Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:34




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 676 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna
Coś o muzyce - czego słuchacie? 
Autor Wiadomość

Postów: 1431
Post Coś o muzyce - czego słuchacie?
Jaki jest wasz ulubiony zespół, piosenka ??
Z czym się ona wam kojarzy ?? (jeśli wogle)

Czego słuchacie a autku, a czego poza nim....

_________________
Rezerwista 8)


Sob, 29.10.2005, 20:16
Profil
Post 
W autku slucham radia :wink: Mam radio kasetowe a na kasetach nic nie mam fajnego :/ Tak w ogole to slucham popu, glownie zagranicznego


Sob, 29.10.2005, 20:21
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
W aucie najlepiej słucha się przebojów z lat 80 tych, naprawdę lubię taką muzykę, nie mam ulubionego zespołu ani nawet gatunku muzycznego, lubię fajną muzykę, oczywiście dla mnie, z całego serca nienawidzę Hip-hopu, Rapu i tym podobnego szajsu.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Sob, 29.10.2005, 20:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post 
Chris Cornell, Chris Cornell i Chris Cornell. Uwielbiam wszystkie jego piosenki czy to z czasów słynnego Soungarden, czy to z genialnego projektu Temple of the Dog, płyty solowej czy obecnego Audioslave. Ten koleś ma zajebisty głos i sposób śpiewania (te przeciągiwanie i załamywanie samogłosek). Jego piosenki urzekają swoją melancholijnością, pięknym pesymizmem. Niesamowity klimat, słuchając tego aż chce się umierać bo śmierć wydaje się być piękną.

Moje trzy ulubione piosenki są właśnie wykonania Cornella:

Black Hole Sun - Soundgarden
Say hello to heaven - Temple of the Dog
You call me a dog - Temple of the Dog

Poza tym uwielbiam Pearl Jam, lubiÄ™ NirvanÄ™, Mother Love Bone, Alice in Chains, Smashing Pumpkins, Rage Against the Machine etc.

W samochodzie mam kasetowy odtwarzacz więc słucham najczęściej radia z muzyką klubową.

_________________
HLVS!


Sob, 29.10.2005, 20:31
Profil

Postów: 1431
Post 
johny napisał(a):
z całego serca nienawidzę Hip-hopu, Rapu i tym podobnego szajsu.



witaj w domu :lol: :lol: :lol:
Chociaż bardziej od muzy dobijają mnie "dorośli" lat 16 w spodniach z krokiem do kolan - hiphopowcy :lol: :lol: :lol:

_________________
Rezerwista 8)


Sob, 29.10.2005, 20:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
racja johny...kawałki z lat 70ych i 80ych są świetne do prowadzenia samochodu... aczkolwiek czasami zapuszczam sobie jakąś agresywkę, jak Disturbed na przykład, albo coś bardzo spokojnego, jak the raveonettes
poza tym słucham wszystkiego od starego rock'n'rolla po black metal (choć tego ostatnio mało, a deathu to w ogóle)
ulubionych zespołów jakoś za bardzo nie mam, poza rammsteinem 8)
poza tym Metallica, Guano Apes, Black Sabbath i parÄ™ innych

PS. Agresja jest dobra na wyścigi :)

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 29.10.2005, 20:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: A8 D2
Post 
Ja słucham starych kawałków ,lata 70-90 ,a w aucie.... może to wyda się dla niektórych śmieszne ale przy jazzie się fajnie jeździ :)
co nie oznacza że innych nie słucham (oczywiscie jak z kimś jadę ,bo nie mam jeszcze prawa jazdy :wink: ).


Sob, 29.10.2005, 20:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
jazzik też jest fajny... lubie przy jakimś takim smooth jazzie snuć się w nocy przez miasto z kobietą i rozmawiać, jest klimat...

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 29.10.2005, 20:36
Profil

Postów: 1431
Post 
Seth napisał(a):
jazzik też jest fajny... lubie przy jakimś takim smooth jazzie snuć się w nocy przez miasto z kobietą i rozmawiać, jest klimat...


Golden Life`a nie słuchasz przypadkiem :?: :D

_________________
Rezerwista 8)


Sob, 29.10.2005, 20:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
Golden Life'a słucham tego jednego kawałka, co go mam w sygnaturce... bo mnie rusza niesłychanie, zwłaszcza w świetle ostatnich wypadków (dział Sport )

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 29.10.2005, 20:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post 
Szefo napisał(a):
Chociaż bardziej od muzy dobijają mnie "dorośli" lat 16 w spodniach z krokiem do kolan - hiphopowc


oj tak... ale takich mam rowiesnikow...
nawet kiedys sam taki bylem (pamietacie kiedys na forum xD)
a teraz to hh tylko czasem, i to tylko jakies fajne rytmiczne nuty i glownie jak gram w cos 8)
a tak to techno (jak gram)
rock (zawsze)
metal i jego odmiany tez zawsze.

