Obecny czas: Pią, 03.05.2024, 4:07




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Forumowicze o Forumowiczach 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post 
Tomasz - Osoba skrajnie nieodpowiedzialna i leniwa. Jako admin sprawuje się fatalnie. Ma w dupie całe to forum i kompletnie o nie nie dba. Dobry przykład tego jak nie powinien wyglądać admin.

Wilu a.k.a. Creasy a.k.a Leaved a.k.a. Angelo Mike a.k.a. Oley (wszystko wymieniłem?) - Szara eminencja, nieformalny admin i naczelny statsiarz forum. Zarozumiały buc, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. W samochodach liczą się dla niego tylko felgi. Lubi się rozkoszować władzą i dowartościowywać zamykaniem tematów.

Seth - Kolejny nierób z tzw. "Grupy trzymającej władzę". Człowiek mający problemy z własną orientacją ponieważ wciąż się miota pomiędzy jankeskim prymitywizmem a japońskim high-endem (od czasu gdy jego tatuś kupił Subaru). Podobnie jak Johny ma jakiś kompleks na punkcie Mercedesów. Ogólnie tylko przeszkadza w funkcjonowaniu forum zamykając tak jak Wilu kolejne tematy.

Johny - Wierny wasal imperium VAG. Zaprzysięgły tępiciel Mercedesów. W dzieciństwie pewnie jakiś Merc przejechał mu ukochanego pieska i stąd ta trauma.

Markus - Kolejny niepotrzebny mod. Zdrajca szwedzkich ideałów.

El Payaco - Nie wiem co o nim napisać bo za mało się udziela... WIEM: za mało się udziela.

DeusZ - Jeszcze jeden obibok, który jednak dla przyzwoitości wciąż powtarza, że jest na forum tylko go nie widać i udaje strasznie zabieganego.

Pardon - Cwaniaczek dostał się do władzy przez dział ciężarówek, przejął władzę po Ixxosie i robi to co reszta modów czyli się obija. Generalnie wszyscy moderatorzy to banda chamów i nierobów, którzy leczą swoje kompleksy gnojąc innych userów.

Ixxos - Koleś ma kompleks mniejszości, bo jara się tylko dużymi.

Lordzofmafia - Zgorzkniały fanatyk Opla, którego szlag trafia ztego powodu, że w Rüsselsheim od lat nie powstało nic konkretnego i że Opel spadł z drugiego na szóste (ostatnie) miejsce wśród niemieckich producentów, a Wolfsburg kwitnie.

Ice & Kobi - Piszę razem, bo kiedyś mi się mylili i jakoś razem mi się kojarzą, bo to jedni z najstarszych (ale nie wiekowo, bo to dzieciaki) forumowiczów i niegdyś najwięksi statsiarze zdeklasowani z czasem przez Wila. Na forum mówi się, że piszą fajne i śmieszne posty. Szukam takich do dzisiaj.

Spark^ - Kibol trzynastoligowej drużyny z jakiegoś zadupia. Żyje z przemytu benzyny i nielegalnych imigrantów.

Pończak - Szajbus, dla którego nie liczy się nic poza driftingiem. Ma nawet swoje własne RWD. Niestety na pedały.

Krzys124 - Handluje złomem z Reichu.

Debosy - Cwaniaczek strasznie chce być moderatorem, ale wie, że musi pokornie czekać w swojej kolejce.

Mac_Abra - Alfa, Alfa uber alles. Wykłócałby się nawet gdyby ktoś powiedział, że Alfa Romeo jest gorsze niż Alfa Romeo.

Dzik - Kobieta, która myśli, że jest najmądrzejsza na świecie. Marzy o władzy na forum, ale mam nadzieję, że admin zachowa resztki rozsądku i nie włączy jej do moderatorów.

Reszta userów - Banda małolatów piszących bardziej lub mniej bzdurne posty i zaniżających i tak już żenująco niski poiziom forum.

_________________
HLVS!


Ostatnio edytowany przez Guerrillero, Czw, 04.01.2007, 17:00, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 04.01.2007, 16:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post 
Guerrillero-Człowiek któremu coś się we łbie poprzewracało w tym Wrocławiu.No wiadomo studenckie życie tam wiedzie:Picie,palenie trawki.ćpanie i panienki.

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Sob, 06.01.2007, 9:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5418
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Jesteś już trochę z wami, więc postanowiłem coś napisać o niektórych użytkownikach. Niestety to będą wnioski wyciągnięte z postów, gdyż nie miałem jeszcze okazji porozmawiać w wieeloma użytkownikami.

