Switch to full style
Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Parkowanie

Pią, 21.08.2009, 8:15

Pewno każdy z Was spotkał się z przypadkami parkowania, które utrudnia wszystkim życie i albo nas wk**wia, albo rozśmiesza...
Jeśli spotkacie się z takimi przypadkami - zróbcie fotę i wrzućcie ją tu

Ja zainicjuję małym filmikiem - trochę OT, ale mnie rozwalił:
http://www.tvn24.pl/2258154,28378,0,0,1,wideo.html

I fota (ten gościu zawsze u mnie na parkingu coś odwala):
Image
jako ojciec podróżujący od czasu do czasu z wózkiem zj**ałbym chętnie gościa za takie parkowanie, ale chyba ograniczę się do włożenia kartki za wycieraczkę, jak to zrobił jeden ze współuserów SS :mryellow:

Re: Parkowanie

Pią, 21.08.2009, 13:32

Jest tego mnóstwo i osobiście bardzo mnie irytuje niedbalstwo przy parkowaniu. Wkurwia mnie, jak ktoś nie może poświęcić 10 sekund dłużej, żeby stanąć tak, by nikomu innemu przy tym nie wadzić.

Re: Parkowanie

Pią, 21.08.2009, 14:19

Wkurwia mnie....


panie mod czy to dozwolone. A z innej beczki co się czepiacie gościa, śpieszył się to stanoł. Na karetkę też byście tak reagowali?

Re: Parkowanie

Pią, 21.08.2009, 14:37

A z innej beczki co się czepiacie gościa, śpieszył się to stanoł.

To z jaką prędkością wjezdzał na to miejsce że nie wyhamował? :lol: Ciężko mu było wycofać czy jak? Rozumiem, mondeo auto długie, ale nie aż tak żeby trzeba było tarasowac chodnik :roll:
A co do karetki, to jest zupełnie inna sytuacja i zupełnie tutaj to porównanie nie pasuje.

Re: Parkowanie

Pią, 21.08.2009, 14:38

fred_Ro napisał(a):A z innej beczki co siÄ™ czepiacie goĹ›cia, Ĺ›pieszyĹ‚ siÄ™ to stanoĹ‚. Na karetkÄ™ teĹĽ byĹ›cie tak reagowali?


Co za różnica czy się spieszył, teraz przez jego pośpiech piesi muszą po krzakach latać. I nie wiem co ma do tego karetka.

Re: Parkowanie

Pią, 21.08.2009, 16:20

piesi muszą po krzakach latać.


to co napisałeś dwuznacznie się kojarzy. Ja rozumiem to że przez kierowce piesi nie mogą dostać się do szaletu miejskiego. o to ci chodzi?

Re: Parkowanie

Pią, 21.08.2009, 17:30

fred_Ro, rozwalasz mnie kaĹĽdym swoim postem :lol:

Re: Parkowanie

Pią, 21.08.2009, 19:18

fred_Ro napisał(a):
Wkurwia mnie....


panie mod czy to dozwolone. A z innej beczki co się czepiacie gościa, śpieszył się to stanoł. Na karetkę też byście tak reagowali?


A Ty co, KsiÄ…dz ? To nie lekcja religii...

Wracając do tematu. No to ja trochę fotek porobie do tego tematu, bo w moim mieście (Książ Wielkopolski) co 2 auto jest zaparkowane tak, że wk*rwia do potęgi entej. Poczekajcie no, jutro jest sobota i przyjadą ludzie na targ z okolic to dopiero będzie akcja, zrobie kilka fotek minimum :twisted:

Re: Parkowanie

Pią, 21.08.2009, 22:24

A najbardziej wkur....zajÄ…ce jest to, ĹĽe Tico zajmuje tyle miejsca co TIR z naczepÄ… :evil:

Re: Parkowanie

Nie, 23.08.2009, 20:12

Tico


Macie jakiś kompleks panowie? Tico to ta sama klasa co matiz czy 107. A odpowiada standardem latom 80-tym(przecież wtedy powstał).

