Obecny czas: Wto, 16.04.2024, 18:35




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Forumowicze o Forumowiczach 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Bardzo fajny temat zapodałeś, Debosy. Nie mam zbyt wielu znajomych na forum, z którymi utrzymuję kontakt (z braku czasu) ale postaram się napisać kilka zdań.

Reanimator - to bodajże mój pierwszy znajomy z SŚ. Na początku wydawał mi się strasznie dziwny, mieliśmy nawet małą scysję o muzykę ale zawsze ceniłem w nim to, że walił wszystko prosto z mostu. Znamy się dość dobrze, przyjaźnimy, często dzwonimy i gadamy o życiu. Bardzo go lubię, to w końcu jeden z moich braci. RESPEKT!

Wilu - drugi gagatek z THE TWINS. Poznałem go po wstąpieniu do grupy. Kilka razy rozmawialiśmy telefonicznie, od czasu do czasu GG (jak czas mi pozwala). Zajebisty gość, szczery, otwarty, do pogadania na każdy temat. RESPEKT!

Ice - "czwarty" członek THE TWINS, znam go zdecydowanie najmniej z całej grupy ale wiem jedno - ma zajebiste poczucie humoru i parę razy rozbawił mnie do łez. RESPEKT!

eF - zamieniłem z nim kilka zdań na GG. Nie można zbyt wiele powiedzieć o człowieku po kilki zdaniach. Największy chyba oryginał na forum, nie lubi Niemców, hołubi Francuzików. Myślę, że inteligentna z niego bestia - niektóre wypowiedzi na to wskazują. Czasem po nim "jeżdżę" ale na dobrą sprawę nie czuję do niego nic negatywnego.

Jest jeszcze kilka osób, z którymi miałem przelotną styczność na GG albo telefonicznie (Spark, Debosy, LordzOfMafia) ale nie będę nic pisał na temat tych szacownych osób bo za mało je znam. Grunt, że zaczynamy tworzyć coraz większą grupę kolegów (czy nawet przyjaciół) i trzeba doprowadzić do tego, aby spotkać się na zlocie.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Wto, 01.02.2005, 14:18
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
No dobra - brakuje mojej wypowiedzi - prawda taka , że długo się zastanawiałem nad wypowiedzią na każdego temat , z niektórymi z was mam naprawde super kontakt nie tylko tu na forum ale i przez GG i.t.p innych praktycznie poza forum nie znam ... jednak o każdym postaram sie coś napisać , coś powiedzieć - odrazu jeśli kogoś moja opinia obraża czy coś , to bardzo przepraszam - jednak pisze to co myśle , a nie staram sie w żaden sposób koloryzować jakiś cech czy coś ... bo to bez sensu :? wiec no z góry jak coś sorry :!: a i kolejność jest taka jak macie moje drogie ludziki nr. urzytkowników (a jakoś tak sie złozyło) więc praktycznie losowa :wink: żeby nie było , że kogoś mniej a kogoś bardziej lubie :twisted:

Tomasz - nasz admin , ojciec (duchowy) , czarnoksiężnki :twisted: człowiek dla którego każdy jest w stanie naprawde bardzo wiele zrobić , z racji jego strasznie poczciwego charakteru i wielkiego serca jakie wkłada w każdą sprawe w którą się angażuje ... Tomku , jesteś wielkim człowiekiem , czy Ci się to podoba czy nie - i zawsze bedziesz przezemnie traktowany jak przyjaciel :!:

Jacub - człowiek który pisał bardzo przemyślane i ciekawe posty , mniej rozrywkowy niż cała nasza gromadka ale wcale nie "sztywny" czy coś z tych rzeczy :!: Strasznie długo go na forum nie było , ale myśle że wróci :twisted: widać , że jest dobrym człowiekiem (wystarczy zobaczyć na link który ma w podpisie)

Viper - ludź którego ubóstwiam :!: jest (w moich oczach) chyba największym wśród nas pasionatem motoryzacji ... niewazne czy się z nim spiera czy ma wspólne zdanie w jakimś topicu - zawsze jest to dyskusja na najwyższym poziomie , a jego olbrzymie posty są czymś wspaniały i można je po pare razy czytać :!: choć żadko bywa na forum i jest z nim mały kontakt to jednak można zdecydowanie powiedzieć , ze to kolejny bardzo dobry duch naszego miejsca ...

