Obecny czas: Wto, 14.05.2024, 4:57




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Europejskie Centrum Odszkodowań 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 596
Miejscowość: Lublin
Samochód: Alfa Romeo Giulietta
Post Re: Europejskie Centrum Odszkodowań
Raczej za mała kwota do działania dla takich firm. Sam pracuję w DRB, konkurencie Votum i EuCo, po których to musimy poprawiać sprawy ;) Przede wszystkim, szkody na osobie z OC. szymdziu, 17 tys. za złamaną rękę? :D Możesz mi dać kontakt do tej osoby, coś więcej ugramy? :)

_________________
Czy wiesz czym jest CHERUB? :: CherubCampus.net

Uzyskam największe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i inne z OC - więcej na PW


Wto, 04.12.2012, 15:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4215
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Uno / Saab 900 2.0T
Post Re: Europejskie Centrum Odszkodowań
Wcześniej była wspomniana kwota 4500zł więc niewiele odbiegająca od mojego odszkodowania.
Rozumiem, że firmy, które "pomogą każdemu i w kazdej sytuacji" za mało w moim przypadku zarobią? To po jakiego groma reklamować się na forum samochodowym, skoro przy zdarzeniu, w którym rzeczoznawca orzeka szkodę całkowitą nie macie panowie ochoty na współpracę?
Może wypadałoby podać jakieś wasze wymagania/progi co do poniesionych szkód?

_________________
Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.


Wto, 04.12.2012, 15:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 596
Miejscowość: Lublin
Samochód: Alfa Romeo Giulietta
Post Re: Europejskie Centrum Odszkodowań
Jasne, że tak, nie opłaca się angażować w sprawy dające mały przychód, jak w każdym biznesie. ;) I tak dużo nie straciłeś, mi za Alfę potrącili ok. 2 tysiące w stosunku do rynkowej wartości samochodu, jednak też nie było to opłacalne dla firmy, bo ciężko jest udowodnić, że akurat ten konkretny egzemplarz był tyle warty (a same felgi tyle były). Polecam jednak orietnować się w sprawach szkody osobowej, bo naprawdę niska jest społeczna wiedza na temat odszkodowań. Sam nie wiedziałem, jakie kwoty przysługują osobom poszkodowanym, dlatego należy uświadamiać ;)

_________________
Czy wiesz czym jest CHERUB? :: CherubCampus.net

Uzyskam największe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i inne z OC - więcej na PW


Wto, 04.12.2012, 18:47
Profil

Postów: 5
Post Re: Europejskie Centrum Odszkodowań
Dokładnie. Ludzie nie wiedzą, że w ogóle coś im się należy. Ja na EUCO natknąłem się przypadkowo i to pół roku po wypadku. Pomimo upływu takiego okresu czasu wzięli moją sprawę i kasę dostałem.


Pon, 06.01.2014, 0:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018