Obecny czas: Nie, 05.05.2024, 9:44




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
1957-1983 Syrena 100-105 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 209
Miejscowość: Kalifornia
Post Syrena 105
Czy syreną 105(orginalaną i w pełni sprawną) da się pordóżować z prędkością 80 km/h


Wto, 13.02.2007, 17:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
Po pierwsze w pytaniu stawia się na końcu coś takiego: " ? "

Oczywiście, że sie da :wink: heh, ciekawe tylko którą xD

Nie które źródła podają, że prędkość max. Syreny 105 to 120 km/h (co jest oczywiście prześmieszne :lol: )

_________________
S T A N C E | W O R K S


Wto, 13.02.2007, 18:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 289
Miejscowość: Bielsko Biała
Samochód: Renault Kangoo
Post 
Radson napisał(a):
Czy syreną 105(orginalaną i w pełni sprawną) da się pordóżować z prędkością 80 km/h

Pewnie ĹĽe dasz radÄ™!!


Wto, 13.02.2007, 19:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 208
Miejscowość: Bydgoszcz
Post 
a to zalezy w ilu kawalkach chcesz skonczyc podroz xD
w sumie skoro maluch normalnie 120-140 wyciaga to syrena z 80 tez pewnie da rade... :)

a trabi ile wyciaga? :D

_________________
http://s2.footballteam.pl/index.php?v=new&polecil=35701#v - zapraszam na serwer 2 ;-)


Wto, 13.02.2007, 20:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 369
Miejscowość: z Grottgera
Post 
Masterpablo napisał(a):
w sumie skoro maluch normalnie 120-140


ee :?: mowisz ze kazdym maluchem zamkniesz licznik ? deczko dziwne bo mojego kolegi cienki 700 -set nie chce tyle jechac :>

_________________
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się ją dzieli....


Wto, 13.02.2007, 20:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 289
Miejscowość: Bielsko Biała
Samochód: Renault Kangoo
Post 
Emcek napisał(a):
Masterpablo napisał(a):
w sumie skoro maluch normalnie 120-140


ee :?: mowisz ze kazdym maluchem zamkniesz licznik ? deczko dziwne bo mojego kolegi cienki 700 -set nie chce tyle jechac :>
KaĹĽdym wiadomo ĹĽe nie. Ale jak jest zadbany i wszystko jest git to niewiele mu braknie :wink:


Wto, 13.02.2007, 21:05
Profil

Postów: 20
Miejscowość: Siemianowice Sl
Post 
maluch ma v max 105 km/h bodajĹĽe

trafiaja sie na drogach takie co smigają więcej ale silniki mają dłubane


Wto, 13.02.2007, 23:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 289
Miejscowość: Bielsko Biała
Samochód: Renault Kangoo
Post 
zefir15 napisał(a):
maluch ma v max 105 km/h bodajĹĽe

trafiaja sie na drogach takie co smigają więcej ale silniki mają dłubane

To tylko teoria. Tak samo jak to ĹĽe maluch ma 24KM. Tak naprawdÄ™ ĹĽadko ktĂłry ma tyle! (na pewno Mocha :mryellow: ) Tylko jak jest zadbany i w dobrym stanie :wink:
Mój ojciec jak na początku lat '90 rozkręcał biznes to często jeździł do Austrii (właśnie maluchem). Opowiadał mi jak w czechach złapali go na radar i pokazało 130km/h. :wink:


Wto, 13.02.2007, 23:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post 
Cytuj:
ee Question mowisz ze kazdym maluchem zamkniesz licznik ? deczko dziwne bo mojego kolegi cienki 700 -set nie chce tyle jechac :>

widocznie kolega nie wie jak... osobiscie cieniasa przyjaciółki rozpędziłem to 135km/h - na lotnisku :P. W trasie V max 110km/h...

_________________
... hontou?


Wto, 13.02.2007, 23:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 369
Miejscowość: z Grottgera
Post 
Zygfrydiusz napisał(a):
widocznie kolega nie wie jak...


no jasne, jak pojade do domu to pokaze mu jak wcisnac pedał do konca bo majac 23 lata i 4 lata prawo jazdy pewnie tego nie wie :/


Zygfrydiusz napisał(a):
osobiscie cieniasa przyjaciółki rozpędziłem to 135km/h
a to i tak nie 140km/h, biorac jeszcze pod uwage ze licznik przeklamuje to jechales z zawrotna predkoscia.


Zygfrydiusz napisał(a):
na lotnisku
to rzeczywiscie najczesciej uzywana " droga " przez kierowcow maluchow i cienkich.
Zygfrydiusz napisał(a):
trasie V max 110km/h...
widzisz sam sobie zaprzeczasz, ktos napisał ze maluch jedzie 120 -140 km/h a ty napisales ze v-max cienkiego to 110 km/h - nie wiesz czasem ktora wartosc jest wieksza ??