Dj Boowzy - "młody wiekiem - stary stażem" :P tak naprawde chyba jedna z głównych postaci naszego forum , choć nie pisze olbrzymich postów , nie argumentuje swojego zdania wszystkimi możliwymi opcjami , to jednak jego gallerie (a jest ich olbrzymia ilość) są chyba jedyne w swoim rodzaju i chyba Dj jesteś jedynym takim maniakiem :P - co jest bardzo dla ciebie na plus rzecz jasna :!: słaby kontakt (na GG może 2 razy na krzyż rozmawialismy) ale człowiek bardzo sympatyczny i nad wyraz miły jak na swój wiek :!:

eF - ot to dopiero ciekawa postać :!: z jednej strony bardzo go lubie za oryginalne podjeście do samochodów (i nie tylko) i za poparcie Renault w ich "nowej" stylistyce - taki wizjoner po prostu ... a z drugiej bardzo mi podpadł odnośnie tematu o El Camino i za uwielbienie K.Powiatowego :twisted: ogólnie spoko człowiek , oryginalny , takich lubie :!: z chęcią wypije z Tobą piwo :!:

Spark^ - o kolejna ciekawa postać - fan Skyline (choć nie widzał do mojego pojawienia się 4 drzwiowej wersji :twisted: :P ) i jakiejś tam drużyny piłkarskiej - ogólnie spoko człowiek , lubi alkohol , dziewczyny , zabawe ...

lordzofmafia - facet znany mi tylko z forum , zero kontaktu poza nim , a i tu raczej żadki "bezpośrednie" wymiany zdań ... fan Opla , antyfan VW , wielki fachowiec w sprawach marki z błyskawicą w okręgu :!:
Spoko człowiek :wink:

porschecars.website.pl - fan porsche :twisted:

TABLICOMAN - bardzo sympatyczny człek , 2 razy jak sie nie myle wracał na forum i dalej go nie widać :P Gadałem z nim troche na GG - ogólnie spoko postać , mam nadzieje , że sie na mnie nie obraziłeś za to co Ci miałem pomóc a nie dałem rady :?: jeśli tak - no to jeszcze raz sorry :!:

maestro - a to po prostu Fachowiec , nie udziela się w różnych dyskusjach "towarzyskich" za to bardzo pomocny i aktywny w dziale mechanika :!: człowiek znający się na rzeczy i na poziomie :!:

rapsik - moderator , fachowiec od PC , kolejny żadki bywalec , ale jednocześnie osoba która bardzo przemyślane pisze posty (przynajmiej tak to wygląda :twisted: )

Guerrillero - tak ten Pan to jest chyba osoba którą najbardziej chciałbym poznać ... jego aluzje do Kuby , Jasera [*] oraz wiele innych spraw daje naprawde wrażenie jak by był jakimś moim bliskim znajomym (wszak obracam się wśród bardzo podobnych do Ciebie ludzi). A co do samochódw , znawca - zwłaszcza tych starszych i nietypowych ...

