Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 0:33




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Prośba o pomoc w pracy licencjackiej 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Prośba o pomoc w pracy licencjackiej
Jako, że zbliża mi się "termin", wypada zacząć myśleć o napisaniu pracy licencjackiej :P Tu pojawia się mała prośba o pomoc ;)

Piszę na temat "Rozwój motoryzacji w Polsce a panujący ustrój polityczny". Czyli jak w poszczególnych okresach w Polsce miała się motoryzacja :) Szukam na ten temat książek/artykułów/publikacji.. trochę już mam, ale im więcej, tym lepiej. Jeżeli macie jakieś teksty które mogą w tym pomóc będę baaaaaaaaardzo wdzięczny :oops: mogą być linki, ale też nazwy to już będę sobie w razie co szukał ;) niestety większość książek trzeba będzie kupić bo biblioteki raczej takich nie mają, ale no zdaję sobie z tego sprawę :(

Z góry dzięki!!


Sob, 28.03.2015, 13:59
Profil

Postów: 620
Post Re: Prośba o pomoc w pracy licencjackiej
Dość dobrym źródłem wiedzy były artykuły z tygodnika "Motor" - roczniki od 1991 do 2000.


Sob, 28.03.2015, 14:04
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Prośba o pomoc w pracy licencjackiej
http://merlin.pl/Samochody-w-PRL-u_Magd ... 88321.html

Polecam, ogólnie nudna treść ale merytorycznie pod kątem pracy może być dobrym materiałem. Jak coś mogę udostępnić skany albo przesłać z opcją zwrotu ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 28.03.2015, 21:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7459
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Prośba o pomoc w pracy licencjackiej
Zdecydowanie najlepsze źródło to:
• Aleksander RUMMEL - Polskie konstrukcje i licencje motoryzacyjne w latach 1922-1980; Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, Warszawa, 1985
Image (C) Tezeusz.pl
[przykładowa aukcja :arrow: http://archiwum.allegro.pl/oferta/polsk ... 53101.html ]

Zdecydowanie polecam (bodaj jedyne opracowanie zawierające oprócz historii analizę), inne źródła raczej mało mówią o kondycji przemysłu motoryzacyjnego ...

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Nie, 05.04.2015, 22:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 118
Post Re: Prośba o pomoc w pracy licencjackiej
Obczaj książkę Ziemowita Szczerka "Rzeczpospolita zwycięska", tam jest parę informacji o samochodzie Radwan ;)

_________________
Polak potrafi
Jeden z powodów, dlaczego stare jest piękne


Pon, 06.04.2015, 14:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018