Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 13:01




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Pomoc w głosowaniu - Mazda MX-3 & MX-5 
Autor Wiadomość

Postów: 1
Post Pomoc w głosowaniu - Mazda MX-3 & MX-5
Witam wszystkich!
Jest sprawa! Wiem, że to dziwnie wygląda, bo dopiero co zarejestrowałem się na forum, ale potrzebuję Waszej pomocy, a w zasadzie potrzebujemy jej razem z moją narzeczoną.
Historia zaczyna się od tego, że kilka lat temu stałem się posiadaczem Mazdy MX-3. Swoją nieuleczalną chorobą motoryzacyjną zaraziłem moją narzeczoną, która teraz szczęśliwie śmiga Mazdą MX-5 :)
Nasze miasto, jakim jest Aleksandrów Łódzki, organizuje walentynkowy konkurs na facebook'u, na najciekawsze i najsympatyczniejsze zdjęcie pary zakochanych. Nagrodą jest darmowe wejście na bal karnawałowy w prestiżowej restauracji, o której marzy moja druga połówka :) I tu pojawia się moja ogromna prośba - potrzebujemy jak największej ilości "lajków" pod naszym zdjęciem w Mazdach :D
Tu jest link do zdjęcia:

https://www.facebook.com/AleksandrowLodzkiOfficial/photos/gm.643143072459056/916572498394962/?type=1&theater

Jeśli zdjęcie Wam się podoba, wystarczy kliknąć "lubię to", aby przybliżyć nas do wygranej :)
Konkurs trwa do tego czwartku (12.02).
Liczymy na Was :) Udostępniajcie gdzie się da :)
Z góry dziękujemy i pozdrawiamy,
Dżasta i Darek :)


Wto, 10.02.2015, 7:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Pomoc w głosowaniu - Mazda MX-3 & MX-5
za piękną Madzię mx5 poszło :wink:


Wto, 10.02.2015, 23:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018