wogole to slucham prawie wszystkigo... ale hh przeboleje z usa -> to jeszcze ujdzie ale jak slysze jakies piekne nuty typu "nie boj sie plamy na swetrze" to mi sie rzygac chce.

btw. dzis kumpel sie ze mnie smial bo mialem na sobie dres xD bo na rowerze bylem i ten do mnie "ponczak dresie"
a ja - spier... to nie dres! to SZTRUKS! :lol:
ubieram sie tak glownie na rower i to jest uzaleznione od pogody , bo pizdz teraz. a normalnie nie wlozylbym na siebie takich spodni , chyba ze na dyskoteke :lol:
pozatym toleruje wszystkie gatunki muzyki
czego sobie i wam zycze

_________________
http://www.tanidrift.pl


Sob, 29.10.2005, 21:16
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
A ja tam lubie rap i dosyć sporo słucham, i polskiego (tylko ofc nie mezo, verba czy inne pop-joteje), uwielbiam również starsze kawałki ze świata rapu - Nate Dogg, Snoop Dogg, Warren G etc. , Luda i wielu innych. Poza tym troche nowszego rapu z ameryki i symbolicznie niemieckiego czy francuskiego - bardzo symbolicznie.
Techno - owszem, ale okazyjnie i nie łup łup tylko np. Kai Tracid i inne rózniaste kawałki nie majacego nic wspólnego z manieczkami.
Ogólnie bez muzyki nie wyobrażam sobie życia i słucham sporo.
Poza masówką lubie też czasem odkurzyć płytkę Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple i kawałki z tamtych czasów szlachetnej muzyki ;) + Metallica, Rammstein.
Kiedy chce naprawdę się wyciszyć i zrelaksować to trafiam w świat Enigmy, Pink Floyd albo Mike Oldfielda, a z nowych - The Streets.
Fajna muzyczka to jazdy to również IMO Yello ( znany kawałek - The Race ).
To tak bardzo po krótce, bo artystów których słucham jest wielu i do każdego wracam co jakiś czas i nei sposób tu wszystkich wymienić. A teraz krótko czego nie trawie - 99% kawałków from Radio Eska i cała ta masówka... żygam tym + "punk rock" (nie mam na myśli Off Springów, tylko np. Green day etc. - pop z gitarą i każdy kawałek tak samo mulący.

No to tyle, temat był nie raz i od nowa musialem cos naskrobac ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 29.10.2005, 21:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Jak jeżdżę to nei słucham żadnych piosenek ... dzwięk silnika jest dla mnie wystarczającą muzyką 8)

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Sob, 29.10.2005, 21:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
ja, choć w sumie jestem muzycznie tolerancyjny (a jak zatankuję to w ogóle) ostatnio mam alergię(ze względu na moją koleżnakę, fundamentalistkę w tym względzie:/) na jeden rodzaj muzyki indie pop/indie rock (nie, to nie ma nic wspólnego z Indiami, nazwa pochodzi od independent) - muzyka to żadna... takie brzęczenie angielskie, zespołów znanych nie mają w zasadzie, chyba,że ktoś zna interpol, Maximo Park, the smiths, libertines, Le tigre..
bleh... nic w tym nie ma, a niektĂłzy siÄ™ tym zachwycajÄ…

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 29.10.2005, 21:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 925
Post 
Jestem maniakiem imprez Techno Hardstyle. Tak sie złożyło że na śląsku jest klub Piramida gdzie przyjeżdżają najlepsi DJe z Holandii z ekipy q-dance. Od razu zaznaczam że nie wpieprzam dropsów nic z tych rzeczy sama muza mi wystarcza. Praktycznie co tydzien jestem na imprezie typu hardstyle klimat jest prze*ebany! :twisted:

http://www.q-dance.nl http://www.73e.pl dla fanĂłw :wink: :twisted:


Sob, 29.10.2005, 22:27
Profil

Postów: 1431
Post 
Ice napisał(a):
nie mam na myśli Off Springów


no, a już chciałem cię bić :lol: :lol:

Offspring rulez :mryellow:

_________________
Rezerwista 8)


Sob, 29.10.2005, 22:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
to siÄ™ naraĹĽÄ™... bo za nimi tez nie przepadam... :D tzn. na imprezy, czy to owszem, ale jakoĹ› tak ... no niezbyt porywajÄ…cy sÄ… :wink:

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 29.10.2005, 22:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Dawniej off-spring robili lepsze kawałki, na przykład Self Esteem, teraz to się komercja zrobiła :/

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Sob, 29.10.2005, 22:34
Profil

Postów: 1431
Post 
Wilu napisał(a):
Dawniej off-spring robili lepsze kawałki, na przykład Self Esteem, teraz to się komercja zrobiła :/


jak ze wszystkim, poczÄ…wszy od muzyki po samochody.

_________________
Rezerwista 8)


Sob, 29.10.2005, 22:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
jednakowoż zostańmy przy muzyce... :twisted:

np. ja sobie własnie słucham "best smooth jazz ever" i norah jones "come away with me"

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 29.10.2005, 23:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 676 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018