Ice - człowiek który bardzo wiele pisze na forum , ale którego tak naprawde nie znam :? wypowiedzi ma bardzo sensowne , na temat - choć nie brakuje też go w luźnych dyskusjach ... ogólnie bardzo fajny człowieczek nie wiem czemu kojaży mi sie z kimś "słabym" - tzw. "ciepłe kluchy" :? sam tego nie rozumiem (nie obrażaj się :!: to z Sympati :!: ) ale no tak jakoś jest ...

markus - człowiek którego dawno na forum nie było (ale jak widze wrócił) zżyt z bliźniakami , jak się nie myle lubi Volvo i nic więcej niestety nie moge o nim powiedzieć :?

el_payaco - ooo ten pies wiślacki [joke :!: ] :twisted: :wink: bardzo fajny człowiek , pochodzi z najpiekniejszego , polskiego miasta :twisted: i ogólnie bardzo sympatyczny człowiek :!: podobne gusta samochodwe i nie tylko ... jakoś tak chciałbym w sumie Cię bardziej poznać , ale jak zwykle nie mam na to czasu :( ale odezwe się :twisted:

Małej Joł - a to jest menda zwykła :!:

Reanimator - o to bedzie długa historia :twisted: . Nasza znajomość zaczeła się w sumie od niezłej potyczki i innych fajnych nieprzyjemności , choć mam wrażenie , że to dla Ciebie standart :P ale potem jakoś wszystko ucichło i praktycznie mieliśmy kontakt tylko in forum , całkiem przyjemny i wogóle :twisted: aż do włąsciwie przypadkowego mojego napisania do Ciebie jakoś 2-3 dni temu , z tematu który wręcz mnie oburzył :twisted: i jakoś tak (przynajmiej mi) dobrze się z tobą gada ;) normalnie kurde bratnia dusza ... aż dziwne :P Jak bym miał Ciebie określić najkrócej (a po to te posty) : Hardocrowiec z sercem ...

Seth - Capri.pl - chyba podobny do mnie miłośnik starych , klasycznych i pięknych Fordzików - czyli bardzo fajny człowiek z urzędu :!: Co prawda nie mam kontkatu poza forum , a i tu mały - ale człowiek przezmnie szanowany ...

K0RN - pamięta go ktoś jeszcze :?: :twisted: :wink: metal , rówieśnik , człowiek z którym pierwszym nawiązałem kontakt i co najważniejsze bardzo dobrze sie z nim dogadywałem :!: Fan francuskiej motoryzacji - wielką wojne z nim stoczyłem w topicu Type-R vs S16 i reszta świata :twisted: Bardzo porządny człowiek , który niestety nas od dłuższego czasu nie odwiedza - choć był nabijaczem postów - lubiłem go :wink:

Ella- o tak , nasza kochana rodzynka , fanka 4x4 ale też i porządnych samochodów (Type-R :twisted: ). Bardzo sensownie wypowiadała się o samochodach , traktowała je nie jak większość kobiet , że muszą być ładne i.t.p - tylko bardziej z miłością do nich (żeby to jeździło) ale też i praktycznie (suv :P ). Brakuje jej tu :P przynajmiej mi :cry: ...

Wilu - bliźniak , człowiek słuchający b.dobrej muzyki , przyjaciel (mam nadzieje , zę nie obraża cię to , że za kogoś takiego cię uważam) , człowiek na którego zawsze można liczyć , niezależnie od sytuacji bardzo pomocny :!: No jesteś De Beściak co się bede rozpisywał :twisted: :P

POŃCZAK - ot dopiero element :twisted: na początku robił spory burdel na forum :!: i za to bardzo go , że tak powiem chciałem udupić ... ale dałem sobie na wstrzymanie (chłopaki z KKK w moim avarcie się tym zajeli :P [joke] ). A teraz całkiem miły chłopaczek , widać , że lubi drift o którym w sumie mógłby się więcej udzielać jak na jego pasje :P ale ogólnie nie jest źle :wink: Spoko jesteś no i tyle :P ( a i jeden z OffTopicowców :P ) ...

emuribas - Wankel ... człowiek zajmujący się na forum "nietypową" motoryzacją .. i to do kwadratu - fan tego jak widać , ale nie znany mi wogóle poza swoimi niewieloma postami ...

ixxos - ooo to jest dopiero fanatyk :!: Ira , Czeczeni czy Talibowie to przy nim pikuś :!: Nie znam drugiego człowieka który by z taką pasją i sercem tworzył o ciężarówkach :!: Ja tam się wogóle nie wypowiadama (bo się TOTALNIE na tym nie znam :? a wychodze z założenia , że jak sie na czymś nie znam , to się tam nie udzielam - bo po co się wygłupiać :? ) ale tu chciałem to w końcu powiedzieć - FULL SZACUNEK DLA CIEBIE :!: bo naprawde widać , że kochasz to co robisz ... i o czym robisz - a to jest naprawde najwspanialsze co moze być w życiu ...

