Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 16:56




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna
Prasa motoryzacyjna 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Polski Top Gear?
co prawda jeszcze całego nieprzeczytałm ale np materiał o Maybachu 62s beznadziejny, 3 stony, mało tekstu który na dodatek jest właściwie o niczym.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Sob, 16.02.2008, 18:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post Re: Polski Top Gear?
zdaje sie ale, ĹĽe to ten sam naczelny co w MM. Zobaczymy zobaczymy co pokaza dalej.


Sob, 16.02.2008, 18:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post Re: Polski Top Gear?
ano, naczelny motomagazynowy :) zobaczymy co dalej będzie...

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 16.02.2008, 18:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post Re: Polski Top Gear?
Doszedłem do strony gdzie reklamują że od 27 lutego o 21.00 na BBC Knowledge będzie leciał nowy top gear :D


Sob, 16.02.2008, 18:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Tyle o tym gadacie, ĹĽe jutro zakupie gdzieĹ› i sprawdze co w trafie piszczy... :>

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 16.02.2008, 19:59
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Polski Top Gear?
Ja również dziś zakupiłem, okładki tego magazynu nie można nie zauważyć, kolor czcionki wybrali chyba najbardziej oczojebny jaki mogli :lol: W środku rzeczywiście cukierkowo ;) Poczytałem trochę i chyba najbardziej spodobał mi się tekst o Reventonie i Scuderii, czy będę kupował dalej ... czas pokaże ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 16.02.2008, 20:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1652
Miejscowość: warszawa-koszalin
Post Re: Polski Top Gear?
kuules napisał(a):
blondas napisał(a):
Wolę już motor co tydzień, nic jednak nie zastąpi starego Moto Magazynu...

swieta racja...jak wydawca byl migut media to bylo jeszcze pismo...odkad wydaje to bauer to juz nie to samo....
ciekaw jestem czy i ilu z was by sie emocjonowalo tym pismem gdyby na okladce nie bylo napisu TOP GEAR a jakis inny polsko brzmiacy....
mysle ze byscie zjechali ten miesiecznik jak sie patrzy....


Nie, 17.02.2008, 9:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 504
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: Polonez '95 1.6
Post Re: Polski Top Gear?
Cóż, pobieżnie przeczytałem cały numer Top Gear'a i stwierdzam, że nie jest źle, ale teksty są na różnym poziomie merytorycznym. Niektóre są naprawdę ciekawe i konkretne, a niektóre faktycznie piszą właściwie o niczym (chyba chcieli jakoś zapchać strony...). Layout cukierkowy, ale czy to źle? Tutaj opisywane są przede wszystkim wrażenia i opinie, a nie jak w innych czasopismach - przepisywanie danych z tabelki i ubranie tego w słowa. 3,90 zł - dobra cena, ale to tylko kilka pierwszych numerów będzie tyle kosztować. Fajnym pomysłem byłoby dodawanie DVD z odcinkami Top Gear'a :)

_________________
zapraszam na mojego bloga: http://quattrospalla.cba.pl o motoryzacji po mojemu


Nie, 17.02.2008, 9:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Polski Top Gear?
blondas napisał(a):
swieta racja...jak wydawca byl migut media to bylo jeszcze pismo...odkad wydaje to bauer to juz nie to samo....
ciekaw jestem czy i ilu z was by sie emocjonowalo tym pismem gdyby na okladce nie bylo napisu TOP GEAR a jakis inny polsko brzmiacy....
mysle ze byscie zjechali ten miesiecznik jak sie patrzy....


Przeszkadza ci to, że niektórym osobom podoba się ta gazeta? Nie probuj na siłę komuś zmienić zdania. Takie głupie pytania: Gdyby był inny napis czy też byście się zachwycali? wygląda jakbyś był poirytowany tym, że ktoś się zachwyca polską wersją Top Gear. Na pewno w jakieś części tytuł czasopisma przyciągnął większość osób tu wypowiadających. Nawet więcej spotęgował uczucie, że musi mieć ten magazyn. Jednak dlatego też, że to nowość i jest od dłuższego czasu zapowiadany czyli długo przed premierą już były pierwsze posty informujące, że ta gazeta się pojawi. Mnie przyciągnęło to, że pojawi się całkowicie nowy magazyn motoryzacyjny. AŚ, Motor, V12 to większości przedruki więc mało kogo one interesują. Kmh to czasem nudne artykuły, rożne błędy. Jednak już jest znacznie lepiej. Za to kosztuje 13 zł. Dla mnie to przesada :/ Także oczekiwałem kolejnej nowości i narazie jestem zadowolony. Może i tam są przedruki z brytyjskiej wersji, ale wszystko świetne opisane. Nie przeszkadzają mi reklamy, mam nadzieję, że poprawią błędy i cena nie wzrośnie zbyt wysoko.


Nie, 17.02.2008, 10:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Polski Top Gear?
trochę z innej beczki czekam na polską wersję magazynu EVO najlepsze czasopismo o samochodach na świecie :wink:

i jeszcze jedno cena kmh 13 zł wydaje się być wysoka ale z 2 strony to raptem np 2 paczki fajek (choć ja nie palę), poza tym jak dlam jest warte swojej ceny.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 17.02.2008, 11:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post Re: Polski Top Gear?
morphy napisał(a):
Przeszkadza ci to, że niektórym osobom podoba się ta gazeta? Nie probuj na siłę komuś zmienić zdania. Takie głupie pytania: Gdyby był inny napis czy też byście się zachwycali? wygląda jakbyś był poirytowany tym, że ktoś się zachwyca polską wersją Top Gear.

