Obecny czas: Wto, 21.05.2024, 13:43




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1558 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 78  Następna
Telefony komórkowe 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post 
Ja w Nokii w instrukcji miałem przez pierwsze 7 ładowań rozładować do zera i dać na całą noc do ładowania, ale wydaje mi się że minimun to właśnie 3 razy

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Czw, 18.10.2007, 19:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
3 razy powinno wystarczyć ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 19.10.2007, 12:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post 
No i mam problem. Zastanawiam się nad wyborem telefony dla syna i nie wiem co wybrać. Czy Nokię 5300Xpres Music czy tez Se K550i. Telefon musi robić zadowalające zdjęcia jakościowo, musi dobrze odtwarzać przez swój głośnik MP3 i mieć dobry wyświetlacz.
JeĹĽeli ktoĹ› z was ma jeden z wymienionych prze ze mnie telefonĂłw to prosze o rady i wady i zalety tych telefonĂłw.
Jeżeli ktoś wie co mogę kupić jeszcze w tej cenie to proszę o porade

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Sob, 20.10.2007, 19:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post 
a ile mozesz wydac pieniedzy?

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Sob, 20.10.2007, 19:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Nokia 5300 gra niesamowicie dobrze. Ma bardzo dobry głośnik, który bardzo głośno gra i dźwięk jest bardzo czysty.
Na dodatek ma bardzo dobrą baterię która trzyma nawet tydzień.
SE gra o wiele ciszej i mniej wyraĹşniej. Ma jednak lepszy aparat z autofocusem.

Wyświetlacze oby dwa telefony mają dobre każdy ma po 265 tyś kolorów.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Sob, 20.10.2007, 19:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 224
Miejscowość: z domu
Post 
Kobi napisał(a):
Czy nową baterie należy formatować raz czy może nawet dwa, trzy razy aby osiągnęła pełną wydajność ? :>


W niektórych telefonach nie ma takiej potrzeby by formatować baterię (nawet się jej nie da sformatować bo po naładowaniu zostaje odcięty dopływ energi do baterii :)).

_________________
>>> www.ubuntu.pl <<<


Sob, 20.10.2007, 19:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post 
Cytuj:
a ile mozesz wydac pieniedzy?

W sumie to w Erze Se dostałem za 1zł a Nokię za 70 zł. Szłyszałem że w SE lubią trzeszczeć całe tylne korpusy(czyli klapka na baterię i ten kawałek plastiku nad aparatem) i że głośnik jak mu się ustawi na full głośność (a gra głośniej niż w K750i bo testowałem)to mocno charczy ale jak mu się zejdzie o pół tonu niżej to już jest normalnie.
Co do Nokii to wiem że głośnik też nie jest jakiśtam super i że telefon jak jest zasunięty to lubi chodzić na boki i rozsuwać się w kieszeni. Wiem też co bardzo mnie zdziwiło że wyświetlacza w Nokii nie można przyciemnić. Można mu tylko kontrast zmienić. Po za tym Nokia ma w javie zrobiony cały soft w stylu Symbiana(czyli te małe ikonki na głównym wyświetlaczy i taki sam układ ikonek w menu)
Co do baterii to młodzi ludzie na to nie patrzą :wink:

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Sob, 20.10.2007, 20:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post 
a moze k800i? :>

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Sob, 20.10.2007, 20:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
Grzyws napisał(a):
Nokia 5300 gra niesamowicie dobrze.


...nawet lepiej, ale tylko na dobrych słuchawkach (przejściówka dołączona). IMHO odtwarzanie muzyki przez głośniczki jest bez sensu, chociaż faktycznie w 5300 dźwięk z głośniczka nie jest aż taki tragiczny jak w innych telefonach.

gibki8 napisał(a):
Nokii to wiem że telefon jak jest zasunięty to lubi chodzić na boki i rozsuwać się w kieszeni.


...no fukin' way...

gibki8 napisał(a):
te małe ikonki na głównym wyświetlaczy i taki sam układ ikonek w menu


...i możliwość w 5sek. przełączenia na dowolny inny widok (lista, tabela, zakładki), przesuwania ikonek/pozycji tak jak tylko chcesz.

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Sob, 20.10.2007, 21:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
gibki8 napisał(a):
Cytuj:
a ile mozesz wydac pieniedzy?