Pemo - jeden z juniorów , ale widać , że chce się na forum rozwijać i ja Ci tego życze w tym miejscu :!: narazie nie jesteś upierdliwy i to duża zaleta :!:

Debosy - a ten Pan , pochdzi też z bardzo pięknego miasta :wink: sympatyczny człowiek , raz czy dwa gadaliśmy na GG i jest git`cik :!: Na forum bardziej odpowiada za rozrywke niż za motoryzacje - ale to nic :twisted: i tak go lubie ...

HARNAŚ - o ten to też młody gniewny następny :!: człowiek o wielkich ambicjach i chęciach , ale nie do końca możliwościach :P tzn. nie jest źle czy coś ale podrywa się na zbyt wiele rzeczy na raz i dlatego część mu nie wychodzi (jak ten pamiętny VT :P ) - ogólnie , jak pisałem - jesteś ambitny i to się liczy :!:

AddMaster - o prosze Pan piekielny ... początkowo myślałem , ze bedzie bardziej pozerowaty wpadnie na forum z takimi podpisami i.t.p - to bedzie się uważał , zę bóg wie jakiego Black`a - jak widać pozory mylą ... człowiek całkiem spoko się w końcu zrobił ... ja nie mam nic przeciwko Tobie :!: ...

johny - o tak - fan szybkich samochodów ... sporo działa na forum i choć jest "młody starzem" to jednak bardzo fajnie tu działa ... wypowiedzi wyglądają na przemyślane , nie bawi się (do końca :P ) w różne Offtopici :!: :twisted: spoko człowiek - aż albo tylko :wink:

Ozi - ostatnia osoba o której wspomne ... człowiek który ma cudowny samochód i wogóle "motoryzacyjne" życie kótre jest spełnieniem chyba większości z nas marzeń ... niektórym to dobrze :P :twisted: człowiek widać , że raczej nie chce tym szpanować , a raczej zapoznać nas ze swoimi (i nie tylko osiągnięciami) ... jak na dzień dzisiejszy - wszystko na plus ...

I na końcu chciałem siebie scharakteryzować ... ale to chyba jednak bez sensu :? w końcu to mają być wasze opinie , a nie rachunek sumienia :twisted: ...


Wto, 01.02.2005, 22:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post 
nie bede pisal o kardym z osobna ale powiem tyle :
Jestescie jednym z najlepszych ludzi jakich poznalem przez neta :wink:
nie ma na tym forum podzialu moderatorzy / inni - i to sie chwali :wink:

_________________
http://www.tanidrift.pl


Śro, 02.02.2005, 15:54
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
amelka - osoba, która o motoryzacji specjalnie pojęcia nie ma (można powiedzieć że ma typowo kobiece podejście do tego tematu), ale bardzo się nią interesuje i pasjonuje (a to już jest coś, bo wiedzę zawsze można nabyć ;) ). Kocha stare samochody (oldtimery) oraz swojego synka ;) Niezwykle miła osoba ;) No i - co Ją także w pewien sposób wyróżnia - jest jedną z dwóch kobiet na tym forum, które od czasu do czasu coś pisze! :D

_________________
Rover 75 V6 & other...


Sob, 05.02.2005, 10:01
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
amelka napisał(a):
A no właśnie czy ta druga kobieta to ta sama która sie pojawiła kiedyś na autogalerii?


