Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 0:04




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna
Prasa motoryzacyjna 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Prasa motoryzacyjna
cała ta prasa która niedawno weszła leży

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Śro, 23.11.2011, 18:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Bo ogólnie prasa leży. Ostatnio w Empiku przeglądałem UK Top Gear i straszne jest, jak śmieszną namiastką jest polska edycja.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 23.11.2011, 19:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Tankuję dziś mojego Mejbacha na BP, idę zapłacić za PB, i na stoisku z prasą rzuciło mi się w oczy charakterystyczne logo. ołje, wyszło V12 ;) co prawda chude jak modelka z etiopi, ale nadal żyje :>


Czw, 01.12.2011, 16:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Prasa motoryzacyjna
choopster napisał(a):
Tankuję dziś mojego Mejbacha na BP, idę zapłacić za PB, i na stoisku z prasą rzuciło mi się w oczy charakterystyczne logo. ołje, wyszło V12 ;) co prawda chude jak modelka z etiopi, ale nadal żyje :>


Dhante znowu na pierwszej stronie przeprasza, że pojawiło się tak późno ? :D

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 01.12.2011, 20:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Ku mojemu zdziwieniu nic nie napisał właśnie... tylko gadka o autach.


Czw, 01.12.2011, 21:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Tak trochę z innej beczki to zauważyłem że ,,Motor,, schodzi na psy... W dziale używane powtarzają się opisywane ( na dodatek byle jak ) samochody oraz nie ma już od dłuższego czasu działu technika gdzie opisywane były jakieś elementy w samochodzie...
Kupuje go nadal bo nie ma na rynku nic ciekawszego w tej cenie ale o ile kiedyś czytałem tą gazetę z zainteresowaniem o tyle teraz to już chyba raczej kwestia przyzwyczajenia.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Pią, 02.12.2011, 6:49
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Ja od dłuższego czasu nie kupuję żadnej prasy motoryzacyjnej. Dawniej fajno się czytało Auto Dziś i Jutro, ale jego poziom poleciał w dół po przejęciu przez Bauera. Czasami mi się zdarza jakiś AŚ kupić, ale też bez rewelacji. Ogólnie to wolę sobie ściągnąć angielskiego Top Geara czy Car Magazine. :)


Pią, 02.12.2011, 16:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Auto Moto jest fajne i IMO to najlepszy miesięcznik na rynku jak na razie, bo i najciekawszy i ma interesujące rubryki. Co prawda dobry efekt psuje ich czasem dziwne podejście w testach, pierdoły i bujanie w obłokach przez Krzysia Wojciechowicza w dziale z nowościami (on mógłby być zatrudniony przy tworzeniu propagandowych spotów w komunistycznych krajach, bo dla niego zawsze jest dobrze, świetnie i będzie jeszcze lepiej) oraz pseudo-luzackie tłumaczenie tekstów w dziale podróże (za ten dział jednak mimo to cenię to pismo). Szkoda też, że ponad połowa testów i pierwszych jazd to przedruki z Auto Zeitung, nawet zdawałoby się wieczne logo rok temu zmienili, żeby było podobne do tego, z AZ :roll: Oczywiście żeby pokazać, kto tu rządzi materiały z AZ do Auto Moto trafiają dwa miesiące później, nigdy jednocześnie, po w koncu jestesmy tacy zacofani, że co za różnica : )

Straszne, jak nisko upadło AMiS, które z gazety, którą kiedyś się ciekawie czytało dziś jest tak nudna, że nawet minutę mi nie zajmuje przeglądnięcie w Empiku, co wyskrobali w kolejnym miesiącu. Top Gear kupuję sporadycznie, gdy jest coś ciekawego. Z tygodników jak zawsze AŚ i Motor. Resztę tytułów przeglądam sobie/czytam tylko jako ciekawostka przy wizycie w Empiku.

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Pią, 02.12.2011, 17:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Wydaje mi sie, ze Top Gear jest calkiem dobry, w porownaniu do innych pozycji.