ZacznÄ™ od
pardona: myślę że to bardzo miła osoba, jego pasją są ciężarówki i różnego rodzaju pojazdy specjalistyczne. Jego posty są na poziomie.

kociak: osoba dzięki której jesteśmy na bieżąco z nowinkami motoryzacyjnymi. Bardzo miła osoba.

ice: osoba która ma duże poczucie humoru, wydaje się sympatyczny nikomu nie wchodzi w drogę, jest mało kłótliwy.

Kobi: myślę że to bardzo miła osoba, jego posty są zrozumiałe i na poziomie. Zastanawiam się dlaczego starsi użytkownicy mówią na niego DJ

Nestor: ostatnio rozmawiałem z nim na gg. Miła osoba, świetnie się z nim rozmawia.

markus,johny, oley: pisze ich razem ponieważ wydają mi się bardzo podobni do siebie. Mają swoje zdanie, trzymają władzę na forum. Wszyscy piszą mądre posty.

Mac_Abra: wielki fan Alfy. Jest osobÄ… ktĂłra trzyma siÄ™ swojego zdania, ma bardzo duĹĽÄ… wiedze motoryzacyjnÄ….

aston: również wydaje mi się że to miła osoba. Nie wiem dlaczego ale bardzo polubiłem tego użytkownika.

Na razie to tyle. Przykro mi że nie wymieniłem innych użytkowników ale nie wiedziałem co o nich napisać. Ogólnie wszyscy jesteś świetnymi ludźmi. Wszystkich bardzo szanuje i liczę się z waszym zdaniem.

Pozdrawiam

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Sob, 06.01.2007, 13:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 333
Post 
hehe... moze ja tez coĹ› napisze.. nie znam was ale wnioskujac z waszych postow mozna cos napisac.. i beda to szczere wypowiedzi:>

moĹĽe najpierw:

Kociak - Dzieki niemu wszyscy jestesmy nabierzaco, gdyby nie on forum nie bylo by takie swieze :P .. .
Oley Swietnie sie spisuje jako moderator.. zawsze mozna napisac jak sie ma problem...
MochleBoy - artysta :P kolo ktory ma "zaje^isty" talent, oraz czlowiek z ktorym mozna o wszystkim porozmawiac
Grzyws - mialem okazje pogadac z nim na gg;p ... fajny ziomal i tez oldschoolowo rysuje... :>
Kobi Pisze naprawde ciekawe i na poziomie posty


EDIT :

Markus = Miałem co do Ciebie inne zdanie... ale po przemysleniach uwazam Cie za rozsadnego i normalnego czlowieka duzo wnosisz na forum
Johny = Wszyscy dla Ciebie są dziećmi... masz jakas manie wieku.. wnioskujac po forum nie jestes zbytnio kulturalny i przyjazny.. wedlug mnie nie jestes dobrym Moderatorem... "Ja mam zawsze racje"
Seth = Drugi moderator ktĂłry uwaĹĽa " Co to nie ja - ja jestem najmadrzejszy ja tu rzadze i wyp&*rdalac"
Pardon = Podobnie jak Oley.. chociaz z nim nie rozmawiałem...
Faethor = Kolejny czlowiek z ktĂłrym moze porozmawiac o wszystkim i o niczym...
Ice = Bardzo cenie tego usera.. ciekawe pisze posty.. ma niezle poczucie humoru..
Blondas = Wesoły człowiek:p wielki fan renault 25 swietne ma modele aut.

Tomasz = Ĺšwietny i odpowiedzialny Administrator, zawsze mozna napisac.. nie olewa ludzi tak jak niektĂłrzy...

_________________
I love Audi...


Ostatnio edytowany przez Nestor Nie, 14.01.2007, 18:02, edytowano w sumie 4 razy

Sob, 06.01.2007, 22:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1464
Miejscowość: Północ
Post 
Nestor napisał(a):
Kociak - Dzieki niemu wszyscy jestesmy nabierzaco, gdyby nie on forum nie bylo by takie swieze :P .. .


Dokładnie, święta racja. Niestety, nie wszyscy to doceniają. Jak narazie to najlepsza osoba z jaką mam okazje niejednokrotnie współpracować. Mam, nadzieje że owa współpraca będzie jeszcze długo trwała. Człowiek, z którym można o wszystkim pogadać, zawsze pomocny i bardzo dokładny.

