Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 3:33




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1558 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 78  Następna
Telefony komórkowe 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 262
Samochód: Passat B4 1.8 8V
Post 
KHOT napisał(a):
Jedyna poważna różnica w obu telefonach która mogłaby decydować o wyborze tego W810i zamiast K750i to aparat (plus drugi do wideorozmów), a zmianą softu nie zmienisz rozdzielczości matrycy. Pytanie tylko, czy opłaca się dopłacić 200pln do aparatu w komórce - imho nie.


MĂłwie o w800 i k750 , nie o w810


Wto, 28.08.2007, 19:34
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Swoją drogą - żeby miesięcznie nie wydawać więcej niż 50 zł to tylko w erze z tego co przejżałem można mieć K750i ew. W800i za przyzwoite pieniądze. Jeżeli ktoś jest obcykany w sieciach i ma jakąś ciekawą propozycję, to proszę, niech da znać, może coś mnie przekona do zmiany sieci ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 28.08.2007, 23:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Sorki, ale Era (oprócz Play'a) ma najlepszą ofertę (przy założeniu, że dzwonisz do wszystkich sieci). W tej chwii Era ma dość ciekawą ofertę urodzinową. Zajrzyj na ich stronę.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Śro, 29.08.2007, 8:27
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Cytuj:
Sorki


Wybaczam 8)

markus napisał(a):
przy założeniu, że dzwonisz do wszystkich sieci


No właśnie. Co mi po miliardzie darmówek, które mogę wykorzystać tylko do jednej sieci. "Hmm... z kimś dziś iść na piwo? Z tym z orange, bo do niego za darmo zadzwonie" :twisted: :wink:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 29.08.2007, 12:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Ja się obecnie przesiadłem na W300i i jak dla mnie (czyli wymagającego użytkownika) jest świetny. Latarki co prawda nie ma ale jest mały, ma klapkę, radio, mp3 i cała masę innych bajerów. Standardowo 40MB pamięci w telefonie + 256MB pamięci zewnętrznej. Obecnie rozbudowałem ją do 1GB. Aparat może nie rewelacyjny ale zdjęcia robi przyzwoite

1280x960:

Image Image Image


640x480:

Image

Jakość dżwięku naprawdę bardzo dobra, czy to odtwarzanie plików mp3 czy to słuchanie radia.

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Śro, 29.08.2007, 20:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
To ja mam pytanie, który wybrać? SE k510i, k550i czy k750i? k510i jest najtanszy ale ma mniejsza rozdzilczośc wyswietlacza i mniwj pamięci i chyba nie ma czytnika kart pamieci. Dwa pozostałe niemal identyczne

_________________
PB RWD jest wysoko


Sob, 01.09.2007, 21:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post 
wybierz k750i... ChociaĹĽ k550i ma 2 razy szybszy procek niz k750, mozna uruchamiac kilka aplikacji na raz...
Ja w swoim k750i dzis wgrałem softa od w800i i teraz to jest naprawde niezły kombajn :twisted: bierz k750i :mryellow:

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Sob, 01.09.2007, 22:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 309
Miejscowość: Mikołów
Samochód: BMW 323i E36
Post 
Najlepszym wyborem w tej cenie jest Sony Ericsson K750i. MP3 ma ze świetną jakością dźwięku(to Sony w końcu). Pamięć wbudowana: 32 MB + dodawana z telefonem karta 64 MB i możliwość dokupienia większej. Głośnik bardzo dobry - głośny i wyraźny. Do tego telefon ma aparat(z Autofocusem, bardzo dobre zdjęcia robi, technika wzięta z aparatów cyfrowych Sony) - 2 Mpix - to nawet dwa lata po jego premierze dużo. Ma także latarkę, która z aparatem może współpracować jako flesz. Nagrywa i odtwarza filmy w formacie 3GP. Można go połączyć z komputerem(oprogramowanie+kabelek w standardzie) i bezproblemowo przesyłać pliki(zdjęcia, mp3 etc.). Dodatkowo telefonik jest wyposażony w Irdę i Bluetooth i wiele innych udogodnień. Jest niezawodny, co potwierdza duże zainteresowanie tym modelem na rynku. W chwili obecnej jest to najlepszy telefon za tą cenę. Nie jest rozsuwany, ale ma rozsuwaną zasuwkę na aparat(świetny patent). Telefon jest jak dla mnie też bardzo ładny. Kupuj bez wahania. Sam go używam i szczerze polecam. :wink: Bateria przy normalnym użytkowaniu(rozmowy, smsy, aparat, czasami mp3) trzyma ok. 5 dni, a więc dość dużo. Ma baterią litowo polimerową, która nie wymaga formowania.


