Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Nie, 05.02.2006, 17:45

i tak "tokio hotel" wymiata :twisted:

Nie, 05.02.2006, 17:49

POŃCZAK napisał(a): "tokio hotel"

tego się słuchać nie da... :roll: :roll:

Nie, 05.02.2006, 17:59

spider napisał(a):
POŃCZAK napisał(a): "tokio hotel"

tego się słuchać nie da... :roll: :roll:

Jak to nie? Posłuchaj dyskografii Blog 27, to zrozumiesz album Tokio Hotel :twisted: :twisted: :twisted:

Nie, 05.02.2006, 17:59

Wokalista Tokio Hotel jakiej jest płci? Bo po teledyskach nie mogłem tego wywnioskować :?

Nie, 05.02.2006, 18:37

to hermafrodyta :twisted: :twisted: :twisted:

Nie, 05.02.2006, 19:16

el_payaco napisał(a):Wokalista Tokio Hotel jakiej jest pĹ‚ci?


jest jak chuck norris - potrafi sam siebie zaplodnic ale jest mezczyzna ;)
ale ten wokalista nie wyglada na czlowieka - moze ruskim uciekl z bazy wojskowej :roll:
Ice napisał(a):PosĹ‚uchaj dyskografii Blog 27

to ja mam cos dla fanow "mlodziezowej" muzyki:
http://muzyka.interia.pl/info/infid/713476

koniec swiata nadchodzi :twisted:

Nie, 05.02.2006, 19:22

ale tego czegoś jest zdecydowanie za dużo jak na czterech jeźdzców apokalipsy... czyżby ktoś tam sie pomylił?? :> :D :D :D

Nie, 05.02.2006, 19:28

w sumie nie bo ten wokalista i ten z dredami to bracia blizniacy [zaraz wyjasnie] - moze nie podobni ale to mozliwe
jest koles (o_0)
oddaje nasienie <tu prosze wila o *pound_it.gif*>
i sa 2 kobiety (^.^) (^.^)
i one sa przez to nasienie zaplodnione.
i teraz rodza sie te 2 dryblasy xD
no i maja wspolnego ojca tylko.
mozliwe? :mryellow:

Nie, 05.02.2006, 19:32

Ice napisał(a):Jak to nie? PosĹ‚uchaj dyskografii Blog 27, to zrozumiesz album Tokio Hotel

TH nie da się słuchać... strasznie męcząca muzyka... tak jak B27...

Nie, 05.02.2006, 19:35

słyszałem o bliźniakach jedno i dwu jajowych... ale bliźniacy różnokobiecy... podoba mi sie ta teoria :D :D :D

Nie, 05.02.2006, 19:39

POŃCZAK napisał(a):w sumie nie bo ten wokalista i ten z dredami to bracia blizniacy [zaraz wyjasnie] - moze nie podobni ale to mozliwe
jest koles (o_0)
oddaje nasienie <tu prosze wila o *pound_it.gif*>
i sa 2 kobiety (^.^) (^.^)
i one sa przez to nasienie zaplodnione.
i teraz rodza sie te 2 dryblasy xD
no i maja wspolnego ojca tylko.
mozliwe? :mryellow:

polecam zamiast oglądania debilnych filmów na polsacie, pooglądać Discovery, może się czegoś nauczysz... :roll: :roll: :wink:

Nie, 05.02.2006, 20:13

el_payaco napisał(a):Wokalista Tokio Hotel jakiej jest pĹ‚ci? Bo po teledyskach nie mogĹ‚em tego wywnioskować Confused

ja również, ale czytając Bravo się dowiedziałem, że ma na imię Bill :lol:

Nie, 05.02.2006, 20:17

spider napisał(a):pooglÄ…dać Discovery


sorry, mam tvp1, tvp2, tvn i polsat :wink:
sam bym chcial discovery poogladac


Spark^ napisał(a):na imiÄ™ Bill

KILL BILL!!!! :twisted:

Nie, 05.02.2006, 20:18

POŃCZAK napisał(a):sorry, mam tvp1, tvp2 tvn i polsat

to wypoĹĽycz jakiĹ› film...;)
Spark^ napisał(a): czytajÄ…c Bravo

siostrze ukradłeś?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie, 05.02.2006, 20:21

spider napisał(a):siostrze ukradĹ‚eĹ›?? Laughing Laughing Laughing Laughing

nie mam siostry, ale ostnio na obozie z kumplem sie nudziliśmy i kupiliśmy. Polewa na maksa :lol:

Nie, 05.02.2006, 20:58

Spark^ napisał(a):na obozie z kumplem sie nudziliĹ›my i kupiliĹ›my. Polewa na maksa


Kilka latek temu, jak jeszcze siostra kolegi czytywała Bravo, zawsze chwytaliśmy za gazetke gdy ona tylko ją łyknęla i braliśmy się za lekturę... Faktycznie mało co potrafiło tak rozbawić jak Bravo. Szczególnie dział z trudnymi pytaniami (czy jakoś tak). Do tej pory zastanawiam się czy to redaktorzy dla jaj takie głupoty tam pisali, czy na prawde tacy debile po tym świecie chodzą.

Może mnie ktoś oświecić co to są te hotele i blogi? Bo zakładam, że jakaś gurnolotna nuta :twisted:

Śro, 08.02.2006, 10:54

Hmmm, jak to się stało że się jeszcze nie wypowiedziałem w tym temacie? A więc: przede wszystkim breakbeat'y i drum'n'bass (w całej rozciągłości), ostatnio mam mały powrót do korzeni i płynę w minimale i acid techno. Dobry HH ale tylko zza oceanu (50 Cent, The Game, Kanye West, Wu-Tang). Nie słucham praktycznie żadnej gitarowej muzyki, czyli jestem w zdecydowanej mniejszości na naszym forum :wink:

Śro, 08.02.2006, 10:57

markus napisał(a): jestem w zdecydowanej mniejszoĹ›ci na naszym forum

to tak jak ja...;)

Pią, 10.02.2006, 13:22

to tak jak ja...Wink

ja to juz dawno na swoim przykładzie zauważyłem :roll:

Pią, 10.02.2006, 17:16

Jak music to hamerykanski hip hop głownie od strony undergroundowej. W dalszej kolejnosci House i kawałki klubowe oraz troszke techno. Z bzmien gitarowcych pozostała mi tylko metallica, slayer, pantera i death bo z korna, limp bizkit i linking park juz dawno wyrosłem. Lubie tez angielska elektronike.
W nastrojowych chwilach nie pogardze Sade czy Norah Jones.
Wyślij odpowiedź