Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:51




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Jaką nawigację do samochodu kupić 
Autor Wiadomość

Postów: 27
Post Re: Jaką nawigację do samochodu kupić
W sumie obydwa modele są ciekawe i godne uwagi,może sprecyzuj jaki budżet posiadasz na ten cel i doradzimy coś alternatywnego co także spełni twoje wymagania:)


Czw, 19.11.2015, 11:14
Profil

Postów: 2
Post Re: Jaką nawigację do samochodu kupić
Hej, Podłączę się z moim pytaniem do tematu bo nie chcę niepotrzebnie zaśmiecać forum. Otóż przymierzam się do montażu fabrycznego GPS-a, ale ponieważ do tej pory używałam w tej roli wyłącznie fona, toteż średnio orientuję się w koszcie i w ogóle firmach, które mogą się tym zająć. Z racji na fakt, że mieszkam w małej miejscowości w pobliżu mam tylko jedną firmę, która może mi to zamontować, a mianowicie ich: spam i teraz przechodzimy do sedna; czy ktoś może korzystał z ich usług? Wie, czy warto? A jeśli nie oni, to kogo byście mi polecali? Dodam tylko, że firma musi znajdować się w okolicach Krakowa, bo jestem z Myślenic. Z góry dzięki za pomoc


Czw, 19.05.2016, 8:20
Profil

Postów: 61
Post Re: Jaką nawigację do samochodu kupić
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc o "fabrycznej nawigacji",do jakiego modelu samochodu dokładnie? Podaj kilka szczegółów więcej abyśmy byli w stanie doradzić,z sama firmą i warsztatem myślę,że też nie będzie problemu aby znaleźć kogoś dobrego.


Wto, 21.06.2016, 8:30
Profil

Postów: 9
Post Re: Jaką nawigację do samochodu kupić
Sprecyzuj jaki budżet na zakup nawigacji posiadasz i wtedy chętnie doradzimy, pomożemy na forum podczas wybór. Teraz kiedy mamy grudzień to chyba najlepsza opcja na zakup akcesoriów samochodowych z racji wielu ciekawych promocji i świątecznych rabatów.


Pią, 16.12.2016, 11:46
Profil

Postów: 4
Post Re: Jaką nawigację do samochodu kupić
Wszystko zależy od budżetu...


Śro, 28.12.2016, 14:43
Profil

Postów: 75
Post Re: Jaką nawigację do samochodu kupić
Dokładnie tak, wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć na kupno nawigacji do samochodu. Najlepiej jeżeli posiadać będzie automatyczne aktualizacje plus mapy Europy co często się przydaje. Możesz równe dobrze bazować na Mapach Google.


Czw, 09.02.2017, 12:34
Profil

Postów: 2
Post Re: Jaką nawigację do samochodu kupić
Odradzam Larka - beznadzieja/


Czw, 06.04.2017, 17:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 10
Miejscowość: Łódź
Samochód: Toyota Corolla
Post Re: Jaką nawigację do samochodu kupić
Ja jeżdżę bez nawigacji. Jak trzeba, to korzystam z googlowskiej.


Pią, 07.04.2017, 8:50
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Jaką nawigację do samochodu kupić
od kilku lat telefon z netem i navi z googla, wyjebane na update'y, mapy wszystkich krajów etc. no i zawsze pod ręką

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Wto, 04.07.2017, 22:30
Profil

Postów: 61
Post Re: Jaką nawigację do samochodu kupić
Też racja, nie widzę sensu kupna osobnego urządzenia do nawigacji skoro masz smartfona i możesz śmiało korzystać z Google Maps, aktualizowanych w zasadzie na bieżąco. Jest też możliwość pobrania trasy wcześniej i pracy w trybie offline.


Pon, 04.09.2017, 12:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018