Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 19:42




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna
Kącik gracza 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: KÄ…cik gracza
To nie wiem jak dałeś radę. Mi opcja jazdy w TDU przypomina jakiś dodatek do simsów, a nie grę samochodową.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 21.03.2011, 15:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: KÄ…cik gracza
Mnie trochę TDU też trochę irytowało ale jeździłem, jeździłem i jeździłem, aż do porzygu. Zondą 2000km w tydzień zrobiłem. W tle grało ah.fm i sielana, klimat był naprawdę niezły. Wyścgi 2h dookoła wyspy, to było coś :D
Przypadkowo później tylko skasowałem konto, tzn skasowałem cały progres... Nie zacząłem od nowa bo psychika mi za bardzo siadła...

_________________
locha lover


Pon, 21.03.2011, 16:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: KÄ…cik gracza
Tzn. sama fabuła jest idiotyczna, a kariera była najbardziej liniowa jaką można sobie wyobrazić. Żeby poczuć tą grę, trzeba spędzić więcej czasu.
Parę dni temu byłem on-line, z innym graczem przebyłem w Mustangu około 50 km cruisingując po wyspie. Trudno mi sobie wytłumaczyć, w jaki sposób można tak dobrze przenieść miękkość zawieszenia na grę, ale to się po prostu czuje. Wielką zaletą jest też szerokie wsparcie modderów... Dźwięki, nowe modele itp itd powstają do dzisiaj, w tym świetne converty z Forzy 3.
PS. Moje savy trzymają do dzisiaj, udało się jakoś zawsze zapisać przed formatem :>


Pon, 21.03.2011, 21:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
będzie można spotkać kogoś w nadchodzącej grze SW The Old Republic?
http://www.swtor.com/ <- oficjalna stronka.
gra zapowiada się mega mega świetnie. będzie znacznie wyższych lotów od galaxies, i zapewne będzie mnóstwo dodatków jak do wowa. MMO, ale czy abonament będzie? na obecną chwilę nic pewnego. ja jednak mam nadzieję że będzie. przynajmniej odsieje to masę debili.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pią, 01.04.2011, 12:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
SW ToR będzie nowym poziomem w kwestii gier MMO ;) będzie zrobiona tak kompleksowo pod wieloma względami że serio jeszcze tego nie było. np walki w zwarciu zazwyczaj sprowadzają się do tego że postać, którą kierujemy, macha w ten sam sposób mieczem czy buławą. tutaj postać będzie blokować ciosy, nawet kilku przeciwników, bez naszego udziału. walki mają wyglądać naprawdę widowiskowo i ogólny klimat z gry ma przypominać ten z filmów. inną ciekawą kwestią jest brak debilnych zadań typu zabij 20 stworów aby dostać to czy tamto. no nie żeby się dało tego uniknąć w 100% bo takie zadania też mogą być ciekawe, ale odpowiednio stworzone i w odpowiednich momentach ;) jednak twórcy chcą uniknąć tego że 90% zadań będzie tego typu, jak to jest w wielu grach mmo (np wowie :D). idąc dalej, gra będzie miała 100% podkład głosowy. czyli każda postać neutralna, z którą będzie można pogadać, będzie dysponować swoim głosem. ale to i tak jest pryszcz przy tym że tutaj będzie pierwszy raz użyte coś na zasadzie multidialogu. podczas wykonywania misji w rozmowach będzie brać udział cała grupa, a nie tylko jej lider. co to da? nieprzewidywalność, gdyż ktoś może powiedzieć coś innego niż my chcemy ;). gra zapowiada się arcyciekawie ;)

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Czw, 07.04.2011, 11:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
Tekken vs Street fighter. oto jest pytanie.. ja wolÄ™ soul calibura

http://www.gametrailers.com/video/capti ... ter/712738
kogoś posrało. to będzie dopiero fail

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Śro, 13.04.2011, 0:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 636
Miejscowość: Konstancin [WPI]
Samochód: V8 M60B40
Post Re: KÄ…cik gracza
Mam TDU2 na PS3. Gra, póki co, strasznie cienka. Mało w nią grałem (brak czasu), ale pierwszy kontakt smutny - słaba grafika i dziwne sterowanie.