_________________
www.exoticcars.pl

www.autogaleria.pl


Ostatnio edytowany przez szakal, Wto, 30.01.2007, 23:27, edytowano w sumie 1 raz

Nie, 07.01.2007, 15:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2000
Miejscowość: Zawichost
Post 
No to moĹĽe ja wypowiem siÄ™ na temat kilku osĂłb:
Tomasz-najważniejsza osoba na forum, świetnie wypełnia swoje obowiązki, na temat jego osoby nie mam absolutnie żadnych zastrzeżen.
Markus i Oley- po Tomaszu największe szychy i kozaki na forum dobrze wypełniają obowiązki moderatorów piszą ciekawe i niekiedy zabawne posty.
Szakal- Mimo że często się z nim kłócę to jednak nie można nie docenić jego zaangażowania w forum ogólnie oceniam go pozytywnie. pisze całkiem niezłe posty przeważnie dobrze uargumentowane.
Nestor-nowy użytkownik tego forum wydaje mi się że szybko się zaaklmatyzuje na forum można z nim pogadać o wszystkim mam nadzieję że dalej będzie aktywny na forum.
Johny- nie można powiedzieć żeby źle wypełniał obowiązki moderatora jednak jego nastawienie do nowych userów forum niektórych może zniechęcac.
Kociak-dzięki niemu wiem co się dzieje w motoryzacji zawsze wie wszystko o wszystkich nowościach i premierach.
Aston- bardzo go cenię pisze mądre i dobrze uargumentowane posty w dodatku jest dość obiektywny i nie piszę kiedy nie trzeba po prostu wzorowy user.
no to narazie tyle potem opiszÄ™ jeszcze innych uytkownikĂłw.

_________________
http://jkbudownictwo.pl/ - Projektowanie CAD, kosztorysowanie budowlane, wydruki wielkoformatowe, poligrafia .
https://www.facebook.com/jkbudownictwo


Nie, 14.01.2007, 20:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post 
Tomasz Administrator forum, dużo dla niego poświęcił, uczynny, jeśli się go o coś poprosi przez e-mail zawsze pomoże. Ma swoje zasady.

Wilu/Oley Zawsze kojarzę go z tym, że ma najwięcej postów, zna się na rzeczy, ma całkiem fajne poczucie humoru. Sprawdza się w roli moderatora. Nie wiem tylko dlaczego zmienia nick'i jak skarpetki, było ich chyba więcej jeszcze.

Ice Chyba tylko raz z nim gadałem na Gadu-Gadu lecz po tym mogę wywnioskować, że to spoko koleś, zna się na tuningu, stały bywalec.

Kobi Zagorzały fan Maybacha, broni swojego, często doda jakieś nowinki, spy-shoty, na forum chyba od.... zawsze.

kociak Dzięki niemu codziennie dowiadujemy się co się dzieje w świecie motoryzacji, zawsze pierwszy wyszukuje nowości, zdjęcia. Może go kiedyś prześcignę :wink:

johny Kolejny z moderatorów. Robi bardzo dobre porównania, nieraz myślę, że mu się już wyczerpały a tu nagle coś fajnego wniesie. poza tym nie znam go.

kuules Szkoda, że go już z nami nie ma. Czasami gadałem z nim na GG. Podobnie jak kociak zawsze dawał nowości. Po jego odejściu kociak przejął inicjatywę.

HARNAŚ Władca Wagi ciężkiej, zna się na tym co lubi.

Seth Następny moderator, trzyma porządek, zamyka niepotrzebne tematy, często poprawia błędy. Bez niego nie byłoby takiego porządku.

EDIT:

markus Ostatnio poprzez jego posty bardziej go poznałem, sumienny moderator. Zna się na rzeczy. Spox gość.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Śro, 17.01.2007, 11:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post 
Klasyfikacja najbardziej aktywnych userów, czyli kto ile napisał:
Dane z dnia: 22 lipiec 2007 rok, godzina 23.05

Oley 22782
Kobi 15936
Ice 15399
johny 13220
el_payaco 10224
Seth 10016
marcus 8740
VW_Marcin 7930
Spark^ 6885
Pardon 5955

Zródło: Rules

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Nie, 22.07.2007, 22:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Cytuj:
Klasyfikacja najbardziej aktywnych userów, czyli kto ile napisał:

A tam aktywnych, Oleja, Ajsa, czy pajaca w ogóle nie widać :>

_________________
locha lover


Pon, 23.07.2007, 14:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Oooo Seth i El wskoczyli na dziesięcio tysięcznika :P

