Obecny czas: Sob, 11.05.2024, 20:43




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Druidzi SŚ.pl - temat o androidzie 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
ten (c)hu(j)awei od playa to zupełna porażka, miałem go w pracy i serio bateria trzymała 3-4 h :lol:

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Sob, 03.09.2011, 13:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: Łańcut
Samochód: Honda Civic
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
A moja milestone nieważne czy używam ją intensywnie czy normalnie czy wcale i tak co wieczór woła o posiłek :lol:

Lepiej było jedynie po zainstalowaniu MIUI ale wtedy z kolei był problem z 3g więc wole ładować niż nie mieć neta ;). Ale swoją drogą wniosek z tego taki, że gdyby programiści się postarali baterie spokojnie mogłyby troche dłużej trzymać


Sob, 03.09.2011, 13:52
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Pojawił się na andka program JakDojade.pl (dostępny w android market) i polecam. Przydatna rzecz.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 03.09.2011, 17:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
t0m3k911 napisał(a):
- karta pamięci jest pod baterią więc średnio się z niej korzysta
- nie wykrywa go jako pamięć masowa w radiu (w aucie :> )

Nigdy nie wyciągam karty, żeby coś dograć na telefon. Istnieje Dropbox, albo kabel to kompa. Po co wyjmować karte?
Jako pamięć masowa? Przecież gniazdko w radiu nigdy takiego sprzętu nie wykrywa.
Telefon faktycznie nie jest hajende.

_________________
ExoticCars.pl


Pon, 05.09.2011, 17:19
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Wreszcie od kilkunastu dni jestem szczęśliwym posiadaczem pakietu internetowego. Na te chwile sami w Orange nie są w stanie mi odpowiedzieć o co chodzi, bo okresy w których mi się zmienił abonament są kompletnie nie zgodne z okresem rozliczeniowym, do tego moja reklamacja na nienależnie naliczone 50 zł została uwzględniona i cała zagadka rozwiąże się dopiero gdy przyjdzie billing, ale mniejsza o to.

Szczerze mówiąc jestem mega mile zaskoczony - mam pakiet 500 mb i.. jest to naprawdę dużo. Obsługa YT, stron czy FB przez Operę pożera naprawdę śmieszne ilości i myślałem, że ten pakiet szybciej mi będzie uciekał.

A teraz bardziej na temat Androidowy - Samsung co miesiąc obiecuje, że pod koniec miesiąca wyda nowy oficjalny soft i... oczywiście co miesiąc znów go ma wydać. Obecnie mam 2.2.1. i miał wyjść 2.3.4 i oczywiście cały czas ściemniają, że wyjdzie za kolejny miesiąc. Jak to wygląda u posiadaczy HTC/ innych marek? Zapowiada się u Was nowszy soft, czy też raczej niekoniecznie?

I przy włączonym ciągle necie teraz praktycznie we wszystkich grach mam denne reklamy - jakiś task killer polecacie? Jak one działają i jak dobrać sensowny, żeby nie blokował np. aktualizacji pogody z BF?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 10.09.2011, 13:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
AdFree Android, ale działa tylko na zrootowanym sofcie.

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Sob, 10.09.2011, 19:49
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Nie mam roota ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 11.09.2011, 14:32
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Testował już ktoś nawigacje by Google? Obecnie mam iGo, a nawigacji ogólnie rzecz biorąc używam sporadycznie. Jak się spisują te mapy Google i dużo neta ciągną?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 12.09.2011, 14:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: Łańcut
Samochód: Honda Civic
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Troche na tym jeździłem, ogólnie jest spoko, prowadzi tak jak sam bym pojechał ale zdarzyło się, że przy jej używaniu zrestartował mi się telefon.
Transfer chyba nie jest za wielki, a zresztą dostosowuje go do zasięgu bo o ile przy 3g/H ściąga całą mapkę czy nawet widok z satelity to przy E/G jest tylko linia szosy, którą jedziemy. Swoją drogą po ponad roku używania androida nigdy nie zdarzyło mi się przekroczyć limitu transferu (i to nawet jak w T-erze miałem paczkę 100mb).
Super sprawą jest działające wyszukiwanie głosowe :D