...popieram, nie spodziewałem się takiego nastawienia akurat po Tobie blondas i nie będę ukrywał, że w moim przypadku takie infantylne oburzenie, że rzecz niektórym osobom może się podobać i może do nich trafiać jest jednym z najbardziej agresjogennych. Kupiłem głównie dla tytułu - prawda, głównie dlatego, żeby przekonać się "co to będzie". Prenumeratę zamówiłem na drodze impulsu - a co mi tam, niewiele stracę, a zawsze będzie jakieś czytadło. Teraz po przeczytaniu prawie* całego magazynu wiem, że nie są to pieniądze stracone i mogę z dużym prawdopodobieństwem zakładać, że ta prenumerata będzie regularnie przedłużana. Podoba mi się styl pisania (dużej większości artykułów), bardzo dobre zdjęcia, kompozycja, zupełnie mi nie przeszkadza milion reklam (info dla niektórych - zawsze można po prostu przewrócić stronę i nie czytać reklam) i teraz, po przeczytaniu stwierdzam, że czasopismo może nazywać się dowolnie, mam to w doopie, zbyt dobrze się czyta, żeby mi to robiło jakąkolwiek różnicę...

/*(no właśnie, ma ktoś skan strony z seatem, bo oczywiście najpierw wyciąłem i zapieczętowałem w kopercie, potem dopiero pomyślałem o artykule)

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Nie, 17.02.2008, 11:42
Profil

Postów: 18
Samochód: Toyota Corolla
Post Re: Polski Top Gear?
Mi szczególnie do gustu przypadł artykuł o SLR i oczywiście cały dział Top Gear :D


Nie, 17.02.2008, 17:58
Profil

Postów: 42
Post Re: Polski Top Gear?
Widzę opinie różnie brzmiące, ale raczej wszyscy pozytywnie oceniacie:) ja po przeczytaniu kilku artykułów i przejrzeniu całości piszę się pod pozytywną opinią, cena również bardzo dobra i na pewno zostanie poniżej 10 zł, jak nie to będzie przegięcie, co do przedruków, to są to chyba tylko te pisane przez wyspiarskich felietonistów.


Nie, 17.02.2008, 22:11
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 4079
Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
Post Re: Polski Top Gear?
Przeglądałem to pisemko, jutro kupię z rana, bo dzisiaj (przed chwilą) zamknęli mi żabkę przed nosem :evil:

Mam pytanko: te foty Panamery są oficjalne czy ki ch*j? Bo wyglądały bardzo profesjonalnie :>

_________________
>>>


Nie, 17.02.2008, 23:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: Polski Top Gear?
Osiek napisał(a):
Mam pytanko: te foty Panamery są oficjalne czy ki ch*j? Bo wyglądały bardzo profesjonalnie :>


To są wizje, które już się pojawiły na forum. :wink:

viewtopic.php?f=2&t=5342&st=0&sk=t&sd=a&start=400


Nie, 17.02.2008, 23:18
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 4079
Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
Post Re: Polski Top Gear?
No tak..

Mam świetną pamięć, ale krótką :twisted: :wink:

_________________
>>>


Pon, 18.02.2008, 2:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
Akurat koło salonu prasowego przechodziłem, ale mendy wszystko wykupiły, to na pocieszenie KMH kupiłem, bo tego jeszcze też nie poczytałem, to będę miał porównanie ;>

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 18.02.2008, 9:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 73
Miejscowość: warszafffka
Samochód: Fiat Bravo
Post Re: Polski Top Gear?
Ice napisał(a):
Akurat koło salonu prasowego przechodziłem, ale mendy wszystko wykupiły, to na pocieszenie KMH kupiłem, bo tego jeszcze też nie poczytałem, to będę miał porównanie ;>
heheh ja pierwszego dnia dostałem bez problemu, wziąłem na wykłady i na przerwie całe stado poleciało do kiosku :P przy tej cenie nie ma się co dziwić, szczególnie że gazetka całkiem przyjemnie wchodzi, mi przynajmniej bardzo umiliła kilka dni nudnych wykładów :P


Pon, 18.02.2008, 22:27
Profil

Postów: 42
Post Re: Polski Top Gear?
Jak to się pozmieniało, ja na wykładach spałem a teraz TG się czyta:) Ice na stronie http://www.topgear.com.pl/ możesz podejrzeć parę stronek, ale warto kupić dla całości, jest parę fajnych aut, jak Lambo czy nowy Mesiek, Panamera to dla mnie koniec dobrego smaku jakim Porsche karmiło dotychczasowych klientów.


Wto, 19.02.2008, 22:02
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Polski Top Gear?
No obawiam się, że gdzie nie podskocze, to już nie będzie TG... :(

A co do KMH - rzeczywiście fajna lekturka. Swoje kosztuje, ale jakoś fotek i cała oprawa miodzio, to co lubie, jedyny mankament to teksty - IMO zdecydowanie za krótkie.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 20.02.2008, 0:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018