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 23.07.2007, 17:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Jako, że troche ludzi miałem okazje poznac osobiście, to trochę mojego zdania o nich:
Tomasz - jako, że admin od niego zacznę ;) prawdziwy admin czuwa na forum i w rzeczywistości ;) niby cichy, ale na wszystko ma oko ;) jak reszta ekipy, poczucie humoru jest :)
markus - forumowy kontroler jakości imprez ;) koleś jak najbardziej w porządku, wesoły... i wypic lubi :)
Seth - nie wydaje się, ale potencjał ma, można uchacha się z nim po pachy :D wypic też lubi ;)
Lordzofmafia - tego wariata zawsze chciałem poznac, kiedys dużo na gg z nim gadałem... na żywo... nie zawiódł mnie, poprostu wariat :D ale główka słabowata ;)
Icek - wariat w pozytywnym tego słowa znaczeniu, człowiek, który poprostu brecha non stop, jak w/w ;) oczywiście pic lubi :twisted:
Debosy - człowiek jak najbardziej pozytywny... w tamtym roku uratował mnie przed spaniem na łąwce, a w tym nas przywitał pod hostelem. Kup se wreszcie zapalniczkę :P ;) popic lubi ;)
el_payaco - w tamtym roku bardziej rozrywkowy ;) w tym mniej... może temu, że za mało wypił :twisted: ogólnie, pozytywnie :)
DeusZ - człowiek wiecznie zalatany, tak samo szybko znikał, jak się pojawiał, ale wieczorem posiedział z nami i ratował nas Hiluxem ;) nie było okazji więcej z nim wypic ;)
pardon - koleś, który wygląda poważnie, ale tak w rzeczywistości nie jest /chyba, że na codzień ;) /, wariat, a i jak południowiec, wypic lubi... i to dużo :twisted:
spider - człowiek w porządku, jednak pod koniec imprezy przysłabł... tłumaczył sie słabym dniem ;) za rok zweryfikujemy to ;) pośmiac sie lubi :)

no i zostali ludzie z mojej okolicy:
Robak - w sumie spodziewałem sie kogo innego, ale koleś okazał się wykręcony, więc zostałem pozywywnie zaskoczony :D wypic lubi, pośmiac się także, w październiku pewnie jeszcze wypijemy ;) /pozdrów Robaczycę ;) /
kifler - tego znam najlepiej... nic dziwnego, w końcu cały rok z nim sie uczyłem i jeszcze dalej będę /zalicz ciulu chemię ;) /, słowo uczyłem to troche przesada, bo bardziej sie piło niż uczyło :twisted: , koleś jak Węgier dla Polaka 2 bratanki, i do wódy i do szklanki 8) wrócisz, wypijemy 8)

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Śro, 22.08.2007, 0:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 68
Miejscowość: wroclaw
Samochód: Ford Mondeo 02^125ps
Post 
Ja tak w wielgachnym skrocie...bardzo podobaja mi sie wypowiedzi kolegi Lukasz20,moze ta cyfra oznacza jego wiek,ale ciezko czlowieka zrozumiec o co tak naprawde mu chodzi,wlasciwie czego dotycza jego pytania i jakiego samochodu dotycza ankiety.Temat zalozony o Golmie 4 po jakims czasie nie dotyczyl juz tego jakze tajemniczego auta...Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy uczestnicza w tej trzymajacej poziom i meritum sprawy ankiecie


Czw, 27.09.2007, 16:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 211
Miejscowość: GDZIEŚ
Post 
Zgadzam siÄ™ z badlander81 niewiadomo o czym ten typ pisze.

_________________
http://s1.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=154498


Czw, 27.09.2007, 17:00
Profil

Postów: 2831
Post 
...

_________________
← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.


Ostatnio edytowany przez Joey Pon, 18.08.2008, 13:49, edytowano w sumie 4 razy

Pon, 26.11.2007, 15:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
Myśle, że i ja moge już powiedzieć kilka słów o niektórych użytkownikach. Tak więc...

