Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 23:15




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 295 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Parkowanie 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Parkowanie
Pewno każdy z Was spotkał się z przypadkami parkowania, które utrudnia wszystkim życie i albo nas wk**wia, albo rozśmiesza...
Jeśli spotkacie się z takimi przypadkami - zróbcie fotę i wrzućcie ją tu

Ja zainicjuję małym filmikiem - trochę OT, ale mnie rozwalił:
http://www.tvn24.pl/2258154,28378,0,0,1,wideo.html

I fota (ten gościu zawsze u mnie na parkingu coś odwala):
Image
jako ojciec podróżujący od czasu do czasu z wózkiem zj**ałbym chętnie gościa za takie parkowanie, ale chyba ograniczę się do włożenia kartki za wycieraczkę, jak to zrobił jeden ze współuserów SS :mryellow:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 21.08.2009, 8:15
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Parkowanie
Jest tego mnóstwo i osobiście bardzo mnie irytuje niedbalstwo przy parkowaniu. Wkurwia mnie, jak ktoś nie może poświęcić 10 sekund dłużej, żeby stanąć tak, by nikomu innemu przy tym nie wadzić.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 21.08.2009, 13:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 11
Miejscowość: Piotrków Tryb.
Samochód: Fso Polonez 1,5 SLE
Post Re: Parkowanie
Cytuj:
Wkurwia mnie....


panie mod czy to dozwolone. A z innej beczki co się czepiacie gościa, śpieszył się to stanoł. Na karetkę też byście tak reagowali?


Pią, 21.08.2009, 14:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 386
Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
Post Re: Parkowanie
Cytuj:
A z innej beczki co się czepiacie gościa, śpieszył się to stanoł.

To z jaką prędkością wjezdzał na to miejsce że nie wyhamował? :lol: Ciężko mu było wycofać czy jak? Rozumiem, mondeo auto długie, ale nie aż tak żeby trzeba było tarasowac chodnik :roll:
A co do karetki, to jest zupełnie inna sytuacja i zupełnie tutaj to porównanie nie pasuje.

_________________
Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.


Pią, 21.08.2009, 14:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2013
Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
Post Re: Parkowanie
fred_Ro napisał(a):
A z innej beczki co się czepiacie gościa, śpieszył się to stanoł. Na karetkę też byście tak reagowali?


Co za różnica czy się spieszył, teraz przez jego pośpiech piesi muszą po krzakach latać. I nie wiem co ma do tego karetka.

_________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem


Pią, 21.08.2009, 14:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 11
Miejscowość: Piotrków Tryb.
Samochód: Fso Polonez 1,5 SLE
Post Re: Parkowanie
Cytuj:
piesi muszą po krzakach latać.


to co napisałeś dwuznacznie się kojarzy. Ja rozumiem to że przez kierowce piesi nie mogą dostać się do szaletu miejskiego. o to ci chodzi?


Pią, 21.08.2009, 16:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 386
Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
Post Re: Parkowanie
fred_Ro, rozwalasz mnie kaĹĽdym swoim postem :lol:

_________________
Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.


Pią, 21.08.2009, 17:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 602
Miejscowość: Miłosław
Samochód: Gnojownik
Post Re: Parkowanie
fred_Ro napisał(a):
Cytuj:
Wkurwia mnie....


panie mod czy to dozwolone. A z innej beczki co się czepiacie gościa, śpieszył się to stanoł. Na karetkę też byście tak reagowali?


A Ty co, KsiÄ…dz ? To nie lekcja religii...

Wracając do tematu. No to ja trochę fotek porobie do tego tematu, bo w moim mieście (Książ Wielkopolski) co 2 auto jest zaparkowane tak, że wk*rwia do potęgi entej. Poczekajcie no, jutro jest sobota i przyjadą ludzie na targ z okolic to dopiero będzie akcja, zrobie kilka fotek minimum :twisted:

_________________
Istnieje milion powodów, dla których warto sprzedać* Scenica
*ale szkoda mi kasy, którą w ten gnój włożyłem


Pią, 21.08.2009, 19:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Parkowanie
A najbardziej wkur....zajÄ…ce jest to, ĹĽe Tico zajmuje tyle miejsca co TIR z naczepÄ… :evil:

_________________
... hontou?


Pią, 21.08.2009, 22:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: Parkowanie
Cytuj:
Tico


Macie jakiś kompleks panowie? Tico to ta sama klasa co matiz czy 107. A odpowiada standardem latom 80-tym(przecież wtedy powstał).


