Obecny czas: Czw, 18.04.2024, 18:26




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Forumowicze o Forumowiczach 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Seth napisał(a):
już to kiedyś pisałeś ;) widać nic się nie zmieniam, ale nadal nie wiem dlaczego. Może po prostu udzielam się tam tylko, gdzie mam coś do powiedzenia, i tworzę taki efekt :P


wiesz nie znam ci osobiście ale takie odnosze wrażenie, nie jest to jakaś specjalna wada, raczeł lekka ułomnośc. Poza tym spoko gościu z ciebie jest, tak mi sie wydaje

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 05.02.2009, 17:29
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
johny napisał(a):
nie jest to jakaś specjalna wada, raczej lekka ułomnośc.


Poleciałeś Image

johny, osobiście to każdy z nas jest zaszytym alkoholikiem, który ujawnia się na zlocie, więc wiele się nie różnimy :twisted:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 05.02.2009, 18:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
sami swoi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Czw, 05.02.2009, 21:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
no baa Image

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Nie, 08.02.2009, 0:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Ostatnimi czasy pochłoneło mnie mase roboty to też komputer włączałem od święta , z tego co widze niewiele się zmieniło , stara gwardia działa w prawie pełnym komplecie.

No i Oley wreszcie znĂłw jest Wilem. :)
PozdrĂłwka dla wszystkich.
Postaram się byc jakoś regularnie , no ale tutaj mało ode mnie zależy.

_________________
PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.


Pią, 24.07.2009, 9:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Moze bys sie na zlocie pojawił :)


Pią, 24.07.2009, 9:28
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
no właśnie pytałem o Debosy'ego co z nim , czy ktoś wie - widze ze sie pojawiłeś - wpadnij na spot - jest jak zwykle u ciebie na dzielnicy :P za tydzień

zapraszamy :>

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pią, 24.07.2009, 10:40
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Debosy na zlocie być musi, bo z kim jak nie z nim zajaram Camela odpalanego zapałką? :>

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 24.07.2009, 20:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Ale gdzie co i jak z tym zlotem??????

EDIT: Juz obczaiłem , wpadne chetnie. :P

_________________
PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.


Sob, 25.07.2009, 23:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
co wy zaĹ› za burdel robicie w tematach. Wos to yno na chwila samych zostawic i bajzel ;p


Czw, 30.07.2009, 23:53
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Przyjedź na zlot, a nie potem płaczesz, że nigdzie nie jeździmy :>

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 31.07.2009, 11:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 84
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Samochód: Volkswagen Golf II
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Ja muszę przyznać, że bardzo to forum polubiłem :-).

_________________
Prawdziwy fan motoryzacji, kocha wszystkie auta, a marzenia niczym uśmiech kobiety, dodają skrzydeł :-).
Pozdrawiam wszystkich !
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=26&p=547107#p547107


Sob, 02.01.2010, 16:34
Profil

Postów: 1
Miejscowość: Tychy
Samochód: Mercedes W202
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Cześć.
Jako, że nie ma tematu do przywitania się więc robi to tu 8)
Jestem Adam, mieszkam w Tychach, pomykamm mercem w202.
Pozdrawiam Wszystkich :D


Pią, 10.06.2011, 20:14
Profil
Online
Awatar użytkownika

Postów: 7456
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
skoro temat odkopany, to małe 3 grosze ode mnie:

Hiob - człowiek z klasą i na poziomie
RR ltd co - pozytywna postać, z dużym potencjałem newsowym, dobry kandydat na moderatora
Le Cobusier - pozytywna postać, nigdy nie przestanie mnie zadziwiać
Kobi - wzĂłr moderatora
Drakor - ciekawa postać, szacun za asertywność, szkoda że nie ma Go już na forum
Jacobser - nieszablonowe podejście do tematu, szanuję to
t0m3k - rozsądny gość
Grzyws - pozytywny gość
Osiek - człowiek wymykający się klasyfikacjom
Michae - czasami zbyt dosadny, ale ma sporÄ… wiedzÄ™, nie ma ludzi bez wad :wink:
Wilu - szerokie horyzonty
blondas - kolekcjoner robiÄ…cy wraĹĽenie
Pardon - Wielki Mistrz LoĹĽy SzydercĂłw
Kenji - Nadworny BĹ‚azen SĹš
Bingo - Człowiek z charakterem

o reszcie nie mam wyrobionego zdania, zaś o kilku postaciach wolałbym się dyplomatycznie nie wypowiadać :wink:

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Ostatnio edytowany przez kulikowski Pon, 27.06.2011, 20:47, edytowano w sumie 7 razy

Sob, 11.06.2011, 1:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 437
Miejscowość: Tichau
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
LeĹĽe :lol: :lol: :lol: :lol:

PS. W 202, też mam coś podobnego, i też jestem z ST, daj znać to się zgadamy :wink:

_________________
Teoretyk ostatnio ...


Sob, 11.06.2011, 1:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 557
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
kulikowski dzięki za dobrą opinię :)

Chociaż czytam forum raczej długo, to w moim odczuciu do forum najwięcej wnoszą Ice (btw chyba jedyna porządna osoba z Radomia), RR ltd Co (odnośnie newsów oraz całokształtu), pardon oraz Pończak za luz i poczucie humoru, kulikowski za tworzenie świetnych tematów o starych autach, reszta forumowiczów oczywiście również ok.


