Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 6:50




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1558 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 78  Następna
Telefony komórkowe 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
Tzn, czy po podłączeniu telefonu kablem nie jest on dostępny w systemie (explorator) jako zwykła pamięć flash? Wtedy można bez problemu wrzucić pliki na pamięć i nie męczyć się z jakimś durnym programem (do nokii też jest taki, ale telefon jest widziany jako pamięć, więc korzystanie z programu jest bez sensu).

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Śro, 05.09.2007, 14:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
no więc kupiłem sobie taki sprzęt gg, internet i telefon śmiga aż miło...teraz doszedłem do wniosku, że jeszcze nie mam dostępu do neta w długopisach ;) :lol: :lol:

_________________
ExoticCars.pl


Czw, 06.09.2007, 16:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
Tylko czy to jeszcze telefon... :roll:

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 06.09.2007, 18:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
z...funkcjÄ… telefonu ;)

_________________
ExoticCars.pl


Czw, 06.09.2007, 18:40
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
KHOT napisał(a):
jako zwykła pamięć flash?


Jest widziany jako masowe urządzenie gromadzące bla bla. Widać go na kompie tak jak po podłączeniu mp3 odtwarzacza, i też można wszystko normalnie chodzić i dodawać jak w odtwarzaczu mp3 z tym, że teleefon na to nie reaguje. Kumpel ma BT do kompa i wczoraj z nim się łączyłem i za pomocą BT bede przesyłał sobie chyba.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 07.09.2007, 10:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
...to popatrz w odtwarzaczu, czy nie ma opcji uaktualnienia biblioteki plików (wyszukuje mp3 na karcie). A przez BT to do kumpla możesz iść z sześciopakiem - spokojnie skończycie, zanim pliki się skopiują... :wink:

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Pią, 07.09.2007, 14:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
MoĹĽe ktoĹ› polecic jakiĹ› program do zarzÄ…dzania / wrzucania muzy etc. na K750i? Bo te standartowe niezbyt mi chodzÄ….

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 07.09.2007, 17:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1581
Miejscowość: Bolków
Post 
kup sobie bluetooth :roll: 15 zl na allegro i możesz robić co chcesz

_________________
" the truth will find you "


Pią, 07.09.2007, 18:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 262
Samochód: Passat B4 1.8 8V
Post 
Nie kupuj bluetootha. Kup sobie czytnik kart memory stick duo. Przez standardowy program dostaniesz ku%#$#cy zanim zrzucisz jaką piosenke. Bluetoothem idzie szybciej ale wciąz nie zadowalająco. Ja kupiłem czytnik kart i piosenki wrzucam w kilka sekund każdą. To jedyne sensowne wyjscie


Pią, 07.09.2007, 19:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
Przecież Ice napisał, że jak wrzuci zwyczajnie na pamięc to odtwarzacz w telefonie nie widzi utworów. Z drugiej strony to bezsens, nie spodziewałem się takich numerów w SE, w nokii nie ma z tym żadnego problemu - wrzucasz pliki i odtwarzasz...

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Pią, 07.09.2007, 20:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Cytuj:
nie spodziewałem się takich numerów w SE


To nie numery w SE, tylko w moim kompie :?

Pożyczyłem od kumpla BT. Dziabie wsio, ale zapełnić przy 30 kb/s 2 gb to....

Zastanawiam się nad czytnikiem kart, ale ciekawe czy on bedzie z moim kompem dobrze dziabiał. Zresztą, niedługo zmieniam kompa i miną te problemy ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 07.09.2007, 20:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
Wczoraj odebrałem wreszcie SE k750i. Nigdzie nie wyczytałem czy baterie trzeba formatować pierwsze trzy razy po 12-14h. Jak to wiec jest?

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 13.09.2007, 11:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post 
nie formatuj jej :!: nie wymaga tego :wink:

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Czw, 13.09.2007, 19:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
MochleBoy napisał(a):
nie formatuj jej Exclamation nie wymaga tego

Na pewno? Znajomy mówił mi że wszystkie powinno się formatować i swoją też sformatował. Dzieki za odpowiedż

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 13.09.2007, 19:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post 
nie, tej baterii sie nie formatuje :wink:

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Czw, 13.09.2007, 19:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 262
Samochód: Passat B4 1.8 8V
Post 
PolymerĂłwki chyba nie wymagajÄ… formatowaia czy jakos tak


Czw, 13.09.2007, 20:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 78
Miejscowość: Piątek
Post 
Jakby jeszcze ktoś szukał telefonu za niewielkie pieniądze to można się zainteresować Sagemem my501x.
Mam takiego od maja i nie mam prawa narzekać. Ma prawie 40MB wbudowanej pamięci i slot kart miniSD.
MP3 działają bardzo dobrze z głośnika słychać wszystko wyraźnie, a i słuchawki są nienajgorsze. Telefon robi świetne zdjęcia (aparat 1,3 ).
Nie jest to może idealny telefon. Czasami chodzi trochę za wolno, ale można się do tego przyzwyczaić. Jego największą wadą jest kamera, która niedość że robi fatalne filmy to jeszcze ich długość jest ograniczona do 10s :?

W sumie to nie chcę nikogo namawiać do kupna tego telefonu, ale jeżeli ktoś by się z takim spotkał to niech wie że wbrew temu jaką ma opinie to bardzo dobry telefon. :wink:

_________________
Piłeś nie jedź...
http://siedlce.org/?page_id=52

http://www.hattrick.org


Sob, 15.09.2007, 15:51
Profil

Postów: 173
Miejscowość: Brzeźno/Poznań
Post 
a co myslicie o se k550?? ma ktos taki? jesli tak to prosze o wypowiedz ale nie taka ze ktos cos slyszal ze ktos powiedzial ze jego kolega ma... :P

_________________
przepraszam za błędy i brak polskich znaków :)


Sob, 15.09.2007, 16:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
Całkiem dobry fon, ostatnio myślałem nad jego kupnem, ale ostatecznie wziąłem k750i. Trochę tańszy, a w sumie niczym mu nie ustępuje. Tu możesz sobie bezpośrednio porównać:
http://www1.era.pl/phones/phones_compar ... 3=&phone3=

_________________
PB RWD jest wysoko


Sob, 15.09.2007, 16:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1156
Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
Post 
Mamuśka sobie właśnie wczoraj sprawiła k550i i powiem Wam że telefonik naprawde fajny, menu bardzo przyjemne. Co do zdięć to troche jestem zawiedziony. Na moim w810i zdięcia wychodzą naprawde lepsze.

_________________
05.07.2007r. - kat. B
16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B
kat.C - 14.09.2012r.
kat.D - 20.02.2012r.
kat.C+E - w trakcie


Sob, 15.09.2007, 20:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1558 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 78  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018