych czasach, więc koniecznie jakiś model gdzieś można dokupić większa kartę


Wolałbym z kartą, ale nie wiem czy mnie bedzie na taki stać. Zawsze można za pare mies zmienić na taki z kartą. Pojemność im większa tym lepsza, ale mi głównie ta pamięć ma wystarczyc na pare kawałków (dzwonki etc) bo do słuchania muzy to mam Creativa ;) .

Freeze napisał(a):
bo standardĂłwka to maks 128 mb


Tyle póki co mi wystarczy. Znajomy jakąś Motkę (czy Sagema?) kupił ostatnio za 350 złotych z karciochą pamięciochą, ale niezbyt przekonują mnie tego typu firmy. Najchętniej bym łyknął Nokię, ale te telefony swoje kosztują. Widzialem dwa fajne modele SE Z310i bodajże i jeszcze jakiś z klapką w tej kasie (a nawet tańsze) ale niestety pamięć tylko14-16 mb.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 26.08.2007, 23:33
Profil

Postów: 28
Miejscowość: W-wa
Post 
Ice, polecam Benq-siemens EF81, mozna go dostać na ALLEGRO nówkę za 300-400 zł ;) ma MP3, Wideo-rozmowy, Slot na microSD i takie tam inne bajerki :> no i jest bardzo ładny ;) Pozdro.


Nie, 26.08.2007, 23:43
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
whitedragon napisał(a):
no i jest bardzo Ĺ‚adny


Telefon podobać się musi, bez tego ani rusz ;)

Twoja propozycja jest naprawdę warta skuszenia. Design - świetny. Pojemność ok, do tego możliwość karty. Brak głośnomówiącej opcji - czy w razie zabawy w puszacznie mp3 z telefonu będzie dobrze (tudzież głośno) słychać? Zależy mi na tym, bo często jak wychodzimy w plener (do lasku czy coś) na piwko to taki "grajek się przydaje".

Naprawdę narobiłeś mi apetytu na ten telefon :!: Jeśli ktoś miał z nim jakąś styczność niech da znać ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 27.08.2007, 0:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 488
Miejscowość: yście wzieli ta kabina
Post 
bierz W800i : latarkę ma, mp3 ma, a nawet super jakość, aparat aż 2 mega, tylko nie wiem czy znajdziesz za 400zł. Aha jeszcze jedno mam go 2 lata i dalej śmiga, a to znaczy że jest zaje*scie wytrzymały :mryellow:

AHA i jeszcze bardzo głośno słychać muzę na głośniczku!

_________________
Don't drink and drive, smoke and fly...


Pon, 27.08.2007, 0:22
Profil

Postów: 28
Miejscowość: W-wa
Post 
@ Ice

No stary, ja mam ten telefon od paru miesięcy, jest świetny, opcja głośnomówiąca jak najbardziej jest, muzyke slychac bardzo głośno a w zestawie masz bardzo fajne słuchawki które też nieźle słychać (chyba 110 db). Miałem problemy z podświetleniem klawiszy które poprostu mi się popsuło, ostatnio znów zaczeło działać :P co do ew. gierek na ten fon - są, i b.fajnie daje sie na nim pograć ;) Co do funkcjonalności i płynności softu-Klawisze sa duze i sms-y pisze sie bardzo łatwo, soft chodzi w miare szybko, ale bez rewelacji. szybsze sa np. samsungi, ale ja nie narzekam ;) bateryjka trzyma mi ok. tydzień gdy używam go trochę i dwa dni kiedy katuje go na maksa. Dodatkowo fajne jest jego wykonanie (jest cały z metalu a wyśwetlacz na klapce poprostu się nie rysuje) . Ogólnie biorąc to jest to chyba najlepszy telefon w tym pułapie cenowym ;)


Pon, 27.08.2007, 0:27
Profil

Postów: 28
Miejscowość: W-wa
Post 
powiem jeszcze ze w Media-Markt pare tyg. temu kosztował 1240 zł ;)


Pon, 27.08.2007, 0:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Ważne jest, żeby tel się nie wieszał i sprawnie chodził, dlatego preferuję Nokię i SE.

Nokia 6280 jest niczego sobie, ale z wyglądu .. niezbyt mi podchodzi cegła.

A co powiedzie na:
- http://allegro.pl/item227678393_nowa_mo ... akow_.html
- http://allegro.pl/item228740342_idealny ... od_ss.html
- http://allegro.pl/item229934713_nowy_sa ... niej_.html

A moĹĽe ktĂłryĹ› z rosuwanych samsungĂłw?

Nie ukrywam, najchętniej bym łyknął W800i, lub coś tego pokroju, ale niestety ten telefon juz swoje kosztuje. Ten Benq to narazie najlepsza cenowo propozycja.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 27.08.2007, 0:39
Profil

Postów: 28
Miejscowość: W-wa
Post 
Motka - nic szczególnego - EF81 lepszy (wiem bo miałem z nią do czynienia ;) )
Samsung e530 - Dobry, ale dla kobiet :D
Samsung e250 - Zajebioza, tylko że ma trochę mało funkcji, za to chodzi jak błyskawica i wygląda naprawdę fajnie (najlepiej mu w czarnym ;) ) muzyczkę na nim da się posłuchać ale jest dużo ciszej niż na EF81 ;] no i sms-y pisze się dosyc ciężko.