W sumie to w Erze Se dostałem za 1zł a Nokię za 70 zł. Szłyszałem że w SE lubią trzeszczeć całe tylne korpusy(czyli klapka na baterię i ten kawałek plastiku nad aparatem) i że głośnik jak mu się ustawi na full głośność (a gra głośniej niż w K750i bo testowałem)to mocno charczy ale jak mu się zejdzie o pół tonu niżej to już jest normalnie.


rzeczywiście 550i troche trzeszczy, mogliby by bardziej popracować nad materiałami, a w szczególności nad tą tylną klapką.
Gdzieś czytałem że ktoś wsadził na baterie pod tą klapke kawałek tektury, czy papieru i było lepiej, :roll: :twisted: :twisted:
Co do głośności - a co chcesz ogłuchnąć? :P jakość dźwięków zarówno z głośnika jak i słuchawek jest bardzo dobra, ja nie mam zastrzeżeń

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Nie, 21.10.2007, 9:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post 
ixxos napisał(a):
e ktoś wsadził na baterie pod tą klapke kawałek tektury, czy papieru i było lepiej

ja tam mam u siebie w K510i pod baterią kawałek papieru a na klapce kawałek plastra , i rzeczywiście to pomaga . tylko nie wygląda ale z resztą i tak nikt tam nie zagląda .


Nie, 21.10.2007, 9:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 379
Miejscowość: Chełm
Samochód: Sedan RWD
Post 
No więc mam do Was pytanie. Ma ktoś może Motorole razr2 v8?? Ponieważ zastanawiam się nad kupnem tego i może ktoś ma, a jak tak to proszę o jakieś opinie. Bo czytałem już różne opinie ale każdy pisze inaczej. A może coś innego polecacie zamiast tego w podobnej cenie??

edit:
Poszukałem w mniej więcej tej samej cenie
Nokia-N72,N73
Motorola-Razr2 V8
SE- K800i


Ostatnio edytowany przez rafcio14, Nie, 04.11.2007, 9:17, edytowano w sumie 1 raz

Sob, 03.11.2007, 23:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 290
Miejscowość: N.Y.C.
Samochód: 96 Isuzu Rodeo V6
Post 
a moze N76?? tez ma podobna cene, kolega ma i nie nazeka

_________________
Cause we all just wanna be big rockstars
And live in hilltop houses driving fifteen cars
The girls come easy and the drugs come cheap;)


Nie, 04.11.2007, 4:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 379
Miejscowość: Chełm
Samochód: Sedan RWD
Post 
Nie chcem N76 dlatego że jest na szynach. Po pół roku będzie sama się rozsuwać

_________________
już trzy GT-R`y :D Czekam na resztę :P

http://picasaweb.google.com/rczeryna


Nie, 04.11.2007, 9:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
rafcio14 napisał(a):
Nie chcem N76 dlatego że jest na szynach. Po pół roku będzie sama się rozsuwać


...już to pisałem: no fukin' way. Półroczna 5300 która zaliczyła już trzepnięcie kombinerkami -> upadek na beton, cały czas noszona w ciasnej kieszeni i za cholerę nie chce się sama rozsuwać, sprężynki (czy jakakolwiek inna machina tam za to odpowiada) ściągają idealnie...

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Nie, 04.11.2007, 9:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 379
Miejscowość: Chełm
Samochód: Sedan RWD
Post 
kumpel z klasy ma 5200 i lata mu na boki i sama sie prawie rozsuwa. Trzeba tylko lekko jej pomĂłc

_________________
już trzy GT-R`y :D Czekam na resztę :P

http://picasaweb.google.com/rczeryna


Nie, 04.11.2007, 10:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
rafcio14 napisał(a):
kumpel z klasy ma 5200 i lata mu na boki i sama sie prawie rozsuwa. Trzeba tylko lekko jej pomĂłc


...słuchaj, nawet 5110 da się zepsuć, trzeba tylko chcieć...

Edit (@Kobi): Rafcio - sÄ… ludzie zdolni i tyle, pogratuluj koledze... :wink:

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Ostatnio edytowany przez KHOT, Nie, 04.11.2007, 11:59, edytowano w sumie 1 raz

Nie, 04.11.2007, 11:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Mam 5200 i nie mam mowy o tym żeby slider sam się rozsuwał, na boki to może i nawet chodzi, ale jak jej się pomoże ;) Poza tym to logiczne, przecież to nie jest przymocowane na stałe więc ruszać się zawszę trochę musi.

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 04.11.2007, 11:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 379
Miejscowość: Chełm
Samochód: Sedan RWD
Post 
A co sÄ…dzicie o N73??

_________________
już trzy GT-R`y :D Czekam na resztę :P

http://picasaweb.google.com/rczeryna


Nie, 04.11.2007, 12:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 552
Miejscowość: Tarnów
Samochód: Opel Astra G
Post 
A czy wicie cos o Noki N73 ? Warta jest swojej ceny ? czy może lepiej wziąść co innego ? Może ktos poleci jakiś telefon z WiFi ? Oczywiście cena nie zbyt wygórowana.


Nie, 04.11.2007, 13:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1558 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 78  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018