Nie. Ella jest nasza, nasza i tylko nasza :twisted: Kochana Ella, z niesamowicie praktycznym podejściem do samochodu. Zawsze Ją podziwiałem, to jedyna kobieta, która na samochodach się naprawdę zna! Zawsze wie czego chce, ma bardzo skonkretyzowane wymagania... A w dodatku przy kupnie auta (wyborze modelu etc) nie potrzebuje rady ani pomocy żadnego faceta! Genialne, full respect!! :D ;)

_________________
Rover 75 V6 & other...


Sob, 05.02.2005, 10:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post 
Tomasz-spoko gosc jak na Admina
Wilu-przyjacielski
Dj boowzy-OK ale pozabieral najlepsze furki :D
Reanimator- czepialski ale dowcipny
Ixxos-czlowiek maszyna, nietypowa ale z pojeciem w temacie
Amelka- jedyna babka na forum ktora wie o co zapytac
ogolnie OK super forum .Mam nadzieje ze moje wpadki wam nie przeszkadzaja
Pozdro dla wszystkich :!:


Czw, 10.02.2005, 16:34
Profil

Postów: 324
Miejscowość: psi worek
Post 
Dobra ja się jeszcze w to towarzycho musze wpasować. Jeżeli o kims zapomne to eee...sami wymyślcie :)
Tomasz----Facet który zna się na robocie i jest wspaniałym adminem
Ice---Zakręcone posty przy których można boki zrywać
Spark---wszystko o wszystkim czyli luĹĽne tematy i rozmĂłwki
Ozi---Gość który bardzo dobrze się zna na tuningu i ma super furke :twisted: . ogólnie swój chłop
eF----umi wywołac burze na forum i ma dziwne kontakty z ice'am :lol:
Viper---poważne tekty,czytelne i dokłądne. Człowiek który pisze nienaganne posty
Markus---bratnia dusza która także lubi szybkie maszynki (ukłon w strone skyline'a :D )
Porshe----fanatyk tej marki. KtoĹ› bluĹşnie na porshe i wybucha wrzawa
el_payaco---pomoże nawet w dziwnej sytuacji jednym słowem równy gość
Dj_Boowzy---dużo postów pisze i najczęsciej z sensem :wink: ( niee odłoż ten młotek mówiłem na żarty aaaa!!)
lordzofmafia------nienawidzÄ…cy vw ktĂłry szybko i sprawnie pisze na temat
Pończak-----tjaaaa.....zna się trochę na japońskich maszynkach i chyba lubi drift
Pemo-----mieszka nie tak daleko mojej miejscowości. Fnatayk Subaru
Wilu-----zajebisty gostek który działa wtedy kiedy zaczyna być nieciekawie na forum
Reanimator-----bardzo fajny forumowicz ktĂłrego daze duĹĽym szacunkiem
ZresztÄ… wszystkich cenie na tym forum :mrgreen: :wink:
To widać ze już co nieco o was wiem :D Też uwielbiam drifta. Izamierzam sobie kupić tuningowany model rx-7 z napisem DRFT (pisownia oryginalna). A zostalo mi jeszcze trzech forumowiczów:
Guerrillero-----stary piszesz fajne posty i fane galerie kombinujesz ( te wozy z kuby....) widać ze masz jakieś rewolucyjne zapędy :D
johny-------tu można wymienić dużo zalet np. genialne galerie (supra,skyline i czekamy na więcej) bardzo dobre posty i ta skromność
a teraz pora na DeuZ'a--------eee......nic mi na myśl nie przychodzi (możecie tu cokolwiek wstawić byle nie coż nieprawdziwego bo pisze jak najlepiej)
A teraz pora na mnie..... :lol: AĹĽ siÄ™ boje co wykombinujecie :mrgreen:
Po prośbach i groźbach :D :lol: :mrgreen: jeszcze dwóch napisze co tu się udzielają:
Debosy-----rozwaĹĽne teksty bez jakich gupich wpadek z wypowiedziami
Seth (no napisze już napisze :D )------fanatyk forda,w miare normalne posty ( ale i są czasem i porąbane i śmieszne) więc tu niewiem co dalej pisać.