Tomasz - Gdyby nie on, nie byłoby tego forum... :)
Kociak - VW_Marcin - Dzięki niemu zawsze byliśmy na bierząco ze wszystkim :wink:
Oley - Nie wiem kiedy on tyle tych postów napisał, ja go w ogóle nie widze :D
Blondas - Miły facet, ma dobre poczucie humoru :)
POŃCZAK - Uwielbia dogryzać :twisted: Świata nie widzi poza RWD :mryellow:
Joey - Uwielbiam żartować z tym gościem, pisze mądre posty.
Kenji - Ten chłopak rozwala mnie tutaj najbardziej ze wszystkich :D Wariat :twisted:
Dzik - Na początku wydawała mi sie przemądżałą babką, ale jest naprawdę okej :)
Bonus - Najważniejsze - Fan 126p :) Mozna z nim porozmawiać na wiele tematów, mimo tego, że gnojek z niego :D
MochleBoy - Podoba mi się jego sposób pisania, który można zauważyć w niektórych postach. Słucha świetnej muzyki.
ICE - Ma poczucie humoru i wiejską fotke na rowerze :D Lubie tego gościa :wink:
Kobi - Fan MB. Widać jego prace jako moderatora.
Hiob - Uwielbiam czytać jego podroże po Stanach. Mądry facet. Katolik.
masaji - No właśnie.
Pardon myli mi sie z Markusem często :P
A...
Joey napisał(a):
Bartez - myli mi siÄ™ z Astonem

:wink:

Na razie tyle, dziekuje za uwage :P

_________________
S T A N C E | W O R K S


Pią, 30.11.2007, 23:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Dziękuje za miłe wpisy o mnie :) Zajrzalem sobie tu dzis i widze, ze ktos za mną tęsknił :P No, nie było mnie długo, HARNAŚ mnie zwerbował na nowo! Dzięki Ci HARNAŚ!

(nie chciałem tu zaglądac, bo myslalem ze macie o mnie zdanie takie, jak ja o Maybachu, ale na szczescie jest OK)

Do wszystkich mam w sumie jednakowe podejscie, posty oceniam nie na podstawie kto je pisał, tylko tresci.. czasami sie łapie na tym, ze czytam czyjs post, a potem sie dowiaduje, ze to jeden z aktywniejszych frumowiczów pisze jakies glupoty, albo jakiś nowy pisze ciekawie... różnie to bywa, ja najczesciej nie zwracam uwagi kto napisal daną rzecz, na awatar i nick patrze najczesciej jak juz przeczytam tresc...

Kazdemu zdarza sie pisac glupoty i powiedziec cos madrego, pozdrawiam was wszystkich :)


Śro, 23.01.2008, 1:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1268
Miejscowość: Stąd nie widac
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
To i ja cos napisze, a jak...

Tomasz - Nie wiem, nie znam, podobno słaby zawodnik do wódeczki, w dziwnych okolicznosciach z jego Vectra pozbywa sie kołpaków, słodko spi.
Ice - Wporzadku, widac, ze gosc z trzezwym spojrzeniem na swiat, raczej inteligetny, czesto zabawny, lubie go.
Kenji - To jest dopiero agent, czesto słozy mi pomoca jezeli nie znam tytułu jakiegos awałka, wie co dobre i ma fantastyczne poczucie humoru.
Seth- KsiÄ…dz w przebraniu szatana, nie chwali sie swoimi podobojami na polu - ja vs dachowce, ze swoim pogladam na swiat czesto innym od mojego, pozytywnie przezemnie postrzegany.
Mochel - jaki jest kazdy widzi.
Markus - Czesto emocjonalne posty z ktorych bije albo miłosc albo sceptycyzm.
KHOT - Bardzo wporzadku osoba, wiele ze soba rozmawialismy via gg, cenie sobie, ze moge sie dowiedziec jak to stac po drugiej stronie uczniow siedzacych w Ĺ‚awkach, z tego co widze naczelny informatyk forum, powinien pisac poradnik "MĂłJ KoMpUtErEk MrUga - czyli jak omijac strony xxx"
Kociak - Pamietne akcje z innego forum "Kop w strone smietnika nr 10" nie wiem skad bierze te wszytskie informacje, swego czasu fajne akcje z niejakim szakalem.
Dzik - Sfrustrowana kobieta usilnie poszukujaca prawdziwego mezczyzny a na swojej drodze spotyka samych frajerow, przez co nieobiektywna w swoich ocenach i czesto rozchodzaca sie z prawda. Syndrom starej panny juz tuz-tuz, gra wyrachowana, probuje miec głowe wyzej niz ma.
BmwM5 - Z zapedami na fanatyka, lubi byc anty dla zasady, gdy przeglada sie w lustrze tez pewnie jest anty.
Guereecośtam - Bardzo wyrazista postac twardzo trzymajaca sie swojego zdania, cene sobie jego posty.
Hiob - Zakochany w chrzescijanstwie, nagabuje na swoje forum, byc moze ma nadzieje, ze dzieki temu pokieruje kogos "na własciwa droga" bardzo ciekawe opisy trasy z USA oraz zdjecia, fajnie czasami zobaczyc USA z takiej własnie perspektywy.
MaddDog - Nie wiem, szału nie robi od tak po prostu.
Joey - U mnie bardziej na plus niz na minus
Tapir - Ciekawa postac ze swoim idealistycznym podejsciem do zycia, lubie go.
DrWest - Hehehe, trzymajacy sie swego zdania niczym liny nad przepascia, szkoda tylko, ze myli sie srednio raz na dzien.
Blondas - Pozytywna postac, lubi pokazywac swoja osobe w internecie, posty na poziomie.


