Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 13:58




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 358 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Wątek kinowy 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post WÄ…tek kinowy
No wlasnie jaki film polecacie, a jaki nie i dlaczego.
Wszystko jedno czy stare czy nowe, czy komedia czy horror.

Ja polecam Snatch(przekret) jak ktos jeszcze nie ogladal, a lubi czarny humor.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Wto, 03.03.2009, 18:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Watek Kinowy.
offloldowiec napisał(a):
No wlasnie jaki film polecacie, a jaki nie i dlaczego.
Wszystko jedno czy stare czy nowe, czy komedia czy horror.

Sam się niedawno zastanawiałem czy takiego tematu nie założyć. ja bym jeszcze do filmu dorzucił jakaś ocene w skali np. szkolnej, żeby było wiadomo, czy warto obejrzeć.
offloldowiec napisał(a):
Ja polecam Snatch(przekret) jak ktos jeszcze nie ogladal, a lubi czarny humor.

Snatch rządzi, świetny humor, rewelacyjnie zarysowane postacie, niezła fabuła. także polecam :wink: takie 5+/6

z tych ostatnio obejrzanych:
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - Nie powiem, ciekawy, ogląda się całkiem całkiem ale momentami się dłuży. Świetna charakteryzacja wiecznie młodego Pitta. Obejrzeć można ale za co on dostał te 8 nominacji to nie wiem :> 4/6

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Wto, 03.03.2009, 19:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Watek Kinowy.
Ja ostatnio byłem na Madagaskarze 2.. Nie powiem, fajny, ale pierwsza część bardziej przypadła mi do gustu ;)

_________________
locha lover


Wto, 03.03.2009, 19:22
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Watek Kinowy.
offloldowiec napisał(a):
No wlasnie jaki film polecacie, a jaki nie i dlaczego.
Wszystko jedno czy stare czy nowe, czy komedia czy horror.

Ja polecam Snatch(przekret) jak ktos jeszcze nie ogladal, a lubi czarny humor.


to chyba dośc stary film
Temat o podobnej tematyce już chyba był.

Proponuje takÄ… formÄ™
1. Ostatnio ogladałem film...
2. najfajniejsze filmy jakie ogladałem
3. najgorsze filmy jakie oglądałem

ad 1 Ostatnio oglądałem film Punisher War Zone dośc ostra siekanina z kiepskim aktorami, ale strawna przynajmniej oddaje klimat komiksu
Hell ride "wspamiałe" dzieło które podpisał swoim nazwiskiem sam Tarantino (ale nie on go nakręcił) beznadziejny film o motocyklistach przerywany scenami z gołymi babami. Nie polecam

ad 2 Transformers. Pięknie pokazana bajeczka o wielkich robotach, od razu cofam się do dzieciństwa kiedy zaczytywałem się w komiksach tej serii, najlepsze ekranizacja komiksu, wielkie efektowne widowisko. Mega film który oglądałem z 20 razy.
-ognisty podmuch stary film o strażakach, jedyny film na którym się popłakałem :wink:
-Matrix (ale tylko pierwsza cześc) zawsze jak leci w telewizji to muszę go zobaczyc, tak samo Terminator 2, Obcy: decydujące starcie, Predator (tak jestem normalny :wink: )
z klasyki Czas apokalispy scena z nalotu na wioskÄ™ nadal robi kolosalne wraĹĽenie. No i ten tekst: "Uwielbiam zapach napalmu o poranku"
długo by wymieniac

ad3 komedia romantyczna jedyny film który nie ogladnełem do końca.
- Szybcy i wściekli 2denny film o plastikowych samochodzikach, z marnymi zdjęciami i jeszcze gorszym scenariuszem.
-Desperado 2: Pewnego razu w meksyku -pomieszanie z poplÄ…taniem
-Mission Imposible 2 -marna namiastka pierwszej cześci. słaba nudna szczelanka.
-tylko strzelaj -trudno pojąc że ktoś mógł nakrecic takie brednie.
-wanted -głupi film o podkręcaniu pocisków, idiotyczne zakończenie gdzi jedna kula powala tuzin chłopa plus jedną babę.
-Hitman obelga dla fanĂłw gry do tego kiepski film akcji tak samo Max Payne

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Wto, 03.03.2009, 19:33
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Watek Kinowy.
"Włatców móch" wersje kinową oglądał ktoś?

