Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 9:14




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Kącik gracza 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Kącik gracza
http://www.gram.pl/art_9gPhJ,3_Cyberpun ... iewac.html
ciekawy artykuł na temat nadchodzącej polskiej odpowiedzi na Deus Ex Human Revolution.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pią, 08.06.2012, 14:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post Re: Kącik gracza
Znacie jakąś dobrą grę strategiczna? jestem fanem gier typu Stronghold I, Krzyżowiec, Age of empires itp, coś w czasach średniowiecza gdzie buduje się ogromne fortece itp ;). Dziś zakupiłem z ciekawości strongholda 3 i jestem załamany, nie wiem czym się kierowali twórcy ale kompletnie gra mi nie podchodzi, skupili się chyba bardziej na wyglądzie samej gry, który miał być bardziej realistyczny, a generalnie wyszedł nieciekawy... Przychodzi wam coś do głowy ??jakieś nowości ?


Śro, 20.06.2012, 21:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Kącik gracza
Plemiona xD

_________________
locha lover


Śro, 20.06.2012, 21:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Kącik gracza
supcom. epicki rts.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Śro, 20.06.2012, 23:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: Kącik gracza
Kiedyś to były czasy, nie było bajeranckiej grafiki, więc twórcy musieli skupić się na grywalności. Teraz tworzy się pod wygląd, to czy gra wciąga jest drugorzędne...na szczęście nie we wszystkich przypadkach


Pią, 22.06.2012, 20:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: Kącik gracza
Sporo w tym racji. Parę miesięcy temu z entuzjazmem odpalałem LA Noire, ale mimo niezłej grafiki itp itd, ma słaby klimat. O wiele lepsza była stara, przygodówka w 2D Jack Orlando :wink:


Pią, 22.06.2012, 21:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Kącik gracza
W trochę innym klimacie niż te wszystkie średniowieczne inkwizycje i zamki ale polecę Tropico 3, wyszło niedawno w którymś CD Action. Kupiłem, bo pamiętałem jak parę ładnych lat temu zagrywałem się w pierwszą część. Trójka wciąga bardzo mocno a na dodatek relaksuje, do tego ma fajną oprawę dzwiękową. Brać i grać a nie robić jakieś konie trojańskie czy inne wyprawy krzyżowe :twisted:

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Pią, 22.06.2012, 21:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Kącik gracza
bawi się ktoś w mmo samochodowym NFS world?
gra za free + mikro płatności (generalnie da się osiągnąć w grze wszystko bez wydawania realnych pieniędzy).
ściągam sobie aby zerknąć co i jak. jak coś to dajcie znać to pośmigamy razem.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Sob, 23.06.2012, 13:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: Kącik gracza
Polecam od siebie Scania Truck Driving Simulator. Potrzebowałem 3 dni i rozwaleniu ze złości kilku przyczep, ale w końcu zaczynam się przyzwyczajać do kierowania "w drugą stronę".
Grafika jest dobra, a okolice poza miastem malowniczo wyglądają. Do tego porządne odwzorowanie kokpitu, prawdziwy dźwięk Scanii oraz dość realnie wyglądający deszcz stanowią o tym, że warto sobie to sprawdzić. No i co najlepsze, z czasem zaczyna wciągać :>
Mam nadzieję, że wkrótce doczekamy się dużo większej ilości dróg, wtedy to godziny w to pójdą:)
Mała próbka - w deszczu
PS. Wymagania ma całkiem spore.


Czw, 05.07.2012, 22:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Kącik gracza
gram sobie właśnie w SW:TOR, jakby co to na jesieni będzie przechodzić na model f2p ale nie p2w

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Sob, 04.08.2012, 17:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: Kącik gracza
Cytuj:
Na MSPO pokażemy najnowszą wersję taktycznego symulatora pola walki VBS2 w wersji 2.0 z polskim interfejsem użytkownika:


http://www.youtube.com/watch?v=tUIgJd7AreI&feature=youtu.be

Cytuj:
[...]licencja indywidualna niecałe 2400.00 Euro netto.


grubo :roll:

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Sob, 25.08.2012, 13:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: Kącik gracza
Gra ktoś z Was może w World of Tanks? http://worldoftanks.eu/
Darmowe MMO (oczywiście z opcją konta premium, mikropłatnościami itd. - ale brak premki nie skazuje na porażkę, nie jest to gra typu "pay for win")
Jeśli ktoś ma nadmiar czasu to polecam, radość z ładowania Niemcom przeciwpancernych w przedziały amunicyjne - ogromna :twisted:

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Nie, 26.08.2012, 20:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Kącik gracza
Ja gram jeszcze od czasów bety, bardzo dobra gra np. na pół godziny relaksu (będzie na mniej wiecej 3-4 bitwy) :wink:

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Nie, 26.08.2012, 23:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post Re: Kącik gracza
Wiecie ,co jako miłośnik takich klimatów zdecydowałem się zainstalować World of Tanks .Zawiodłem się po całości. Walę kolesiowi gruchy w działo-nic potem w gąsienice żeby się nie mógł ruszyć-nic a on we mnie raz i po bitwie. JAKIM CUDEM ????

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Śro, 29.08.2012, 17:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Kącik gracza
Roznica poziomu czolgow? Napisz może czym i do czego strzelałeś.

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Śro, 29.08.2012, 18:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: Kącik gracza
Działa nie są perfekcyjnie celne, na dystansie 100m potrafią "zzezować" nawet o 60cm, więc strzał w działo nie zawsze się udaje. Zresztą strzał w wieżę jest kiepskim wyjściem, bo zazwyczaj jest najlepiej opancerzona. Druga sprawa, gąsienice zdjąć można tylko strzelając w przód lub tył gąsienicy, w samą "taśmę" - strzały w bok czołgu dają normalne obrażenia. Jeśli np. wyjechałeś LTraktorem na M2 z minihaubicą to nic dziwnego że padłeś na strzał. To nie jest symulator, ale nieźle oddaje pewne realia i znakomicie odzwierciedla charakterystyki dział i pancerzy na pojazdach. Napisz dokładnie o co poszło, może ja i Tapir pomożemy. W międzyczasie polecam to: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/79468-jedyny-sluszny-poradnik/, znakomity poradnik dla początkujących.

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Śro, 29.08.2012, 20:04
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Kącik gracza
WOT wymaga jednak zaangażowania się w tą grę i nieco ogarnięcia, dlatego tak przegrałeś ;) To nie GTA. Dlatego ja od tej gry odszedłem, bo jednak trzeba się nią trochę zainteresować, żeby jakoś sensowniej tam pograć, a z moim zaangażowaniem to odechciało mi się grać jako tło całej walki ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 29.08.2012, 20:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 607
Miejscowość: Jarocin
Post Re: Kącik gracza
Otóż to, w tej grze trzeba ugrzęznąć na dłużej, uczyć się słabych punktów w pancerzu czołgów, poznać wszelkie taktyki walki, dopasować się do czołgu, poćwiczyć trochę trygonometrię (nie żartuję :twisted: ) i spędzić kilka godzin na jutubie choćby z czystej ciekawości. To nie jest GTA, lepiej bym tego nie ujął Icek :)

_________________
"Being second is to be the first of the ones who lose."
Ayrton Senna da Silva
Motor Show 2012


Śro, 29.08.2012, 20:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post Re: Kącik gracza
Tapir napisał(a):
Roznica poziomu czolgow? Napisz może czym i do czego strzelałeś.

PZkpFW 35 kontra T26. Teraz wybadałem jakiś czołg III Tieru ale się na razie nie przesiadam gdyż czekam na doświadczenie żeby wysłać załogę do szkoły pułkowej. Tak swoją drogą najlepiej idzie mi francuskimi papruchami FT17 potrafiłem 4-5 gości trzepnąć. Im więcej gram tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu ze w tej grze warto być kamperem. Niech się rozrzedzi i wchodzimy do walki :)

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Śro, 29.08.2012, 21:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: Kącik gracza
Kojarzycie jakąś samochodówke z XXI w. w której możemy polatać samochodami z lat 80 i 90 ?

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Czw, 30.08.2012, 12:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018