Pon, 12.09.2011, 16:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Dlatego się zastanawiam nad tą nawi, bo obecnie korzystam z niej raz na miesiąc więc po co mam i system być obciążony zbędnym 30 mb z iGo ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 12.09.2011, 16:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1741
Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Dokładnie, wywaliłem iGo i po prostu używam tej od googla. Szkoda tylko, że nie ma info o prędkości i fotoradarach

_________________
"Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson


Pon, 12.09.2011, 19:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Dzisiaj jeździłem na niej - jak na takie warunki to więcej niż spoko.

_________________
locha lover


Pon, 12.09.2011, 20:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Wyszukiwanie głosowe całkiem sprawnie działa. W takim razie zostaje na mapach G.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 12.09.2011, 20:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
To już bardziej zależy od słuchawki, ja mam sluchawkę od SE do swojego Wildfire i po włączeniu BT w telefonie muszę włączyć słuchawkę - wtedy automatycznie się sparuje.

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Pon, 26.09.2011, 16:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
spider napisał(a):
t0m3k911 napisał(a):
- karta pamięci jest pod baterią więc średnio się z niej korzysta
- nie wykrywa go jako pamięć masowa w radiu (w aucie :> )

Nigdy nie wyciągam karty, żeby coś dograć na telefon. Istnieje Dropbox, albo kabel to kompa. Po co wyjmować karte?
Jako pamięć masowa? Przecież gniazdko w radiu nigdy takiego sprzętu nie wykrywa.
Telefon faktycznie nie jest hajende.


Zarówno N95 8GB jak i KU990 działały jako pamięć USB po podłączeniu kablem do radia, więc jest to możliwe.
Wyjęcie karty przydaje się, gdy kabel aktualnie jest w samochodzie :>


Pon, 26.09.2011, 17:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
pamięć masową wykrywa radio w każdym telefonie, w którym da się ją (kartę) ustawić jako pamięć masową po podłączeniu do usb. nawet samsung j700 (stare padło) to potrafi.

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Pon, 26.09.2011, 19:47
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Od jakiegoś czasu sklep Android na telefonie uległ modyfikacją (nowy layout) i czy tylko mi jakoś wolniej ten sklep chodzi i do tego przy niektórych aktualizacjach potrafi się zamulić?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 03.10.2011, 16:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Jak w swoich smartfonach rozróżniacie czy pracujecie na WiFi czy na internecie od sieci? Bo znam kilka osób które mają taki problem, że mimo że maja wifi dostępne to internet ciągnie od operatora :/

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Śro, 16.11.2011, 21:31
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
U mnie jak jest włączone WiFi i jest połączone z WiFi to jest i ikonka że nie idzie transmisją danych, tylko WiFi wiec pierwszy raz spotykam się z takim problemem. Może im router resetuje połączenie, albo słaby zasięg i tel. nie ogarnia.

W kaĹĽdym bÄ…dĹş razie u mnie na Andro 2.3.5 nie ma takiego problemu.

A pozostajÄ…c w temacie andruta polecam dla obywateli w sieci orange program Orange iCare do kontroli stanu konta oraz grÄ™ Guns'N'Glory :D

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 16.11.2011, 21:43
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Druidzi SĹš.pl - temat o androidzie
Panowie pomocy ;) zalogowałem się na swoje kontro gmail żeby ściągnąć coś swojej koleżance na jej HTC i nie mam pojęcia w jaki sposób się wylogować na jej telefonie. Są jakieś sensowne pomysły ?

Ok wiem jak zrobić żeby się wylogować, wchodzi się w zarządzanie aplikacji, wybiera androida i czyści dane. Wtedy trzeba się ponownie zalogować. Teraz problem jest taki, że od razu pokazuje konto na którym było się zalogowanym i nie można tego zmienić przy ponownym logowaniu ? Pomocy;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 19.11.2011, 11:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018