PS. Kto siÄ™ szykuje na nadchodzÄ…cÄ… premiere Dragon Ball? :twisted:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Wto, 03.03.2009, 19:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Watek Kinowy.
Od tych Władców Much to już wariuje już to gówno wszędzie wtargnęło. Wchodzę do Smith's a, chce kupić koszulkę a tam wszystkie z prasowankami z czesiem... Stoję na przystanku ktoś obiera SMSa i oczywiśnie głos Czesia, wchodze do szkoły ktoś udaje Czesia wychodzę na ulice plakaty Czesiem no zwariować można.

Polecam film Skazaniec i Uprowadzona oba są świetne. Pierwszy z nich to taka amerykańska wersja polskiej Symetrii ( ten film zresztą też jest świetny ) a drugi to typowy film akcji.

Z komedii polecam Collage niezły młodzieżowy film w stylu nieco przypominającym American Pie.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 03.03.2009, 20:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Watek Kinowy.
Ice napisał(a):
"Włatców móch" wersje kinową oglądał ktoś?

Włatcy to najgorszy crap ostatnich lat. Nic mnie tak nie wkórwia jak Czesio i spóła.. W dodatku ktoś okrzyknął to mianem polskiego South Park'u. Żenada panowie, żenada.

_________________
locha lover


Wto, 03.03.2009, 20:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: Watek Kinowy.
-Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - nie ogladalem, poszukam, ale jak przynudzaja to raczej odpada.

-Tylko strzelaj - mi sie podobal niezla smiechawa byla jak ogladalismy. Podobal mi sie, bo odrazu widac, ze jest to kompletnie rozrywkowe kino i nie nadyma sie na jakies super inteligentny obraz z przekazem. Czysto rozrywkowa sprawa do pizzy i piwa. 4/6

-Spokojny amerykanin - spokojny film na randke, ale w przeciwienstwie do idiotycznych komedii romantycznych dla bab, przedstawia milosc w meski sposob. Oczywiscie strzelanina i inne ciekawe watki tez sie pojawiaja. 5/6

-Prestiz - Film o dwoch iluzjonistach mieszkajacyh w Londynie, ktorzy rywalizuja ze soba. Sa w stanie zrobic wszystko aby wygrac ten wyscig. Bardzo mi sie podobal, polecam jak najbardziej. 5/6

-Taken - dosc swieza produkcja. We francji zostaje porwana corka bylego amerykanskiego szpiega. Dosc dobra akcja, nie sposob zasnac. 4+/6

Oczywiscie mam nadzieje, ze wszyscy widzieli takie klasyki jak Goraczka, Sin City, Zapach Kobiety.

A wlatcy sa do bani, mozna chwile poogladac, ale na dluzsza mete mozna puscic pawia.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Wto, 03.03.2009, 20:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Watek Kinowy.
Tapir napisał(a):
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - Nie powiem, ciekawy, ogląda się całkiem całkiem ale momentami się dłuży. Świetna charakteryzacja wiecznie młodego Pitta. Obejrzeć można ale za co on dostał te 8 nominacji to nie wiem :> 4/6


Nominacji dostał nawet 13, Oskary 3. Film mnie rozczarował - zasugerowałem się ocenami na stronie która jest dla mnie wyrocznią, jeśli chodzi o filmy - www.imdb.com Film zbyt długi, niektóre zachowania bohatera wydawały mi się bezsensowne...

Aha, jak ktoś zna jakieś dobre "filmy drogi" to byłbym wdzięczny za zarzucenie tytułów;-)

W tej kategorii polecam Dirty Mary Crazy Larry ze wspaniałym Dodge'm Chargerem :twisted:

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Wto, 03.03.2009, 21:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post Re: Watek Kinowy.
ZnikajÄ…cy Punkt :twisted:

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Wto, 03.03.2009, 21:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Watek Kinowy.
A coĹ› mniej oczywistego? :P

Aaa co do ostatnio obejrzanych filmów - polecam Religulous. Produkcja USA 2008 ale nie zapowiada się, żeby film pojawił się w polskich kinach, pewnie ze względu na treść. To taki paradokument - Bill Maher jeździ po Stanach i przeprowadza wywiady z ludźmi różnych wyznań, głównie porąbanymi fanatykami. Film pokazuje bezsensowność religii i wiary i na pewno nie jest dla wszystkich, ja np. ubaw miałem przedni...