_________________
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się ją dzieli....


Śro, 14.02.2007, 0:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20830
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post 
Z relacji rodziny sprzed około 15 lat, Syrenka potrafiła się rozbujać do 105 km/h, ale konstrukcja trzeszczała... :lol:
Poza tym czego innego spodziewałem się po tym temacie, dajcie jakieś zdjęcia :D

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 14.02.2007, 7:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1464
Miejscowość: Północ
Post 
RR ltd Co. napisał(a):
Poza tym czego innego spodziewałem się po tym temacie, dajcie jakieś zdjęcia :D


Równie dobrze można zmienić nazwę tego tematu co jest w linku i tam również powstawiać jakieś zdjęcia. Bo po co dwa takie same tematy:

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... ght=syrena

_________________
www.exoticcars.pl

www.autogaleria.pl


Śro, 14.02.2007, 8:02
Profil

Postów: 1
Post Syrena 105
Witam :D Co sadzicie o samochodzie Syrena 105, który w latach PRL był Pierwszym Polskim samochodem Produkowanym w Polsce. Czy zasluguje on na Medal Wielkiej Legendy Polskiej Motoryzacji ???? Macie tu linki do syren----> http://www.syrena.nekla.pl/mojeauto/gal01.php#window Czekam Na Wasze opinie :-)....


Wto, 19.02.2008, 12:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post Re: Syrena 105
Witam na forum, ale pewnie zaraz Ci to skasują, bo używasz kolorów w poście, bo nie dałeś zdjęc... Poczytaj i popatrz jak wyglądają tego typu tematy, będziesz wiedział jak powinny wyglądać :)
O syrence powiem tyle, że to był złom od początku do końca, ale nie było Polski stać na nic lepszego, kawałek historii, ale była paskudna jak owrzodzenie jąder.
POZDRAWIAM!


Nie, 02.03.2008, 23:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post Re: Syrena 105
Nie taka paskudna jak twoje punto !
Było już tyle tematów o syrenie , dawajcie to tam . Trzeba uznać że to jedeyny od początku do końca polski samochód . I Teraz się go bardzo ceni , ja poprostu lubie samochody z tamtego okresu i syrena też się do nich zalicza .


Pon, 03.03.2008, 8:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post Re: Syrena 105
Odwal sie od mojego Punto, już tyle razy mowilem, ze nie ma on zadnego wplywu moja ocene innych aut, ale nie! Do niektorych ludzi proste slowa nie docieraja! Popatrz czym sam jezdzisz :twisted: w opisie masz 'pojazd rowerowy', czyzbys mial problemy ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy ? :/ Widzę, że regularnie odwiedzasz zakładke "GARAŻ", nie masz auta, ale lubisz komentować samochody innych? To czytaj chociaż do końca - MOJE PUNTO nie ma nic wspolnego z moim gustem i nie ma nic wspolnego z moja ocena samochodów. EOT

JA nie powiem, ze tylko dlatego, ze to Polski samochód albo że to część historii syrena jest ładna, bo nie jest! To typowy złom i zło konieczne, nie było kasy na auto, to zrobilismy syrene... Przykre, ale prawdziwe.

Pozdrawiam.


Pon, 03.03.2008, 10:50
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post Re: Syrena 105
ProszÄ™ poprawic temat zgodnie z kanonem forum, w innym przypadku zostanie on zamkniety. A PanĂłw powyĹĽej proszÄ™ o spokĂłj.

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pon, 03.03.2008, 12:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Syrena 105
A tam poprawiać, zamknąć :twisted:
viewtopic.php?f=14&t=4633&hilit=syrena+105

_________________
locha lover


Pon, 03.03.2008, 14:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7507
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Syrena 105
Można nie zamykać, tylko skleić ze starszym tematem.

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Pon, 03.03.2008, 17:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1391
Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
Post Re: Syrena 105
AddMaster napisał(a):
Odwal sie od mojego Punto, juĹĽ tyle razy mowilem, ze nie ma on zadnego wplywu moja ocene innych aut, ale nie! Do niektorych ludzi proste slowa nie docieraja! Popatrz czym sam jezdzisz :twisted: w opisie masz 'pojazd rowerowy', czyzbys mial problemy ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy ? :/


To ty wlaśnie się do wszystkiego czepiasz nic ci się nie podoba !!

Cytuj:
Widzę, że regularnie odwiedzasz zakładke "GARAŻ", nie masz auta, ale lubisz komentować samochody innych? To czytaj chociaż do końca - MOJE PUNTO nie ma nic wspolnego z moim gustem i nie ma nic wspolnego z moja ocena samochodów. EOT


Powiedz mi czy zrkrytkowałem któryś z tamtych samochodów prosze pokaż mi chociaż jeden taki post ! :/

Więc zamilcz. Co do twojego punto to nic nie mam tylko napisałem że nie jest taka brzydka jak ty uważasz ;|


Pon, 03.03.2008, 17:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018