Nie, 23.08.2009, 20:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 11
Miejscowość: Piotrków Tryb.
Samochód: Fso Polonez 1,5 SLE
Post Re: Parkowanie
Cytuj:
Cytuj:
Tico


Macie jakiś kompleks panowie? Tico to ta sama klasa co matiz czy 107. A odpowiada standardem latom 80-tym(przecież wtedy powstał).


spokojnie człowieku bo zaraz cię rozniesie. Są auta i pseudosamochody. I tak już musi być


Nie, 23.08.2009, 20:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Parkowanie
Panowie, koniec OT...
W temacie nie chodzi, jakiej jest klasy jakiĹ› samochĂłd, ale jakiej klasy sÄ… kierowcy parkujÄ…cy samochody :mryellow:

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pon, 24.08.2009, 6:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Parkowanie
Le Cobusier napisał(a):
Cytuj:
Tico


Macie jakiś kompleks panowie? Tico to ta sama klasa co matiz czy 107. A odpowiada standardem latom 80-tym(przecież wtedy powstał).

bardziej chodzi o to, że auto tych gabarytów często jest zaparkowane tak jakby faktycznie potrzebowało tyle miejsca co TIR.

_________________
... hontou?


Pon, 24.08.2009, 18:07
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Parkowanie
znów ten sam gość
Image
:evil:
Odwrotna tendencja niĹĽ powyĹĽej
Image

Image


Parkowanie na styk
Image
nawet mnie trochę widać...

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 28.08.2009, 22:48
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Parkowanie
Cytuj:
Parkowanie na styk


cwaniak bo masz hak :D :twisted:

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Sob, 29.08.2009, 15:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Parkowanie
mnie to bardziej dziwi dlaczego się u nas parkuje na chodniku czasami ja jeden z drugim pacanem (co nawet widać na zdjęciu z pierwszego postu) zaparkuje na cały chodnik, co ja mam przelecieć nad jego samochodem?? nie ważne czy pod kątem czy równolegle czy prostopadle i tak wpierdielają się na cały chodnik! tak mnie to wkur..... że ja pier...... nie można z kulturą zostawić samochodu tuż przy krawężniku? przecież chodnik to nie parking, nie ma siły aby wytrzymał tak wielki nacisk i się niszczy. a później ludzie idą i wykręcają sobie kostki na rozpie.... chodniku. :?

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Sob, 29.08.2009, 16:00
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Parkowanie
pardon napisał(a):
Cytuj:
Parkowanie na styk


cwaniak bo masz hak :D :twisted:

to jedno sprawia, że pewniej się czuję na parkingach i debilach jeżdżących w małyvh odległościach za mną :mryellow: aczkolwiek drzwi tu i ówdzie i tak mam poobijane :/

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Sob, 29.08.2009, 16:20
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Parkowanie
pardon napisał(a):
Cytuj:
Parkowanie na styk


cwaniak bo masz hak :D :twisted:


Mnie to oraz to, że mam właściwie gumowy przedni zderzak uratowało przed kosztami z tytułu kolizji którą spowodowali złodzieje, którzy zajmuali mi samochód ;) Wbili się w w Vectre z hakiem, a polo miało małe niewidoczne wgnieconko na zderzaku ;)

Co do parkowania to mam kilka asów w moim bloku ;) Jest nawet pani która kiedyś wyjedżając z parkingu przytarła swoim autem o Ascone, a że Ascona miała nieco opadły zderzak zaczepił się o samochód tej Pani ... oczywiście zamiast wycofać itd. próbowała dalej wyjechać i właściwie ciągneła Ascone za sobą, jak udało jej się "uwolnić od Ascony" :lol: wyszła z samochodu zobaczyła tylko co z jej autem i pojechała dalej :roll:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 29.08.2009, 18:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: Parkowanie
Image

na haka go ! Żart :lol:


Nie, 30.08.2009, 21:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 602
Miejscowość: Miłosław
Samochód: Gnojownik
Post Re: Parkowanie
Ten sam dzień, ten sam czas i ta sama ulica i o dwóch kozaków w 4x4 za dużo. A właściciel UAZ'a to chyba jakiś dolnośląski fanatyczny wielbiciel Związku Radzieckiego - na masce i po bokach wymalowane ma emblematy ZSRR. Za to kierowca Suzuki Samurai'a u mnie w mieście jest już znany z kozackiego stylu parkowania. Denerwuje to jak cholera, szczególnie jeśli stoisz przed takim debilem i potem jest trudno wyjechać, albo jest to niemożliwe jeżeli drugie auto zastawia cię od tylu... :/

Image
Image

_________________
Istnieje milion powodów, dla których warto sprzedać* Scenica
*ale szkoda mi kasy, którą w ten gnój włożyłem


Nie, 06.09.2009, 22:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 295 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018