Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 9:54




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Inspekcje samochodów używanych / Historia serwisowa VAG,Opel 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 552
Miejscowość: Tarnów
Samochód: Opel Astra G
Post Inspekcje samochodów używanych / Historia serwisowa VAG,Opel
Witam.

Oferuje inspekcje samochodów używanych na terenie woj. małopolskiego i części podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Możliwe jest też wykonanie inspekcji w całej Polsce i za granicą, jednak cena jest wtedy ustalana indywidualnie. Inspekcje wykonuję cały tydzień, łącznie z weekendami o ile oczywiście mam wolny termin. Dla użytkowników forum nie powinno być problemu. Inspekcje wykonuję samemu, lub z klientem - jak kto woli. Wyniki oględzin samochodu najczęściej wysyłam meilowo w formacie PDF do 6 godzin od wykonania inspekcji ( najczęściej są to 2 godziny ). Możliwa też rozmowa telefoniczna na bieżąco z klientem podczas oględzin. Raport jest wykonany szczegółowo, tak aby możliwie jak najlepiej wyczerpywał temat i nie pozostawiał złudzeń osobie, która prosiła o jego wykonanie. W wykonywaniu swojej pracy pomaga mi profesjonalny miernik powłoki lakierniczej, komputer diagnostyczny ( Opel i VAG ), aparat cyfrowy oraz spora wiedza. Dość dobrze znam rynek, wiem gdzie i czego można się spodziewać. Każda inspekcja dokumentowana jest wieloma fotografiami, które ukazują WSZYSTKIE niedoskonałości jakie udało mi się zauważyć ( czasami zdarza się jednak, że sprzedawcy nie wyrażają zgody na specjalnie wnikliwe zdjęcia ). Fotografuje również dokumenty ( jeśli jest zgoda ) oraz przedstawiam w formie screenów wskazania komputera diagnostycznego. Zainteresowanym chętnie wyślę inspekcję przykładową ( Opel Astra H OPC ). Do wyboru są trzy typy inspekcji:

1.* PODSTAWOWA - Zawiera ogólną inspekcję samochodu wraz ze sprawdzeniem bezwypadkowości samochodu z pomiarem powłoki lakierniczej. Jazda próbna, stan wnętrza, karoserii, silnika, wyposażenia. Koszt inspekcji podstawowej to 69zł + dojazd 0.35zł/km licząc od miejscowości Dębno w woj. małopolskim.

2.* KOMPLEKSOWA - Zawiera to, co inspekcja podstawowa + badanie komputerem diagnostycznym, odczytanie przebiegu z modułów które to umożliwiają ( m.in ECU ). Jeśli samochód wykazuje spore uchybienia po kontroli podstawowej, a klient opłacił inspekcję kompleksową, po telefonie do klienta nie wykonuję dalszego sprawdzenia i zwracam kwotę za inspekcję kompleksową. Czas jaki zajmuje mi wykonanie inspekcji kompleksowej to przynajmniej 45minut ciągłej pracy, nie licząc czasu dojazdu.
Koszt inspekcji kompleksowej to 89zł + dojazd 0.35zł/km licząc od miejscowości Dębno w woj. małopolskim.

3.* DODATKOWA - Zawiera to, co inspekcja kompleksowa + wizyta w stacji diagnostycznej lub/i ASO. Koszt to 109zł + dojazd 0.35zł/km + koszty przeglądów w stacji zewnętrznej potwierdzone dowodami zakupu. Inspekcja możliwa tylko i wyłącznie po pozytywnym przejściu inspekcji kompleksowej lub podstawowej.

Na oględziny samochodu umawiam się indywidualnie, klienta w zasadzie nie obchodzi nic poza oczekiwaniem na raport. Ponadto chętnie doradzę przy wyborze odpowiedniego modelu samochodu do oczekiwań klienta. Wyjeżdżam też za granicę w poszukiwaniu samochodów ( Niemcy ), są to jednak spore koszty, a wyjazdy odbywają się raz w miesiącu. Specjalizuje się w samochodach Niemieckich, szczególnie w marce Opel. Nie oznacza to jednak, że nie będę w stanie odpowiednio pomóc przy zakupie Mazdy czy Volvo. Nie posiadam jednak do niektórych samochodów interfejsu diagnostycznego, dlatego możliwa jest tylko inspekcja podstawowa z ewentualną wizytą w stacji diagnostycznej. Zapraszam do kontaktu, oraz zadawania pytań. Skrzynkę e-mail oraz tą na forum sprawdzam na bieżąco.

Historia serwisowa
Możliwe też sprawdzenie historii serwisowej samochodów marek: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Opel i Chevrolet.

Koszty sprawdzenia historii serwisowej:
Vag: Kompletna historia serwisowa: 65zł
Ostatni wpis w ASO ( data i przebieg ): 45zł

Opel/Chevrolet: Kompletna historia serwisowa: 60zł

Jeśli okaże się, że dla danego modelu historii serwisowej nie ma ( rzadko, ale jednak ) pieniądze są zwracane.


Kontakt:

E-mail: ppitek@tlen.pl
Tel: Po kontakcie meilowym lub priv.

Pozdrawiam.


Czw, 08.01.2015, 17:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018