Nie, 13.02.2005, 11:22
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
Czas uzupełnić listę ;)

Szefo - fanatyk, w czepku urodzony, wywodzący się z nowobogackiej rodziny i aż nadto wykorzystujący ten fakt, człowiek totalnie nieobiektywny, nie znający życia ani wartości niczego, pewnie niewiedzący nawet co to jest "praca", jego ręce nie robiły nigdy nic poza smarowaniem ich kremem i ujeżdżania kierownicy Seata, zakompleksiony, zadufany w sobie, wszechwiedzący inaczej, drugi człowiek w moim życiu, przez którego przestałem lubić jakąś markę, którą kiedyś akceptowałem.

_________________
Rover 75 V6 & other...


Pon, 25.04.2005, 7:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
Ja was tak dobrze wszystkich nie znam, ale jesteście zajebiści...FORUM SŚ RULEZ!

_________________
ExoticCars.pl


Wto, 26.04.2005, 18:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post 
Reanimator - jest jak uśpiona bomba atomowa , jest bardzo wybuchowy , a jak już wybuchnie to w najmniej oczekiwanym momencie.

DeusZ - jest jak telefon , zawsze jest zajęty...

:wink:

_________________
PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.


Czw, 28.04.2005, 6:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post 
wszyscy userzy - jestescie super!! bez wyjatku 8) (oprocz solida ale on od pol roku ma kilka postow wiec to nie user 4 me :twisted: ) poprostu nie bylem NIGDY na zadnym forum z taka atmosfera :mryellow: czuje sie jak w rodzinie i mysle ze jest to poprostu swietne :) wszyscy sie dogaduja i nie ma prawie zadnych chamskich klotni jak na pozal sie Boze forum mojego gimnazjum ktore zalozylem i :evil: :x :| :) (opanowalem sie) NICPON solid (tam jako kris) mnie wyrzucil chodz chcialem zeby byla tam chodz w 1/10 taka atmosfera jak tu :? :roll:
sory za ot :>
i ogolnie moje odczucia co do was z osobna sa takie same jak u innych , co potwierdza ze znamy sie dosc dobrze (niektorzy baaardzo dobrze) :mryellow:

_________________
http://www.tanidrift.pl


Śro, 06.07.2005, 17:58
Profil

Postów: 596
Post 
Co sadze o poszczegĂłlnych osobach to one widzÄ… i napewno nie mowie tego w negatywnym sensie... Czesto staram sie miec kontakt ''skrzynkowy''. :)
Lubie tutaj dyskutowac, bo wiem, ze to forum dosyc wysokich lotow i wiem, ze za moje poglady nie zostane zbesztany od ''matolow'' itp.
Uzytkownicy tego forum sa dosyc dojrzalymi osobami(co po niektĂłrzy), gdyz bardzo trudno jest dyskutowac na tematy zwiazane z gustami... Dosyc czesto do tego nawiazuje w moich postach i raczej nie bede tego zmienial.
Z nikim nie chce miec zatargow, gdyz wiem, ze moga zaistniec sytuacje, w ktorych bede zmuszony uzyskac pomoc od osob z ktorymi moglbym sie nie dazyc wzajemna aprobata. :)
Mimo, ze na forum jestem ponad rok mozecie mnie nie kojarzyc gdyż bardzo rzadko sie udzielałem...Głównie patrzyłem co w nowosciach i jakie nowe osoby dochodzily.
To tyle.
PaX


Śro, 06.07.2005, 18:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post 
Dużo nowych użytkowników pojawiło sie na forum od czasu gdy pierwszy raz wyrażaliśmy swoje opinie na temat innych , mineło trochę czasu , zdąrzyliśmy się poznać z niektórymi osobami , czas więc napisać coś nowego...

