Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Sob, 07.04.2012, 10:00

Tapir napisał(a):Sygic zezĹ‚oĹ›ciĹ‚ mnie o jeden raz za duĹĽo.

Szukam porządnej nawigacji na Androida, może być płatna, najlepiej gdyby była offline. W tej chwili sprawdzam trial Mapamap. Jakieś inne pomysły?


Ja korzystałem swego czasu z iGo i byłem zadowolony.

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Nie, 08.04.2012, 22:22

Istnieje jakiś inny niż defaultowy program do gmaila na andruta? bo ten standardowy nie odświeża mi listy maili, na chwile obecną na przykład ostatnie mam z marca :evil: klikam "odśwież" ale kręci i nic, random. Za tydzień coś pobierze znów tylko stare śmieci. Synchronizacja jest zerowa z kontem, mimo tego że telefon 24h jest online. Żeby przeczytać pocztę muszę włazić na gmaila przez przeglądarkę www. Żenada!

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Pon, 09.04.2012, 21:49

Tapir, jeśli głównie na Polskę to Automapa się sprawdzi ;]

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 10:07

pardon napisał(a):Istnieje jakiĹ› inny niĹĽ defaultowy program do gmaila na andruta? bo ten standardowy nie odĹ›wieĹĽa mi listy maili, na chwile obecnÄ… na przykĹ‚ad ostatnie mam z marca :evil: klikam "odĹ›wieĹĽ" ale krÄ™ci i nic, random. Za tydzieĹ„ coĹ› pobierze znĂłw tylko stare Ĺ›mieci. Synchronizacja jest zerowa z kontem, mimo tego ĹĽe telefon 24h jest online. Ĺ»eby przeczytać pocztÄ™ muszÄ™ wĹ‚azić na gmaila przez przeglÄ…darkÄ™ www. Ĺ»enada!


Próbowałeś opcje synchronizacji w telefonie sprawdzić?

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 10:26

ustawiałem na najczęstszą (chyba co godzine?) :roll:

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 11:53

pardon napisał(a):Istnieje jakiĹ› inny niĹĽ defaultowy program do gmaila na andruta? bo ten standardowy nie odĹ›wieĹĽa mi listy maili, na chwile obecnÄ… na przykĹ‚ad ostatnie mam z marca :evil: klikam "odĹ›wieĹĽ" ale krÄ™ci i nic, random. Za tydzieĹ„ coĹ› pobierze znĂłw tylko stare Ĺ›mieci. Synchronizacja jest zerowa z kontem, mimo tego ĹĽe telefon 24h jest online. Ĺ»eby przeczytać pocztÄ™ muszÄ™ wĹ‚azić na gmaila przez przeglÄ…darkÄ™ www. Ĺ»enada!

Także mam ten sam problem. Aplikacja od Interii jak tylko pojawi się mail to od razu powiadamia na wyświetlaczu i jest fajnie. Tyle tylko, że jak już dam odśwież to odświeża ale czego ja mam to robić? -_-

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 12:01

Dziwne to u was.. ja daję "odśwież" i od razu mi pobiera najnowszą pocztę, bez wchodzenia przez przeglądarkę..

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 12:13

ja nawet jak ręcznie wymusze odświeżenie to kręci i baskont, nic nie aktualizuje, nisko :roll:

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 12:37

jakiego masz androida?

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 12:49

2.2.1 :/

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 12:54

spróbuj może zaktualizować do 2.3.4 Wtedy powinno być ok.

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 14:23

Czy ktoś z forum potrafiłby zdjąć bootloader z SE Live with Walkman ? (soft orange :/)
Albo zna ROM na zablokowany bootloader ?

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 17:11

pardon napisał(a):2.2.1 :/


A inne programy Ci siÄ™ aktualizujÄ… na bieĹĽÄ…co jak trzeba? MoĹĽe problem leĹĽy w "inicjacji" 3G?

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 19:11

Co do programów pocztowych polecam K9 Mail - obsługuje u mnie konta na Onecie i Interii. Żadnych problemów nie robi (a mam Spicę 2.2.2 GingerMIX).

A odnośnie nawigacji - dostępna jest przecież już AutoMapa :P

Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie

Wto, 10.04.2012, 19:18

Ja miałem taki sam problem, ale po wgraniu nowego softa dalej działa

Re: Druidzi SŚ.pl - temat o androidzie

Pon, 13.08.2012, 13:10

https://play.google.com/store/apps/deta ... z.car.game

Polecam aplikacje dla kogoś kto chce się sprawdzić. Poziom trudności przeróżny.

Re: Druidzi SŚ.pl - temat o androidzie

Pon, 12.11.2012, 10:19

Nie wiem, czy to dobry temat na takie zapytanie, ale jakiego tableta do 1000 PLN byście wybrali, najlepiej z Androidem 4.0?
W zasadzie celowałem w Sony lub Samsunga, ale czy warto przepłacać?

Re: Druidzi SŚ.pl - temat o androidzie

Pon, 12.11.2012, 10:25

Ja bym brał Nexusa 7. Mój współlokator ma od jakiegoś miesiąca, dał 1000 zł i nie narzeka. Tegra 3 4x1,2 GHz jeśli dobrze pamiętam, 1 GB ramu, 16GB wewnętrznej, Android 4.1.2 w standardzie. W końcu to do niego podczas prezentacji porównywano nowego iPada, czyli nawet Apple twierdzi że to dobry sprzęt :)

Re: Druidzi SŚ.pl - temat o androidzie

Pon, 12.11.2012, 10:50

A coś z ekranem ok. 10 cali?

Re: Druidzi SŚ.pl - temat o androidzie

Pon, 12.11.2012, 12:01

Ew. 8.9"
http://allegro.pl/samsung-galaxy-tab-gt ... 58782.html
Wyślij odpowiedź