Na razie wystarczy, jak bedzie mi sie chciało to dopisze wiecej.

_________________
собаке где деньги?


Ostatnio edytowany przez Wielblad, Czw, 24.01.2008, 23:07, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 24.01.2008, 18:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Cytuj:
BmwM5 - Z zapedami na fanatyka, lubi byc anty dla zasady, gdy przeglada sie w lustrze tez pewnie jest anty.
człowiek całe życie dowiaduje się nowych rzeczy o sobie ;)

EDIT:
juĹĽ chyba wiem o co chodzi :) :mryellow:

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Czw, 24.01.2008, 22:54
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 4079
Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
WidzÄ™, ĹĽe do tej pory pozostajÄ™ anonimowy :>

Nie szczędźcie sobie, możecie mnie tu objeżdżać, zwłaszcza że jeszcze nikt tu nie napisał o mnie ani słowa.

A z mojej strony -hmmmmm: (czas na szczerość)

Tomasz - bóg wszechmogący, guru :wink: Chwała mu za SŚ

Markus - bardzo go lubię, budzi respekt, nie potrafię wytłumaczyć czemu; w większości mamy podobne poglądy,

Oley vel. Wilu itd, itp. - spamer tysiąclecia :twisted: Tytuł jak najbardziej pochlebny z racji tego, że prawie w ogóle go nie widzę na forum. Nie ma go, a licznik mu rośnie :shock: Też go bardzo lubię;

VW_Marcin aka Kociak - pamiętam, jak na początku wku*wiał mnie niemiłosiernie (chociaż tego nie okazywałem), ale teraz jestem w stanie wskoczyć za nim w ogień :!: Mistrz świata w wyszukiwaniu fresh-newsów, brak mi słów po prostu :mryellow:

Morphy - jedyny user, którego znam osobiście. Prostolinijny, skromny chłopak, który nie ma lekko, którego bardzo polubiłem i trzymam za niego mocno kciuki, abu mu się wiodło jak najlepiej :!:

Chciałbym jeszcze napomknąć o panu Jacobserze, otóż pisze wg mnie bardzo dobre, złożone posty, aczkolwiek często niepoprawne merytorycznie, ale widać, że człowiek się stara i nie spamuje, tylko wpada raz na jakiś czas, i jak już coś napisze to od serca;

Gibki8 - wszelkie grzechy mu odpuszczone, malutkie zatargi - nieporozumienia, generalnie widzę w nim potencjał i chętnie udzielę mu rad;

Kuules - nieobecny przez jakiś czas, nieświadom ciągle zmieniających się obyczajów - trzeba mu parę wpadek wybaczyć i go podszkolić (co było, a co nie, co doszło, z czego zrezygnowano). Forum samoistnie buduje swoje obyczaje, żeby nadąrzyć, trzeba być na bierząco. Pamiętam, jak mi trudno było przywyknąć po ubiegłych wakacjach.

Hiob - nasz korespondent zza oceanu - kogoś takiego było nam trzeba. Potrafi oderwać nas od polskiej rzeczywistości i zabrać nas w krainę marzeń i złota.

Reszta - jeśli mi ktoś szczególny przyjdzie na myśl, to o nim napiszę. A tak neo-kids albo spamerzy, oraz wyjątkowi userzy, którzy zawsze wrzucą swoje trzy grosze do dyskusji :wink:

Byłbym zapomniał - Pończak: na zawsze będę o nim myślał podczas obcowania z RWD i driftem :twisted:


Było delikatnie :wink:

_________________
>>>


Pią, 25.01.2008, 0:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3836
Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Osiek napisał(a):
Reszta neo-kids albo spamerzy,

Mamadzieje, ĹĽe to nie o mnie :mryellow:


Wto, 05.02.2008, 23:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018