Natomiast sa dwa magazyny, ktore warto wedlug mnie kupowac, choc na pewno nie sa dla wszystkich. Classic Auto, oraz Automobilista, co prawda opisywane samochody rzadko sa mlodsze niz 20-latki. Jednak fajnie sie je czyta, oglada i mozna sie z nich wiele nauczyc.

Z powodu suszy w prasie motoryzacyjnej traktujacej o nowych samochodach, przezucilem sie ostatnio na Lotnicza Polske i takie tam, i to byl strzal w dziesiatke. Super sie czyta o czyms nowym, i bardziej wciagajacym niz nowe lampy w BMW.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Czw, 08.12.2011, 14:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Prasa motoryzacyjna
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/no ... zientarski

Nowa pozycja.

_________________
... hontou?


Czw, 15.12.2011, 1:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Założenia są bez sensu i gazetka IMO szybko padnie:

1.
Cytuj:
„Autostrada - motoryzacja w stylu włoskim”


2.
Cytuj:
Głównym odbiorcami pisma mają być mieszkańcy małych i średnich miast.


W tej grupie docelowej lepiej radziłoby sobie pismo "Nowości ze świata Golfa i Passata"

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Czw, 15.12.2011, 11:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Bardziej na miejscu byłoby:

Cytuj:
„Laweta - motoryzacja w stylu włoskim”
:)


Czw, 15.12.2011, 12:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Triumph4111 napisał(a):
W tej grupie docelowej lepiej radziłoby sobie pismo "Nowości ze świata Golfa i Passata"

"VW trends" wystarczÄ… :lol:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Czw, 15.12.2011, 12:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Kupiłem dzisiaj tą gazetke i już przeczytałem jak jechał i wracałem z uczelni ;)
Ogólnie fajnie się to czyta, ale jest sporo literówek i błędów. Bardzo widać brak obiektywizmu w opisywanych samochodach ;) To co w innych gazetach dziennikarze krytykują tutaj jest pominięte albo tylko wspomniane ;)

Jeżeli przetrwa to będę ją kupował, 4 zł na 2 miesiące to nie majątek a miło mi się to czytało mimo że na każdy test trzeba patrzeć z przymrużeniem oka ;)

Jest ciekawy wywiad z kolegÄ… blondasem gratuluje :)

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Czw, 15.12.2011, 12:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Grzyws napisał(a):
Bardzo widać brak obiektywizmu w opisywanych samochodach ;) To co w innych gazetach dziennikarze krytykują tutaj jest pominięte albo tylko wspomniane ;)


Bardzo mnie zachęciłeś do kupna. Od dawna nie kupuję prasy samochodowej właśnie przez ich nudę i rutynę. Gdy wchodził polski Top Gear, liczyłem na nowe podejście i "odwilż". Kupowałem go przez kilka miesięcy i rozczarowałem się. Teksty są przewidywalne, a Piotr (R.) Frankowski swoją powagą dobijał całość.
Jeśli Autostrada nie powieli tych błędów, może mi się spodobać.


Czw, 15.12.2011, 19:26
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Prasa motoryzacyjna
IMO zbyt wąska grupa docelowa żeby to czasopismo sprzedawało się dobrze :>

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 15.12.2011, 22:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Fanów włoszczyzny wbrew pozorom jest sporo ;) Ja tam będę kupował, 4 zł na dwa miesiące to nie majątek ;)

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Czw, 15.12.2011, 22:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Prasa motoryzacyjna
W Poznaniu nie znalazłem :lol: Może jutro się uda :D. Przyda się do pracy dyplomowej ;d

_________________
... hontou?


Czw, 15.12.2011, 22:31
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Grzyws napisał(a):
Fanów włoszczyzny wbrew pozorom jest sporo ;) Ja tam będę kupował, 4 zł na dwa miesiące to nie majątek ;)


4 złote to pewnie cena na sam początek ;) Poczekajmy jeszcze trochę a podskoczy pewnie do 7 ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 15.12.2011, 22:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Prasa motoryzacyjna
Jeżeli tak będzie to pewnie już nie kupie ;)

Człowiek to jest dziwny na motory miesięcznie wdaje 8 zł ale jednorazowo to mi żal :roll:

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Czw, 15.12.2011, 22:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018