Sob, 01.09.2007, 23:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 488
Miejscowość: yście wzieli ta kabina
Post 
powiem tak lubisz się wyróżniać? mieć telefon niewiele lepszy od innych? bierz W800i! jeżeli jednak zależy Ci tylko na możliwościach bierz K750i niewiele gorszy od W800i jak dla mnie to tylko brzydsza obudowa no i oczywiście słabszy sterownik dźwięku.

_________________
Don't drink and drive, smoke and fly...


Nie, 02.09.2007, 1:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post 
Bierzesz K750i, wgrywasz soft od W800i, kupujesz obudowe od W800i, i masz :wink:

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Nie, 02.09.2007, 9:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post 
Wg mnie użytkowałem przez pewien czas K750i i K510 i 750 ma więcej bajerów lepszy aparat kartę pamięci . Ale przy eksploatowaniu 510 chodzi o wiele lepiej szybciej nie zacina się itp. Jak dla mnie to wystarczający telefon i naprawde bardzo fajnie się sprawuje .


Nie, 02.09.2007, 10:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
Ice już dawno pewnie kupił telefon, a dyskusja dalej się toczy... ;)

_________________
ExoticCars.pl


Nie, 02.09.2007, 10:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
spider napisał(a):
Ice już dawno pewnie kupił telefon, a dyskusja dalej się toczy...

Teraz ja się zapytowywuję co wybrać :mryellow: :D

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 02.09.2007, 11:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
a chyba, ĹĽe tak ;)
ja też chyba zmienie fonik, ale coś w deseń P990i...tylko tak bateria :cry:

_________________
ExoticCars.pl


Nie, 02.09.2007, 12:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
A co z klawiaturą w k550i? Nie widziałem na żywo ale guziki są dosyć małe, a czy wygodne do pisania?

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 02.09.2007, 14:06
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Mam od soboty K750i. Jest rewelacyjny, szczególnie z dostępem EraGG.

Jedno co mnie wkurwia i zwracam się o pomoc - oprogramowanie. Komp cały czas mi cos pierdoli i jak się połącze z telefonem, wgram co chce, to juz na drugi dzien i tak nie moge sie polaczyc i cale oprogramowanie musze wgrywac od nowa jeśli chce cos wgrac znowu. Komp mi caly czas wpieprza po restarcie chyba swoje sterowniki i ładu z tym nie moge dojść. Do tego Program do K750i do wrzucania muzy nie działa mi bo nie mam service packa i jedna wielka kicha. Wgrałem na komórę to co chcciałem, a dziś już mi nie czyta kabla. HELP.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 05.09.2007, 12:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
ja mam czytnik kart i tak kopiuje piosenki, bo ten program rzeczywiście jest do du*y...albo niech jakiś kolega zgrywa te piosenki co chcesz na swoją komórke, a potem BT niech do Ciebie wysyła, ale to wersja dla zdesperowanych ;)

_________________
ExoticCars.pl


Śro, 05.09.2007, 12:45
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
spider napisał(a):
albo niech jakiś kolega zgrywa te piosenki co chcesz na swoją komórke, a potem BT niech do Ciebie wysyła, ale to wersja dla zdesperowanych


To już lepiej iść do niego do domu i u niego z kompa zgrać.

Szukam solujcji do tych sterownikĂłw.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 05.09.2007, 12:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
...eee, to on nie ma opcji dostępu do pamięci przez usb jak do normalnego flasha? Podłączasz kabel i system wykrywa pamięć? :shock: LOL :!:

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Śro, 05.09.2007, 13:36
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Nie wiem o czym mowisz, ale w kaĹĽdym bÄ…dĹş raie i tak nie odpowiadasz na moje pytanie.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 05.09.2007, 14:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1558 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 78  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018