Obecny czas: Pią, 29.03.2024, 13:36




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Pomogę w odszkodowaniach w wypadkach i nie tylko 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 596
Miejscowość: Lublin
Samochód: Alfa Romeo Giulietta
Post Pomogę w odszkodowaniach w wypadkach i nie tylko
Witam!

Już 7 lat mojego pobytu na forum minęło, cały czas tylko czytałem czasem coś odpowiadając, dlatego w końcu mogę zaoferować swoją pomoc dla użytkowników forum. Otóż jestem skłonny pomóc w wywalczeniu odszkodowania w wypadkach komunikacyjnych z reguły większego niż w przypadku samodzielnego załatwiania spraw z TU, nawet jeśli już się otrzymało odszkodowanie. Pomagam osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy, w rolnictwie, błędy w sztuce medycznej, utrata osoby bliskiej oraz jeżeli na waszej działce znajdują się linie lub słupy energetyczne. Nie będę rzucał kwotami, które można otrzymać, bo takie dopiero można określić po zapoznaniu się ze sprawą. Dlatego też jeśli ktoś miał ostatnio, tzn. w przeciągu ostatnich 3 lat [jeśli chodzi o wykroczenie] lub 15 lat [jeśli chodzi o przestępstwo] jakąś nieciekawą sytuację, to proszę się do mnie zgłosić, postaram się pomóc.

Mój e-mail: karol.gileta@gmail.com

Nie wiem czy temat w dobrym dziale, w razie czego proszę przenieść do innego ;)

_________________
Czy wiesz czym jest CHERUB? :: CherubCampus.net

Uzyskam największe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i inne z OC - więcej na PW


Czw, 26.07.2012, 23:40
Profil

Postów: 126
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Samochód: Polo 6N
Post Re: Pomogę w odszkodowaniach w wypadkach i nie tylko
Jeśli działasz w odszkodowaniach to słabo jesteś doinformowany. Bowiem odszkodowania za szkody osobowe możesz dochodzić do 10 lat od chwili zaistnienia zdarzenia, lub 20 lat w przypadku popełnienia przestępstwa przez sprawcę.

_________________
Hasta la victoria, siempre.


Śro, 19.09.2012, 21:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 596
Miejscowość: Lublin
Samochód: Alfa Romeo Giulietta
Post Re: Pomogę w odszkodowaniach w wypadkach i nie tylko
Owszem, 20 lat, ale po 1997 roku, kiedy to wszedł ten przepis ;) Tak więc 15 lat ;) a jeśli jest to tylko wykroczenie to nadal twierdzę, że 3 lata od zaistnienia zdarzenia lub ostatniego kontaktu z TU.

_________________
Czy wiesz czym jest CHERUB? :: CherubCampus.net

Uzyskam największe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i inne z OC - więcej na PW


Wto, 04.12.2012, 15:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018