Re: Parkowanie

Nie, 23.08.2009, 20:35

Cytuj:
Tico


Macie jakiś kompleks panowie? Tico to ta sama klasa co matiz czy 107. A odpowiada standardem latom 80-tym(przecież wtedy powstał).


spokojnie człowieku bo zaraz cię rozniesie. Są auta i pseudosamochody. I tak już musi być

Re: Parkowanie

Pon, 24.08.2009, 6:36

Panowie, koniec OT...
W temacie nie chodzi, jakiej jest klasy jakiĹ› samochĂłd, ale jakiej klasy sÄ… kierowcy parkujÄ…cy samochody :mryellow:

Re: Parkowanie

Pon, 24.08.2009, 18:07

Le Cobusier napisał(a):
Tico


Macie jakiś kompleks panowie? Tico to ta sama klasa co matiz czy 107. A odpowiada standardem latom 80-tym(przecież wtedy powstał).

bardziej chodzi o to, że auto tych gabarytów często jest zaparkowane tak jakby faktycznie potrzebowało tyle miejsca co TIR.

Re: Parkowanie

Pią, 28.08.2009, 22:48

znów ten sam gość
Image
:evil:
Odwrotna tendencja niĹĽ powyĹĽej
Image

Image


Parkowanie na styk
Image
nawet mnie trochę widać...

Re: Parkowanie

Sob, 29.08.2009, 15:46

Parkowanie na styk


cwaniak bo masz hak :D :twisted:

Re: Parkowanie

Sob, 29.08.2009, 16:00

mnie to bardziej dziwi dlaczego się u nas parkuje na chodniku czasami ja jeden z drugim pacanem (co nawet widać na zdjęciu z pierwszego postu) zaparkuje na cały chodnik, co ja mam przelecieć nad jego samochodem?? nie ważne czy pod kątem czy równolegle czy prostopadle i tak wpierdielają się na cały chodnik! tak mnie to wkur..... że ja pier...... nie można z kulturą zostawić samochodu tuż przy krawężniku? przecież chodnik to nie parking, nie ma siły aby wytrzymał tak wielki nacisk i się niszczy. a później ludzie idą i wykręcają sobie kostki na rozpie.... chodniku. :?

Re: Parkowanie

Sob, 29.08.2009, 16:20

pardon napisał(a):
Parkowanie na styk


cwaniak bo masz hak :D :twisted:

to jedno sprawia, że pewniej się czuję na parkingach i debilach jeżdżących w małyvh odległościach za mną :mryellow: aczkolwiek drzwi tu i ówdzie i tak mam poobijane :/

Re: Parkowanie

Sob, 29.08.2009, 18:40

pardon napisał(a):
Parkowanie na styk


cwaniak bo masz hak :D :twisted:


Mnie to oraz to, że mam właściwie gumowy przedni zderzak uratowało przed kosztami z tytułu kolizji którą spowodowali złodzieje, którzy zajmuali mi samochód ;) Wbili się w w Vectre z hakiem, a polo miało małe niewidoczne wgnieconko na zderzaku ;)

Co do parkowania to mam kilka asów w moim bloku ;) Jest nawet pani która kiedyś wyjedżając z parkingu przytarła swoim autem o Ascone, a że Ascona miała nieco opadły zderzak zaczepił się o samochód tej Pani ... oczywiście zamiast wycofać itd. próbowała dalej wyjechać i właściwie ciągneła Ascone za sobą, jak udało jej się "uwolnić od Ascony" :lol: wyszła z samochodu zobaczyła tylko co z jej autem i pojechała dalej :roll:

Re: Parkowanie

Nie, 30.08.2009, 21:00

Image

na haka go ! Żart :lol:

Re: Parkowanie

Nie, 06.09.2009, 22:42

Ten sam dzień, ten sam czas i ta sama ulica i o dwóch kozaków w 4x4 za dużo. A właściciel UAZ'a to chyba jakiś dolnośląski fanatyczny wielbiciel Związku Radzieckiego - na masce i po bokach wymalowane ma emblematy ZSRR. Za to kierowca Suzuki Samurai'a u mnie w mieście jest już znany z kozackiego stylu parkowania. Denerwuje to jak cholera, szczególnie jeśli stoisz przed takim debilem i potem jest trudno wyjechać, albo jest to niemożliwe jeżeli drugie auto zastawia cię od tylu... :/

Image
Image
Wyślij odpowiedź