_________________
HABEMUS SEDAN


Śro, 13.04.2011, 7:31
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post Re: KÄ…cik gracza
Ja ostatnio dostałem od mojej lubej Killzone 3 + Sharp shooter... trochę byłem nastawiony sceptycznie do tego zestawu, zwłaszcza, że nie grałem w Killzone 2, a wypadało by od tego zacząć. Do tego ten "dziwny" kontroler. Odpaliłem gre z botami dla spokojnej nauki obsługi kontrolera i... grałem 5 godzin :twisted: Co prawda nie jestem w stanie narazie osiągnać skuteczności nawet w 10% tego co na padzie, jednak fun i zabawe jaką to daje można co najmniej z paintballem porównać - tylko tu jestem spocony ale nie udupcony :twisted: Do tej pory byłem średnio nastawiony na cały zestaw Move -gry owszem fajne ale dość prymitywne i monotonne. Teraz naprawdę widze pazur w tym kontrolerze i uważam, że bije na głowe kineckta, na którym do xskrzynki też miałem okazje pograc. A co do samego KZ3, łot zwykła strzelanka, pewno gdyby nie obsługa move nie zwrócił by człowiek na nią uwagi :roll:


Śro, 13.04.2011, 9:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1259
Post Re: KÄ…cik gracza
Do posiadaczy PS3/PSP: Czy was też wkur*ia, długi już, brak PSN? Jeśli to prawda, że stoją za tym Anonymous, to uważam, że powinni oni ponieść niezłe konsekwencje :evil:


Pią, 22.04.2011, 20:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 636
Miejscowość: Konstancin [WPI]
Samochód: V8 M60B40
Post Re: KÄ…cik gracza
No fajnie nie jest, pośmigałby w TDU2 z ludziami a się nie da.

Jednak trochę przekonałem się co do gry, jak już pisałem grafika biedna - ale w miarę wybór aut no i swoboda jazdy.

_________________
HABEMUS SEDAN


Pią, 22.04.2011, 21:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1259
Post Re: KÄ…cik gracza
Hmmm, ja jeszcze nie grałem, ale dopiero co zakupiłem Portal 2 kilka dni temu i chciałem pogłówkować online... :( Na szczęście zostało mi jeszcze kilka "testów" do zaliczenia w trybie 1 gracza. Ta gra jest naprawdę bardzo fajna, polecam! :wink:


Pią, 22.04.2011, 21:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: KÄ…cik gracza
CoĹ› na czasie dla fanĂłw CS'a:
''Pewien fan gry Counter Strike: Source przygotował prawdziwą gratkę dla wszystkich domorosłych żołnierzy, którzy pragną walczyć z terroryzmem – mapę dokładnie odwzorowującą ostatnie miejsce ukrywania się Osamy bin Ladena w Abbottabadzie, w Pakistanie.

Twórca mapy – niejaki Fletch – zapowiedział, że planuje przerobienie jej, tak aby można było tam odgrywać scenariusz z bombą lub zakładnikiem, lecz póki co pozwala ona na zwykłą, deathmatchową rozgrywkę.''
Wszyscy zainteresowani mapę mogą pobrać:http://www.gamebanana.com/maps/156014

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Pon, 09.05.2011, 20:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
Image

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pon, 09.05.2011, 21:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3006
Post Re: KÄ…cik gracza
w zwiazku z tym,ze niby postawili PSN na nogi i ,ze mozna sobie sciagnac te darmowe gry jako zadosc uczynienie mam pytanie - wam tez jeszcze nie dziala PS Store?

_________________
NIE KIKAJ W TO

Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?

ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)


Czw, 19.05.2011, 20:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 636
Miejscowość: Konstancin [WPI]
Samochód: V8 M60B40
Post Re: KÄ…cik gracza
Nie działa...

_________________
HABEMUS SEDAN


Czw, 19.05.2011, 20:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: KÄ…cik gracza
ktoś próbował Wieśka dwa?

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Czw, 19.05.2011, 20:37
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post Re: KÄ…cik gracza
Z tego co czytałem jakoś w przyszłym tygodniu PS Store ma być uruchomione i wtedy będzie do odpalenia cały pakiet Welcome back czy cos takie :) 2 gry do ściągnięcia + darmowy dostęp do plusa na miesiac (a tam też troche gier można pociągnać)


Sob, 21.05.2011, 9:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1259
Post Re: KÄ…cik gracza
A dokładniej to 24 maja :wink:


Sob, 21.05.2011, 15:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 636
Miejscowość: Konstancin [WPI]
Samochód: V8 M60B40
Post Re: KÄ…cik gracza
Jak padła nie sprzedam to pościągam co tam dają.

_________________
HABEMUS SEDAN


Sob, 21.05.2011, 22:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 929
Samochód: Viggen
Post Re: KÄ…cik gracza
Trafiłem (przez przypadek)na coś takiego:zwiastun

A tutaj pierwsze nagranie z gryDead Island

Dead Island to robione przez polską firmę Techland połączenie survival horroru oraz RPGa.

Wyszedł kolejny zwiastun CoD'aCall of Duty MW3

największego chyba konkurenta Battlefield'a 3

_________________
,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca,
niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln


http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488


Wto, 24.05.2011, 15:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018