Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:08




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
"Szopa" DLC 
Autor Wiadomość

Postów: 5
Post "Szopa" DLC
Witam! Jak już nadmieniłem w moim poprzednim temacie, jestem programistą Car Mechanic Simulator 2015. Jeżeli są tu gracze, to co sądzicie o tym, aby w przyszłości wprowadzić DLC pozwalający "na wyciąganie samochodu z szopy" ? Coś na zasadzie, iż jako gracz znajdujesz gdzieś starą szopę, w niej jest teoretycznie np Garbus, - targujesz się z jakimś właścicielem, kupujesz tego starego Garbusa spod stogu siana, odkopujesz go i okazuje się że to np 911? Chcielibyście spróbować w coś takiego zagrać?


Czw, 18.02.2016, 8:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 130
Miejscowość: Bartoszyce
Samochód: Audi A4 bida edyszyn
Post Re: "Szopa" DLC
bardzo chętnie, aczkolwiek powiem ci że brakuje mi jeszcze paru rzeczy w tej grze, ale myślę że to raczej jest do zrealizowania w następnej odsłonie :)


Pią, 19.02.2016, 12:22
Profil

Postów: 5
Post Re: "Szopa" DLC
ciulek15 napisał(a):
bardzo chętnie, aczkolwiek powiem ci że brakuje mi jeszcze paru rzeczy w tej grze, ale myślę że to raczej jest do zrealizowania w następnej odsłonie :)


Co konkretnie?


Pią, 19.02.2016, 16:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 130
Miejscowość: Bartoszyce
Samochód: Audi A4 bida edyszyn
Post Re: "Szopa" DLC
Mam wersję z maluchem i opcją tuningu optycznego i brakuje m opcji podkręcania lub wymiany silnika na mocniejszy i też nie ma opcji dłuższej jazdy testowej bo tor testowy jest trochę za mały, przydałby się owal do sprawdzenia osiągów itp.


Nie, 21.02.2016, 22:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018