Spider - miałem okazję poznać go osobiście , uważam że to spoko facet , kulturalny , pogodny , można z nim pogadać na każdy temat , myślę też że można na nim polegać , wrażenia bardzo ale to bardzo pozytywne...
POZDROWIENIA!!!

Chciwy_Wyznawca - według mnie miły facet , pisze mądre dobrze uargumentowane posty, nie mieliśmy jeszcze okazji pogadać ale wszystko do nadrobienia...

DeusZ - heh im dłużej go znam tym bardziej wydaje mi się zapracowany pisze ostatnio mało na forum ale jak już pisze to bardzo mądrze , żałuje że jeszcze nie udało mi się go poznać osobiście , :wink: gadamy czasem na gg.

El_payaco - wydaje mi że jest mi najbardziej znanym urzytkownikiem SŚ ,miałem okazje spotkać się z nim już dwa razy (przy PIWIE a jakby inaczej!!) , call of duty maniak , mógłbym z nim gadać godzinami , można na nim polegać. TRZYMAJ SIĘ NIE DAJ SIĘ!!

Dzik - Daria w moich oczach jest wielka , pisze mądre posty , jest pasjonatką motoryzacji a głównie motocykli , wie o czym mówi i zna się na rzeczy , jeszcze nie znam jej dobrze , a gadaliśmy na gg bodajże raz ale myśle że jeszcze wszystko do nadrobienia.

Wilu - niegadamy ostatnio za często bo go nie widuje na gg , pare razy dzwoniłem do niego ale w sprawie pewnego projektu (mam nadzieje że nie byłem upierdliwy :twisted:) , jest OK , czekam aż kiedyś przy flaszce siądziemy :twisted:

Harnaś - przede wszystkim KULTURALNY , ostatnio mało gadamy imusimy to nadrobić :twisted: , pisze ostatnio nie za dużo ale za to wszędzie go pełno , jest bardzo aktywny stworzył chyba trzy fora internetowe (mi by sie nie chciało :twisted:)

Seth - jest dla mnie nadal tajemniczy , pare razy gadalismy ale głównie o muzyce , jest OK...

Guerrillero - oj to dopiero dla mnie człowiek zagadka , nigdy nie gadaliśmy ze sobą , nie lubi jak się przekręca jego nick'a :twsted: i zawsze zadaje 3 pytania nowym userom :D...

eF -jak wprowadzał zamieszanie na forum tak dalej je wprowadza , nadal według mnie Władca Chaosu tego forum...

Pończak - gadamy często głownie kojarzę go z wyczynową jazdą na rowerze która jest jego pasją , często uśmiałem się czytając jego żartobliwe teksty na forum i jego poradnika dla nowych userów... :D

PÓŹNIE WYPISZE RESZTĘ...


Śro, 12.10.2005, 10:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Miałem uzupełnić swoją listę, więc to robię.
markus - Jeee to będzie trudne :lol: :wink: No dobra, najwyższy czas się przyznać. Na samym początku nie znosiłem go :twisted: Jego najazady na mojego ukochanego Opla doprowadzały mnie do białej gorączki :lol: Jednak z czasem przeszło mi :D Zauważyłem w końcu, że poza tym jednym aspektem mamy dość podobny gust motoryzacyjny :) Pomógł mi w załatwieniu jednej bardzo ważnej sprawy dla mnie :) Big thx!!! Od tamtej pory czasem udaje nam się ustawić na jakiegoś browarka :D Szkoda tylko, że tak rzadko :/ Za to tematy robią się coraz ciekawsze w miarę wypitego alkoholu :twisted: Szczególnie jeden, dyżurny :twisted: :twisted: :twisted: markus trzeba się napić :twisted: :wink:
Ps. Sorki, że tak późno :/
O reszcie dalej nie wiem co napisać... a o jednym userze nie chce mi się pisać.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Śro, 12.10.2005, 14:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
Debosy - mieliśmy się okazje spotkać na zlocie... spoko gość... choć mało się wypowiada na forum... niezły w Q3A ;) trzeba kiedyś rewanżyk zagrać...
El_payaco - możnaby powiedzieć mój wspólnik... prawie codziennie gadamy, mamy wspólny biznes... ;)
Cosworth - też troche gadaliśmy na gg, równy ziom ;)
HarnaĹ› - wisi mi piwo za marketing jego forum... ;)