Czw, 30.06.2011, 17:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1044
Miejscowość: Kraków
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Witajcie.

Trochę czasu mnie tu nie było więc wpadłem się wam pokazać.
Jednocześnie chcę powiedzieć że cały czas o was wszystkich pamiętam chłopaki, mam nadzieje ze sie jeszcze z wami będę widzieć i oby jak najszybciej. Wiem ze przygasłem w spolecznosci SS no ale tak sie jakos dziwnym torem mi zycie potoczylo mialem strasznie pracowity okres w zyciu (na dowód powiem tylko ze gdy piszę te slowa siedze na praktyce na zaporze wodnej :P).

Bardzo mnie cieszy fakt ze wiekszosc z was nie zapomniala tez o mnie, bardzo mnie cieszy ze wciąż dostaje np. świąteczne życzenia od Markusa, Sparka, Ice'a i innych ze starej gwardii.

Oczywiscie pozdrawiam całą brygadę a w szczególności:

Markusa - za sporo naszych rozmów które wciaż mam w pamięci i że dzieki niemu tak wspaniale wspominam zloty + dużo świetnych akcji jak walka z "dziwką bez szkoły" zaklejanie kamer itd. xD
Ice'a, Pardona - za niezwykłe poczucie humoru i za to że dostarczyli mi tyle powodu do śmiechu ,rozpatruje ich razem bo gdy sie spotkaja efekt ich dzialania zwieksza sie dwukrotnie. :D
Ehh no i nie zapomne tych nocnych okrzykĂłw z okna do Krakowskiej ludnosci po zakrapianej imprezie. xD
Wila - za to że czesto pogadaliśmy , no i oczywiscie stałem się legendą "człowiek który widział Wila na żywo" choc bylo to dawno to bardzo milo bylo sie spotkac.
Seth'a
- za bardzo duzo ciekawych rozmów tak na zlotach jak i GG nie tylko o głupotkach ale i tych poważniejszych

Sparka
- za to ze zawsze o mnie pamięta mimo uplywu czasu no i za legendarne trunki ktore mialem okazje z nim wypic , (jak my wszyscy zreszta)

Robaka, Lord'a
- na forum raczej sie tak mijaliśmy ale na zlocie naprawde okazali sie wspanialymi ludzmi, dobrze sie bawilem i z nimi na zlocie.

el'a
- moj pierwszy kontakt z forumowiczem w real life , piwko i dlugie gadanie o naszej kochanej motoryzacji no i oczywiscie uczestnik zlotow. :P

A także, Tomasza, DeusZ'a ,Dzik, Spidera, Kenji'ego, Pończaka a także nieobacnych nam już Reanimatora czy Harnasia. Za to że ich miałem okazje poznac i miejmy nadzieje ze sie jeszcze zobaczymy a z niektorymi wypije jeszcze niejedno piwko.

Przepraszam jesli o kims zapomnialem , pamietam o was ludziska cały czas zapewne jak skoncze to upierdliwe studiowanie to mysle ze zaczne tutaj kariere od nowa.Zostalo w sumie pol roczku. POZDROWIONKA ALL!!!

_________________
PORUSZANIE TEMATU MAYBACHA I RR NA TYM FORUM , MOŻE GROZIĆ ŚMIERCIĄ LUB KALECTWEM.


Śro, 10.08.2011, 12:22
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Fajnie Debosy, że wróciłeś. Jak możesz to rzuć mi na pw GG lub inny namiar bo potraciłem. Ja też ostatnio niezbyt często zaglądam na forum (rożne życiowe zawirowania). Mam nadzieję, że jesienią odnajdę możliwość by się uaktywnić. Pozdrawiam wszystkich.

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pią, 19.08.2011, 21:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Tęsknię pardziu, wracaj czem prędzej!

_________________
locha lover


Pią, 19.08.2011, 21:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Forumowicze o Forumowiczach
Wysoko. Debosy przepadłeś nam, jak Siena Spark'a w zboże. Dobrze Cię znowu widzieć i zgadnij z kim w Krakowie pewnie niebawem piwo wychylisz :>

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 21.08.2011, 14:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 173 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018