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Wto, 03.03.2009, 23:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 988
Post Re: Watek Kinowy.
johny napisał(a):

ad 2 Transformers. Pięknie pokazana bajeczka o wielkich robotach, od razu cofam się do dzieciństwa kiedy zaczytywałem się w komiksach tej serii, najlepsze ekranizacja komiksu, wielkie efektowne widowisko. Mega film który oglądałem z 20 razy.


Cholernie wciągająca ta bajeczka :wink: Tak samo, jak Johny przypomina mi się dzieciństwo- kiedyś miałem całą serie tej kreskówki na video :mryellow: Film dla mnie świetny, kilka lekko dennych tekstów(mających rozśmieszyć, ale niezdających swego celu), ale ogólnie nie ma się do czego przyczepić :wink:
Czekam na drugą część, już w czerwcu :mryellow: :mryellow:

_________________
0.o


Wto, 03.03.2009, 23:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Watek Kinowy.
nie chce mi sie pisac o wszystkich filmach jakie polecam ale:

* Religulous - jesli ktos podchodzi sceptycznie do religii, ale po trailerze spodziewalem sie troche wiecej. ale za przekaz 10/10 :)
* Jumper - dobry film, koles odkrywa ze moze przeskakiwac do roznych miejsc w sensie teleportowac sie, pozniej pojawia sie kilka watkow.. nie jest to jakis ciezki film, fajny dosc.

* Speak - strasznie mi sie podobal film, motyw mlodej dziewczyny pograzonej w depresji po gwalcie na imprezie.. nie jakis strasznie mocny rowniez, podobal mi sie.

* Fucking Amal - historia dwoch mlodych dziewczyn ktore odkrywaja, ze sa lesbijkami. troche ciezki film, ale jak ja mowie, ze ciezki to tak ogolnie nie jest zle, nie zabijecie sie po jego ogladnieciu :)
jesli bede mial czas to dopisze cos wiecej.
btw - fajnie jakby pisac przy filmach czy np nadaj sie na ogladniecie z dziewczyna czy cos. zawsze pomocna sprawa ;p

_________________
http://www.tanidrift.pl


Śro, 04.03.2009, 0:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3006
Post Re: Watek Kinowy.
trudno przypomniec sobie naprawde dobre filmy tak na zawolanie ale postaram sie dorzucic cos od siebie
thrillery typu
-fracture
- Derailled("wykolejony" j.aniston,v.cassell'em)
-filmy w.allena(ktore rezyserowal) np matchpoint,cassandras' dream-filmy wysmienite pod wzgledem obsady jak i trzymania w napieciu,zaskakujacego zakonczenia.
-hard candy- historia pedofila ktory trafia na ...ciezki orzech do zgryzienia i to 13latka go doprowadza do samobojstwa( film z ellen page jesli dobrze pamietam

ponad to
-filmy Burtona- np "big fish""sleepy hollow"
-Mlody Frankenstein m.brooks'a - klasyka gatunku - parodia nad parodie z okresu gdy pastisze i karykatury byly jeszcze smieszne a nie poprostu glupie
-Green street hooligans
-russell crow w
a)piekny umysl
b)czlowiek ringu
-johnny depp w
a)donnie brasco
b)blow
-filmy "mafijne" i "policyjne"- uwielbiam je choc teraz nie przypomne sobie tytulow po za np"a bronx tale" "goodfellas""wsciekle psy""street kings""scarface"...
------
-28dni/tygodni pozniej
-Leon zawodowiec
-8mila
-the italian job
-the bank job
-trainning day (daznel washington)- film wybitny pod katem fabuly, muzyki...
-layer cake(przekladaniec)- daniel craig jako dealer probujacy sie wycofac z interesu....pakujacy sie w coraz wieksze klopoty i zamieszanie...
-TESTOSTERON - przed obejrzeniem zaopatrz sie w kumpli i butelke wodki bo zachce ci sie pic;)
---
to wg filmy ktore kazdy w zyciu powinien obejrzec...chociaz raz

a co odradzam? hmm np Doomsday,banshee,7seconds,the art of war,bristol boys,the one,...


-------
z tego miejsca pozdrawiam Sylwie i Zycze Jej setek tysiecy kilometrow szczesliwej,bezwypadkowej jazdy za kierownica nowego zakupu.

_________________
NIE KIKAJ W TO

Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?

ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)


Śro, 04.03.2009, 1:41
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Watek Kinowy.
kenji napisał(a):
Ice napisał(a):
"Włatców móch" wersje kinową oglądał ktoś?

Włatcy to najgorszy crap ostatnich lat. Nic mnie tak nie wkórwia jak Czesio i spóła.. W dodatku ktoś okrzyknął to mianem polskiego South Park'u. Żenada panowie, żenada.


No ta, na początku było to dosyć nieznane. Teraz "czesia" pełno wszędzie i oczywiście im większy komercyjny sukces, tym gorzej dla każdej produkcji która powstała. A pomyśleć, że początkowo nikt ich nie chciał do TV wpuścić.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 04.03.2009, 11:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Watek Kinowy.
polecam:
Fracture - Świetna obsada (Hopkins - uwielbiam go, detektyw też nienajgorszy), wciągająca fabuła ale ogladając odrobinę za szybko domyśliłem się na czym cała intryga polega co nie zmienia faktu, że film wart obejrzenia.

Romper Stomper - czyli co robił Russel Crowe w 1992r, gdy jeszcze nie był gwiazdą Hollywood :wink: Ciekawy film o Australijskich skinheadach prowadzących wojnę z Wietnamczykami w Melbourne. Polecam także ze względu na muzykę :wink:

Źródło - The Fountain - Jeden z lepszych filmów jakie oglądałem. Na pewno w top 3 jesli chodzi o film do obejrzenia z dziewczyną (byleby była na tyle "ogarnięta", żeby zrozumieć film :twisted: ). 3 genialnie opowiedziane historie które pięknie splatają się w jedna całość, film o śmierci i miłości ale na tyle ciekawy, że i facet nie powinien sie krzywić :> ogromny plus za efekty wizualne w jednym z 3 wątków. 6/6

Football Factory - takie "Hooligans" tylko lepiej, mocniej, z humorem i bez pizdusiowatych Hobbitów :twisted: Film o brytyjskich kibolach, momentami śmieszny, momentami tragiczny ale na pewno bliższy realiom niż "Hooligans". Do piwa w sam raz :wink:

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Śro, 04.03.2009, 14:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2386
Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Post Re: Watek Kinowy.
Przez ferie obejrzałem sobie parę niemieckich filmów. Bynajmniej wolę europejskie kino. I co jak co ale "Upadek" (der Untergang) był dla mnie naprawdę dobrym filmem. Poważnym i na poziomie, pokazującym Adiego w nieco innym świetle niż się wydaje a przy tym pokazuje tragedię całego narodu skazanego na takiego przywódcę. Oprócz tego to "Wesele" z Marianem Dziędzielem mógłbym ogladać kilkakrotnie i nie wyszłoby mi bokiem. Teksty z prawdziwego "remizowego wesela" i hektolitry wódki :wink:

_________________
[']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007[']
PAMIĘTAMY


Śro, 04.03.2009, 21:20
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Watek Kinowy.
Mefisto napisał(a):
Przez ferie obejrzałem sobie parę niemieckich filmów.


Brzmi obiecujÄ…co Image

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 04.03.2009, 21:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 602
Miejscowość: Miłosław
Samochód: Gnojownik
Post Re: Watek Kinowy.
Ostatno oglądałem i gorąco polecam:
:arrow: Slumdog : milioner z ulicy film na prawdę zasłużył na te 8 oskarów - to trzeba obejrzeć, pozycja obowiązkowa
:arrow: Underworld : bunt lykanĂłw
:arrow: Babylon - Vin Diesel jak zwykle sprawia, ĹĽe film jest fucking awesome :mryellow: 8)

_________________
Istnieje milion powodów, dla których warto sprzedać* Scenica
*ale szkoda mi kasy, którą w ten gnój włożyłem


Śro, 04.03.2009, 22:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1889
Post Re: Watek Kinowy.
-Slumdog - ogladalem i jak dla mnie do kitu, ale moze dlatego ze bylem z dziewczyna...
-Wrog u bram - zaraz bede ogladal poraz kolejny, pozycja obowiazkowa dla tych, ktorzy lubia filmy o tematyce wojennej.
-9 Kompania - Jak wyzej. Pozycja obowiazkowa.

Ten z Dieslem poszukam.

_________________
Deszcze Niespokojne.

Mecze na żywo


Czw, 05.03.2009, 0:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 358 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018