_________________
ExoticCars.pl


Czw, 13.10.2005, 17:52
Profil

Postów: 596
Post 
Kolejność przypadkowa :-)

el_payaco była to pierwsza osoba, z którą mialem stycznosc na forum... pamietam, ze wtedy przeniosles moj temat do off'u bo chcialem sie pochwalic "swoim marzeniem" :-)
bardzo sympatyczna osoba, rzeczowa i konkretna... lubie czasami pogawedzic na gg...

Pamietaj El... Trzej krolowie wielkich miast... Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk!!!!


Debosy w sumie malo go z nam, ale z tresci postĂłw pisanych przez niego jasno wynika, ze jest dosyc sympatycznym kolesiem :-)

Wilu najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, ze z nim jako z jedynym modem jeszcze ani razu nie gadalem... mysle, ze trzeba bedzie to nadrobic

DeusZ szkoda, ze jestes taki zaganiany bo spoko sie z TobÄ… gada... piszesz madre posty... no i mamy troche wspolnych tematow na gg :-]


tak mnie jakos naszlo... bo fajny temat a malo ludzi w nim pisze...

za jakis czas uzupelnie swoja liste :-)


Pią, 04.11.2005, 16:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1652
Miejscowość: warszawa-koszalin
Post 
nie bede nikogo ocenial gdyz raczej mi nie wypada! (staz) chce tylko wtracic iz podoba mi sie tu :wink:
brak awantur o duperele ,bom wlasnie z takiego klubu do was przyszedl :wink:
p.s. i nie mam na mysli klubu renault25 we wladzach ktorego sobie zasiaduje :lol:


Czw, 17.11.2005, 21:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 82
Miejscowość: Lublin
Post 
Jestem na forum mało więc nie będe się rozpisywał:

ixxos- znam go z forum Waga Ciężka zna się na transporcie, ciężarówkach, motoryzacji. Myślę że to porządny gość.

Harnaś- Jego znam już od prawie całego roku. Zna się na prowadzeniu forum, motoryzacji. Robi wszystko dla dobra forum.

Wilu-znam go nie wiele ostatni raz gadaliśmy z 1 rok temu. Da się z nim dogadać


Wto, 22.11.2005, 16:24
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Trzeba to nieco uaktualnić , w zasadzie chodzi mi o jednego forumowicza .

Kuules :mryellow: bez niego nasz dział prototypów leżał by odłogiem , albo rozwijał się niczym budowa autostard w Polsce :twisted: jego wkład w forum IMO jest wielki . Gdyby nie on nie zobaczylibyśmy wielu fotek dużo wcześnij przed oficjalną premierą , fotek zamaskowanych aut , wizji etc. Poza tym czasem lubi doprowadzić do porządku nie jednego nowego forumowicza i solidnie go zj***ć :mryellow:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 17.12.2005, 16:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post 
Ixxos and Kuules - myśle że tym panom należały by się jakieś wyróżnienie , za wielką wytrwałośc i podciąganie formy działów (Kuules o prototypach a Ixxos o ciężarówkach) , a także za wielką wręcz aktywnośc w pisaniu postów.

Jako że na forum tym wyróżnień , raczej sie nie przyznaje , powiem tylko że oboje odwaliliście kawał dobrej roboty , dzieki wam cały czas mamy świerze temaciki do czytania , oby tak dalej. :)

_________________
PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.


Pon, 19.12.2005, 6:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018