Miejsce na forumowe pogaduchy, niekoniecznie tematycznie ściśle związane z motoryzacją ;)
Wyślij odpowiedź

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Nie, 16.12.2012, 19:36

Wczoraj w radiu usłyszałem piosenkę "Tegan and Sara - Closer" Od razu spodobał mi się ten klimat typowo amerykańskiego refrenu... Podoba mi się ich piosenka z 2007 roku "Tegan and Sara - Back in your head"
Mało znany zespół... Grają od 1997 roku ale dopiero rozpoczęły karierę na skalę światową.

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 10:53

Nie mają szans na światową karierę bo się normalnie zachowują i nie pokazują tyłka ani cycków.

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 11:26

Bardzo chodzi za mną: DJ Fresh - 'Gold Dust'
http://youtu.be/RNuUgbUzM8U

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 14:04

mk2 napisał(a):Nie mają szans na światową karierę bo się normalnie zachowują i nie pokazują tyłka ani cycków.

Słyszałeś kiedyś o Coldplay? :)

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 18:40

ale ten zespół składa się z samych facetów, nie muszą nic pokazywać, bo to jest gay.

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 19:17

Adele? Florence & The Machine? Lana Del Rey?

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 20:40

Florence Welch jest genialna, Adele doceniam lecz mam powoli dosyć, Lana to beznadziejny wytwór pijaru. Jeśli już mówimy o pokazywaniu cycków: Florence wygląda z lekka jak facet, Adele ma dość słuszne rozmiary a Lana kaczy plastikowy dziób. Nic ciekawego. Jestem ciekaw kolejnych, bardziej trafnych przykładów osób które mają warunki na pokazywanie tego i owego, lecz tego nie robią bo bronią się talentem.

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 22:10

No właśnie, nie wiadomo czy by nie chciały- one po prostu nie mają warunków.
Nie lubię żadnej z nich.
PJ Harvey, piękna nie jest ale zdecydowanie broni się talentem, IMO lepszy przykład albo jeszcze lepszy Katie Melua nie widziałem na żywo ale sądząc po zdjęciach piękna kobieta która robi swoje nie świecąc tyłkiem ani nie sprzedając skandali w mediach.

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 22:43

Ja ograniczyłem się do tych powszechnie znanych, które "się normalnie zachowują i nie pokazują cycków".
Opelu, podałem te najbardziej znane, a nie te "najpiękniejsze". ;)

PJ Harvey mimo wszystko powszechnie znana nie jest. Takich jak PJ Harvey można wypisać mnóstwo.

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 22:52

PJ Harvey nie jest powszechnie znana? przecież to pierwsza dama rocka.
Puszczają jej klipy w TV(np. Rebel czy VH1), recenzje jej płyt promują nawet wybitnie mainstreamowe media a i na fb ma prawie 600 000 fanów.
Ostatnio edytowany przez Dżony, Pon, 17.12.2012, 22:56, edytowano w sumie 1 raz

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 22:55

Stawiam, że większość forumowiczów jej nie kojarzy. W przeciwieństwie do tych trzech (no przynajmniej dwóch) pań podanych wyżej.
Takie przynajmniej odnoszę wrażenie. Chociaż tego nie sprawdzimy.

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Pon, 17.12.2012, 23:13

No to np. The Cranberries, Guano Apes czy nawet Cardigans, chyba każdy zna przynajmniej jedną lub dwie ich piosenki tak jak powyższych.
Każdy z nich ma wokalistkę nie-skandalistkę.
Można wymieniać i wymieniać, zdecydowanie większy problem miałbym z wokalistką która dobrze gra a mimo to świeci tyłkiem i cyckami, IMO jedno z drugim się raczej wyklucza.

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Wto, 18.12.2012, 6:58

A to jakiś grzech posłuchać fajnej muzyki i przy okazji popatrzeć na fajne cycki (choć osobiście wolę tyłeczki)? :P

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Nie, 30.12.2012, 0:56

http://www.youtube.com/watch?v=gGXv2J14glY

http://www.youtube.com/watch?v=lkJPIPm0sP8

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Nie, 30.12.2012, 3:12

A ja dzisiaj spędzam nieplanowane nadgodziny przy rap piosenkach - gatunek który zaniedbałem wobec uzależnienia od świdrujących przewlekle dubstepów. Nie będę podawał linków, ale artystów takich jak Wini, Smagalaz (grupa), Ten Typ Mes, Kamel, Pezet/Polak czy Stasiak słuchałem dzisiaj/wczoraj kilka razy i naprawdę jestem miło zaskoczony jak dobre mają kawałki.

Do tego mam w planie posłuchać co ostatnio stworzył Gural - Chcę ci dać mnie trochę trzyma na dystans, ale Trochę Czasu jest dobre jak kiedyś.

Do kociołka dorzucam Sobotę, którego również lubię - polecam track z Równonocy, Niespokojna Dusza.

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Nie, 30.12.2012, 12:00

Frank Sinatra ostatnio w samochodzie :wink: I nagle wszystko staje się spokojniejsze :)

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Wto, 22.01.2013, 14:21

Ja ostatnio sluchalem Elvis Presley

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Śro, 23.01.2013, 10:56

JA miałem fazę na Michaela Jacksona a teraz mam na hip-hop polski

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Sob, 16.02.2013, 0:40

U mnie w głośnikach w tym momencie Pink Floyd i "Comfortably Numb" - jak dla mnie absolutna klasyka ;)
https://www.youtube.com/watch?v=Bpzxf_f ... creen&NR=1

Re: Coś o muzyce - czego słuchacie?

Nie, 17.02.2013, 15:58

Widze, ze mamy zblizone gusta muzyczne. Frank, Elvis i inni. Doborowe towarzystwo.

Generalnie od siebie polecam The Rolling Stones. W mojej opinii chlopaki sa mocni. Ilosc styli, tekstow i piosenek nagranych przez nich w ciagu 50 lat na scenie jest ogrooomna. Wiele ludzi uwaza, ze to najlepszy zespol w historii rock n rolla, Ja sie z nimi zgadzam.

18+
http://www.youtube.com/watch?v=SvvJbxl4Vmk
Wyślij odpowiedź