Obecny czas: Czw, 02.05.2024, 15:34




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 102 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Ferrari Testarossa / 512 M 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
CO ZA PIĘKNOŚĆ !!!!! MIÓD, MIŁO POPATRZEĆ !!!! ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 08.06.2005, 21:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
Porsche napisał(a):
jakby napis carrera byl o mikrometr przesunięty to by wywalili całą serię

no tylko niemcy sÄ… tak poje*ani... :twisted: ;) ;)

_________________
ExoticCars.pl


Śro, 08.06.2005, 21:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Już kiedyś to powiedziałem i powtórzę to jeszcze raz, Testarossa to najpiękniejsze Ferrari wszechczasów. Obecnie pródukowane (z Enzo włacznie) do pięt mu nie dorastają. Widziałem na żywo (jak na razie jedyny raz w życiu) taką czerwoną w wiedniu i powiem szczerze że jarałem się jak "cham serem" :mrgreen:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 10.06.2005, 20:01
Profil

Postów: 596
Post 
Ferrari Testarossa... Nazwa mĂłwi sama za siebie


Sob, 11.06.2005, 9:24
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Wilu napisał(a):
Już kiedyś to powiedziałem i powtórzę to jeszcze raz, Testarossa to najpiękniejsze Ferrari wszechczasów.


I jak tu Ci piwa nie postawić, jak dobrze gadasz ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 11.06.2005, 10:19
Profil
Post 
Wilu napisał(a):
Już kiedyś to powiedziałem i powtórzę to jeszcze raz, Testarossa to najpiękniejsze Ferrari wszechczasów. Obecnie pródukowane (z Enzo włacznie) do pięt mu nie dorastają. Widziałem na żywo (jak na razie jedyny raz w życiu) taką czerwoną w wiedniu i powiem szczerze że jarałem się jak "cham serem" :mrgreen:


dokładnie,ja też raz w życiu widziałem tą ferrarkę i niewiedziałem co mam mówić,taka piękna!!!


Sob, 11.06.2005, 10:41
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Tak to zdecydowanie najpiękniejsze, najlepsze Ferrari w histori, uwielbiam je, jest w TOP 5 moich aut. Jedyny słuszny kolor to oczywiście czerwień i ta soczysta nazwa Testarossa. MIÓD :mryellow:

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Wto, 14.06.2005, 21:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2
Miejscowość: mam wiedzieć?
Post 
Dla mnie autko legenda, już sama nazwa bardzo dobrze mi się kojarzy;P Szkoda tylko że jeszcze nigdy nie widziałem go na żywo:( hehe jeszcze żadnego ferry nie widziałem;)


Śro, 22.06.2005, 20:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1666
Miejscowość: Zamość
Post 
No dobra, ma w sobie coĹ›, ale jest po prostu passe i tyle. :twisted: :wink:


Śro, 22.06.2005, 20:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 
Image
Image


(C) auvergnemoteurs.com

Image
Image
Image
Image

(C) classicdriver.com

Eleganckie auto :D , felgi są rewelacyjne, nie mówię o tych na ktorych ''stoi'' egzemplarz drugi :D. Chodzi mi o te, które były montowane w pierwszych egzemplarzach. Wnętrze jak na ferrari przystało, rowniez eleganckie, najlepszej jakosci materiały. Samochód ten jest bardzo rzadki. Według mnie ładniejszymi/ ciekawszymi pojazdami z pod znaku Ferrari są tylko 288 GTO, F40, 512 BB :D . Ten model po prostu miażdzy mi czachę :D , zapewne wam sie nie spodoba, no coż ... gusta :P

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Pon, 05.12.2005, 23:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Testarossa zdecydowanie bardziej mi siÄ™ podoba od 512 :>

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Wto, 06.12.2005, 8:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 166
Miejscowość: Warszawa
Post 
Auto marzeń. Do tej pory mam numer SuperAut z Testarossą

_________________
Moje zdjęcia
http://bl.rdnet.waw.pl UPDATE -> Alfa Romeo 147 GTA
http://bartli.deviantart.com


Wto, 06.12.2005, 21:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 125
Miejscowość: gniezno
Samochód: vw passat b5
Post 
ten tyl te błotniki az milo popatrzec :mryellow:


Wto, 06.12.2005, 21:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Image Image

(C) swisscarsightings

:mryellow:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 17.03.2006, 12:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 381
Samochód: Saab 9-3
Post 
jedno z ostatnich prawdziwych ferrari! a tak zbaczając troche z tematu to dlaczego w polsce nadziani frajerzy kupuja nowe esy a tak stylowych aut jak choćby ferrari, nawet nie w tym modelu ale wogóle, unikają, przeciez ich na to stać!

_________________
Fan ON


Pią, 17.03.2006, 12:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
bo u nas się kupuje to o czym wszyscy mówią i lansują, niewielu ma gust i pojęcie

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Pią, 17.03.2006, 13:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 381
Samochód: Saab 9-3
Post 
ale taki esel wcale nie ma wypisanego na masce ile kosztuje, bo wiadomo kupują go snoby dla zaspokojenia swgo skrzywionego ego no i robi wrażenie na przecietnych ludziach porównywalne z zadbaną calibra, a na innych trochę bardziej obeznanych budzi poczucie niesmaku i bezguścia...co innego ferrari...

_________________
Fan ON


Pią, 17.03.2006, 13:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Seth napisał(a):
bo u nas się kupuje to o czym wszyscy mówią i lansują, niewielu ma gust i pojęcie


Weź pod uwagę, że w Polsce nie ma oficjalnego przedstwicielstwa Ferrari a co za tym idzie salonów i serwisów. No i najważniejsze - nie ma gdzie tym jeździć.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Pią, 17.03.2006, 13:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 381
Samochód: Saab 9-3
Post 
hayabusą tez nie ma gdzie jeździć a fakt że nie ma przedstawicielstwa to największa zachęta dla snoba z naprawde wypchanym portfelem, a z drugiej strony to taki amg ma przeciez prównywalne osiągi:)

_________________
Fan ON


Pią, 17.03.2006, 13:31
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
markus napisał(a):
Seth napisał(a):
bo u nas się kupuje to o czym wszyscy mówią i lansują, niewielu ma gust i pojęcie


Weź pod uwagę, że w Polsce nie ma oficjalnego przedstwicielstwa Ferrari a co za tym idzie salonów i serwisów. No i najważniejsze - nie ma gdzie tym jeździć.


ale używane można kupić... poza tym, jakoś Enzo jeździ i dobrze się ma, to testarossa sobie nie poradzi?

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Pią, 17.03.2006, 13:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 102 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018