Pon, 27.08.2007, 0:44
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Niestety, ale widzę, że jednak pomiędzy 400 a 500 zł jest niebo a ziemia i można przeskoczyć wyżej.

Myślę nad Samsungiem E250, W800i (jakoś ten mnie coś kręci) i BenQ EF81. Dalsze wszelkie propozycje mile widzianie. Pułap cenowy wciąż ten sam, a jeżeli nieznajdzie sięnic konkretnego, to najwyżej troszkę dorzucę.

Benq jest elegancki, jak obsługa menu i klawisze?

W W800i najbardziej mnie razi joystick, których nie cierpie ... ale się człowiek jak musi to przyzwyczai ;) Znajomy miał kiedyś ten tel i miałem okazję się nim pobawić i wsio good poza tym joystickiem ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 27.08.2007, 0:49
Profil

Postów: 28
Miejscowość: W-wa
Post 
Jeśli nie przeszkadza Ci że wszyscy dookoła mają te nudne SE, NOKIE i SAMSUNGI to kup w800i/5200/e250. Ja chciałem być oryginalny i kupiłem Benq-nie żałuje i myśle że ty także byłbyś zadowolony.


Pon, 27.08.2007, 0:54
Profil

Postów: 28
Miejscowość: W-wa
Post 
Ice napisał: Benq jest elegancki, jak obsługa menu i klawisze?

tak jak napisałem - klawisze są duże, maja fajny "klik", menu jest banalnie łatwe w obsłudze, wszystko jest bardzo czytelne, duże i wyraźne. o! :)


Pon, 27.08.2007, 0:57
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
W800i nie jest IMO nudny, ale to całkiem inny design niż Benq i nie ukrywam, że "na sucho" BenQ z wyglądu jest naprawdę niesamowity. Po prostu nie mam do niego zaufania, które wynika z tego że nie miałem okazji się nim "pobawić" ;) Poza ew. usterkami najbardziej się martwię o dostanie go po komisach, żeby dotknać i się pobawić, zanim go kupię. Serce mówi BenQ, rozsądek coś innego ;)
A tak na powaĹĽnie - wymiarowo w kieszeni jaki jest ten BenQ? Cieniutki, to wiem. Wymiarowo porĂłwnywalny z W800i etc?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 27.08.2007, 0:59
Profil

Postów: 28
Miejscowość: W-wa
Post 
kiedy go zamkniesz to jest identyko jak e250, kiedy go otworzysz robi sie naprawdę wielki, jak 2x zamknięte e250 :D

EDIT: do w800i nie ma porównania jeśli chodzi o wielkość - w800i jest identyczny jak k750i, EF81 jest poprostu OGROMNY po otworzeniu klapki. Z obejrzeniem go moze byc problem, poniewaz w komisach poprostu go nie ma ! (przynajmniej w w-wie)


Pon, 27.08.2007, 1:04
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
whitedragon napisał(a):
Z obejrzeniem go moze byc problem, poniewaz w komisach poprostu go nie ma !


No własnie. Kot w worku nie bardzo mi się widzi, chyba że przyjedziesz do mnie 100 km i dasz się 3 minuty telefonem pobawić :twisted: :wink: :wink: :wink:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 27.08.2007, 1:10
Profil

Postów: 28
Miejscowość: W-wa
Post 
no nie bardzo mi się to widzi ;) jeszcze mnie zgwałcisz i porzucisz w lesie :D hahaha, żart. :) poszukaj na allegro kogoś kto go oferuje i jest w twoich okolicach, spotkaj sie z nim, popatrz i będzie po temacie :D


Pon, 27.08.2007, 1:15
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
ja bym troche dołożył (ewentualnie poczekał miesiac / szukał okazyjnie) i kupił K750i - naprawdę niezły kombajn multimedialny ( aparat 2mpx, latarka :twisted: , mp3 , mp4, net bardzo fajnie śmiga etc) i w dodatku prawie pancerny telefon (pare razy zaliczył mi upadki z ponad metra, raz leżał przez 10 minut w wodzie na dywaniku samochdowym (tak do połowy zanużony) i nigdy jakos nie zawiódł

edit :

D750i to taki sam telefon co K750i tylko , ĹĽe oferowany teoretycznie tylko na Ere

http://allegro.pl/item229907839_sony_er ... b_804.html

myśle, że w tych pieniądzach nic lepszego nie dostaniesz


Pon, 27.08.2007, 4:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1156
Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
Post 
Ice może w810i ?? używanego pewnie dorwiesz na allegro za tą cene. Telefon mam już ponad pół roku i zero problemów. Bateria długo trzyma, mp3 masz, latareczke tez :)

_________________
05.07.2007r. - kat. B
16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B
kat.C - 14.09.2012r.
kat.D - 20.02.2012r.
kat.C+E - w trakcie


Pon, 27.08.2007, 6:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1558 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 78  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018